Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi játszódhat le benne? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le benne? Miért nem választ engem soha?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van/volt egy hosszú évek óta tartó viszonyom egy férfivel. Sok mindent megélt ez a viszony. Én a kezdetektől egészen a mostani pillanatig nagyon ragaszkodtam/ragaszkodom hozzá és próbáltam támogatóan mellette lenni. Neki az évek alatt volt 2-3 komolyabb kapcsolata. Időszakosan megszakította velem a kapcsolatot. Lezártuk sokszor de mindig felkeresett.Elmondása szerint hozzám szexuálisan vonzódik úgy mint máshoz soha, viszont a való életben nem tudja velem elképzelni. Nem tudja viszonozni a szorosabb kötődést. Most is mással van. Viszont azt mondja, hogy senki nem hallgatja meg vagy fogadja el úgy mint én. De mégsem engem választ.

Nagyon megviselt az idő alatt, hogy többszőr dobott el utána pedig keresett. Az indok mindig ugyan az volt amit fent lentebb leírtam.

Hogy lehet az hogy nem tudja velem elképzelni mikor jó velem a szex és a kommunikálni is tudunk?

Lehet, hogy ő nem tudja eldönteni pontosan mit szeretne? Vagy én gondolom túl ezt és tovább kellene lépnem? Nem értem mi lehet a fejében.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?


2023. márc. 19. 17:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Aki kéznél van soha nem az kell. Hanem aki nincs azután szeretnek rohanni. Meg ha van miért szenvedni, az az izgi csak.

Nem a rendes nőket siratják hanem a r.biket.

2023. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem egyébként 1-es
2023. márc. 19. 17:41
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök korrekt tőle, hogy nem hülyít. Megmondta, hogy szexuálisan tök jó, meg hogy ha valami baja van, akkor te figyelsz rá, ami azért jól tud esni az embernek.

Szerintem ha jót akarsz magadnak, akkor szakits meg vele minden létező kapcsolatot. Mindenhonnan tiltsd le. Hogy megkönnyebbüljön a lelked emiatt elmondhatod neki mindezt és meg is kérheted, hogy ő se keressen , a te érdekedben, mert ez neked egyáltalán nem jó.

2023. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért választana téged? Mindent megadsz neki, amit tőled akar, ha többet akart volna, akkor már évekkel ezelőtt lép.


Igazából neki üríteni kellesz, és valójában neked is megfelel ez a helyzet, mert hagyod.

2023. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Pfuuuuuu te.. ezen mi nem esik le??

Arra vagy jó, hogy amikor szingli ne kelljen vadásznia, ott vagy te egy biztos fix LUK amit bármikor megkap, ha úgy tartja kedve. Csak egy játék vagy amit elővesz amikor unatkozik.

2023. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a rendes nőket siratják hanem a r.biket."


mert neked a kérdezőről a "rendes" nő jut eszedbe, és nem a "r.bi"?


Nekem inkább utóbbi, aki bármikor kapható egy kis hancúrozásra, parancsra teszi szét, de elfogadja azt is, ha másra nem nagyon kell. Háát...


Egy rendes nő az első kör után rúgta volna a pasit úgy ki, hogy többé eszébe ne jöjjön megpróbálkozni, a kérdező viszont évek óta szétteszi neki bármikor csak akarja.

2023. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Van neki egy ingyen pina, amit bármikor elő lehet kapni. Ez a legkényelmesebb opció egy férfinek, egyszerűen semmit nem kell tennie érted. Dughat, lelki szemetesnek használhat tök ingyen.
2023. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Volt megcsalás is, nem csak akkor keresett amikor szingli volt.
2023. márc. 19. 17:48
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem téged választ, mert te amúgy is mindig a rendelkezésére állsz.

Tudja hogy bármennyi nője lehet, de te türelmesen (birka módjára) megvárod és mindig visszafogadod, bármit is csinál.

Te mindig ott leszel neki, rád mindig számíthat, téged bármikor előrángathat ha úgy tartja kedve, de amikor meg nem kellesz akkor "visszarugdos az ágy alá".

Az ilyen ember csak akkor térne észhez (de lehet hogy akkor sem) ha te már mással lennél komoly párkapcsolatban, és nem foglalkoznál vele többet.

De amíg ő tudja és érzi, hogy bármikor elővehet téged addig sosem fogsz kelleni neki rendesen, hiszen akkor is megkap ha közben más nőkkel is együtt van, mert te elnézed neki.

Úgyhogy ezt az állapotot te generálod, ez így mindig egy mókuskerék lesz.

2023. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#1-es:


A 8as választ olvasd! Rendes nő mi? :)

2023. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!