Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi játszódhat le benne? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le benne? Miért nem választ engem soha?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van/volt egy hosszú évek óta tartó viszonyom egy férfivel. Sok mindent megélt ez a viszony. Én a kezdetektől egészen a mostani pillanatig nagyon ragaszkodtam/ragaszkodom hozzá és próbáltam támogatóan mellette lenni. Neki az évek alatt volt 2-3 komolyabb kapcsolata. Időszakosan megszakította velem a kapcsolatot. Lezártuk sokszor de mindig felkeresett.Elmondása szerint hozzám szexuálisan vonzódik úgy mint máshoz soha, viszont a való életben nem tudja velem elképzelni. Nem tudja viszonozni a szorosabb kötődést. Most is mással van. Viszont azt mondja, hogy senki nem hallgatja meg vagy fogadja el úgy mint én. De mégsem engem választ.

Nagyon megviselt az idő alatt, hogy többszőr dobott el utána pedig keresett. Az indok mindig ugyan az volt amit fent lentebb leírtam.

Hogy lehet az hogy nem tudja velem elképzelni mikor jó velem a szex és a kommunikálni is tudunk?

Lehet, hogy ő nem tudja eldönteni pontosan mit szeretne? Vagy én gondolom túl ezt és tovább kellene lépnem? Nem értem mi lehet a fejében.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?


2023. márc. 19. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lépj tovább...
2023. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Te vagy aki generálja ezt a kapcsolatot. Te vagy az aki megengeded ennek az pasinak, hogy bármit megtegyen veled, mert te mindig és mindenkor ott leszel neki. Te vagy az aki lábtörlő szerepébe tetted magad. Jöhetsz azzal, hogy te milyen megértő vagy, a szex nagyon jó veled, te vagy a lelkitársa meg hasonlókat mantrázhatsz magadban, de itt konkrétan arról van szó, hogy ez a férfi téged használ és kihasznál, mert TE hagyod.

Soha nem húztál határokat sem neki, sem magadnak, mindig ugrottál és teljesítetted a kéréseit, szexuális vágyait. Mondhatni szexuális tárgy lettél a szemében, közben ő éli az életét, jönnek mennek a nők az életében, de te ott vagy kéznél és bármikor elővesz, ha akar. Telik az idő, múlnak az évek és te csak vágyakozol egy ilyen után akinek nem kellessz komoly kapcsolatra, csak a bábuja vagy.

Biztos vagy benne, hogy ezt akarod? Az éveket visszahozni nem lehet, megöregetsz és rájösz, hogy mekkora barom voltál (bocsánat), de akkor már késő lesz.

2023. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

"Elmondása szerint hozzám szexuálisan vonzódik úgy mint máshoz soha"


Blablabla.....

2023. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"Elmondása szerint hozzám szexuálisan vonzódik úgy mint máshoz soha, viszont a való életben nem tudja velem elképzelni." - Korrekt válasz, mi nem érthető rajta???
2023. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elmondta hogy bszni szeret de nem tud kapcsolatot elképzelni veled

Ennél bővebben a miértekre már csak ő tudna választ adni (de nem fog mert akkor nem fogsz vele kurelni)

2023. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!