Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi játszódhat le benne? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le benne? Miért nem választ engem soha?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van/volt egy hosszú évek óta tartó viszonyom egy férfivel. Sok mindent megélt ez a viszony. Én a kezdetektől egészen a mostani pillanatig nagyon ragaszkodtam/ragaszkodom hozzá és próbáltam támogatóan mellette lenni. Neki az évek alatt volt 2-3 komolyabb kapcsolata. Időszakosan megszakította velem a kapcsolatot. Lezártuk sokszor de mindig felkeresett.Elmondása szerint hozzám szexuálisan vonzódik úgy mint máshoz soha, viszont a való életben nem tudja velem elképzelni. Nem tudja viszonozni a szorosabb kötődést. Most is mással van. Viszont azt mondja, hogy senki nem hallgatja meg vagy fogadja el úgy mint én. De mégsem engem választ.

Nagyon megviselt az idő alatt, hogy többszőr dobott el utána pedig keresett. Az indok mindig ugyan az volt amit fent lentebb leírtam.

Hogy lehet az hogy nem tudja velem elképzelni mikor jó velem a szex és a kommunikálni is tudunk?

Lehet, hogy ő nem tudja eldönteni pontosan mit szeretne? Vagy én gondolom túl ezt és tovább kellene lépnem? Nem értem mi lehet a fejében.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?


2023. márc. 19. 17:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, meg is mondta. A szexuális vágy hajtja hozzád és hogy figyelsz rá. Ha több lenne az önbizalmad, ha értékesnek tartanád magadat ahhoz, hogy ne fogadd el, hanem csak egyenrangú kapcsolatot tarts elfogadhatónak, akkor nem tartanál itt. Magadtól veszed el az idődet és a lehetőséget, hogy találkozz olyannal, aki értékel, aki tervez veled. Vannak ilyen férfiak, de ő nem az, csak te képzelsz bele többet és ezért reménykedsz. Most egy függőségben tartod magadat, amin csak az tudna segíteni, ha teljesen megszakítod vele a kapcsolatot jó időre.
2023. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Csináltasd fel vele magad. Így már örökre az életed része marad. xD
2023. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akikkel kapcsolatba kerül valamilyen szinten mindig fájdalmat okoznak neki. Nem én kezdeményeztem a megcsalást sőt ki sem derült soha. Nyilán azon vagyok, hogy lezárja. De annyira fáj, hogy nem bánnak vele jól. Ha lenne egy nő aki mindent megad neki én lennék a legboldogabb komolyan.
2023. márc. 19. 18:04
 14/25 A kérdező kommentje:
Sose tennék tönkre egy jól működő kapcsolatot. Nem vagyok ennyire önző. Viszont elgyengülök én is néha ember vagyok. Hiába tudom mi a helyes.
2023. márc. 19. 18:06
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így megfelel, akkor élvezd.
2023. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Amint választana, eltűnne a pillangó az egészből..eh megvan uncsi inkább mégse kell.
2023. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 harebell ***** válasza:
Nem kell találgatni, hogy mi játszódhat le benne, mert megmondta. A kérdés, hogy te így bennemaradsz-e vagy továbblépsz.
2023. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

Nem tennél tönkre egy kapcsolatot? Tudod mi a helyes?

Előző válaszodban írtad, hogy veled csalta az akkori nőjét. Épp hogy te segédkeztél tutira tönkre vágni egy kapcsolatot. Ne magyarázkodj nem kell, egyszerű kis ribi vagy ennyi az egész.

Sóvárogsz egy ilyen f*sz után aki csalja a nőit stb. téged nem csalna ugyan úgy szerinted? Dehogynem. Majd rádöbbensz, hogy elpocsékoltad az életed miatta amikor megnősül. Te meg ott állsz majd 40 évesen egyedülálló elcsúnyult “nőként”.

2023. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Sose tennék tönkre egy jól működő kapcsolatot."


Ahham! amilyen kis vágyvezérelt gondolkodásod van, te simán bármilyen kapcsolatot tönkretennél, mert bemagyaráznád magadnak, hogy az nem működik.

2023. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a 40 éves nők biztos lájolnák a hozzászólásodat.
2023. márc. 19. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!