Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet a “haveromnak”?

Figyelt kérdés

Legyek teljesen őszinte, és mondjam el neki, hogy még soha nem éreztem ilyet senki iránt, hogy teljesen elvarázsol mindennel amit csinál, hogy mennyire vonz, mint férfi és mennyire különleges embernek tartom és a lehető legjobbakat kívánom neki(nagy esély van rá, hogy ez esetben el is sírnám magam.) Vagy csak ridegen mondjam meg, hogy többet érzek, mint haverság?


Az fix, hogy neki is vannak érzései irántam, de nem tudom milyen mértékűek. Azt tudom, hogy fontos vagyok neki mint ember és tudom, hogy szexuálisan nagyon vonzónak tart, de félek, hogy azért a szerelemtől messze vannak az érzései…Ti mit tennétek, mondanátok mindent ami szívből jön, és őszinte, vagy visszafogottan , kimérten közölnétek a dolgot?



2023. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
55%

Szerinte legyél őszinte.

Jobban megéri.

2023. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
22%

8, te nő vagy ugye?

Lehet mindent kérdező, de a vonzalom attól még nem fog létrejönni a férfiban irányodba, mert őszinte és bevállalósan rámenős vagy! Persze, hogy a férfi majd kap a lehetőségen és jó leszel neki egy egy numerára… de mégis miből gondolod, ha te is teszel neki, akkor nem kezdeményez?! 2 tipikus női válasz szokott ilyenkor születni:

1. “ mert fél”

- szegény Józska nem fél, csak éppen nem kellesz neki… !

- ha félénk, akkor gondold picit meg, hogy neked tényleg egy pipogya, gyáva férfire van szükséged?! Aki máskor is beszari lesz, amikor majd a családért, a gyerekekért kell kiállni?! Naugye…

2. “Mert egyenrangúság van”

-igen az van jogilag, ami nem jelent egyformaságot! A férfi még mindig nőt akar, a nő férfit! Egy férfinek -ha tipikusan működik- a nő lesz a vonzó, nem egy nőstény, aki hímszerű viselkedést ölt. Éppen csak a vágyakat gyilkolja meg, de hű de egyenjogú lesz….!

Gondold picit át, hogy neked mi lenne a vonzó férfiban. Azt írtad, hogy vonzó a bevállalóság, a bátorság! Ezek közül mindkettő maszkulin vonás, ami bizony vonzó a nőknek, ahogy neked is. Viszont azt meg kell érteni, hogy a férfinek más vonások, tulajdonságok lesznek a vonzók! Természetesen akkor, ha nem csak megdönteni akar. Mert a sült galambot bekapjuk, ha a szánkba repül :)

2023. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%

Szemébe nézel és megmondod, hogy figyu XY, az van, hogy többet érzek irántad mint egy haver iránt. Tetszik amiket csinálsz.

Esetleg megfordult már a fejedben, hogy milenne, ha mi nem csak haverok lennénk.

Valamit majd őssze kapar válaszként.

2023. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
26%

10

Ezt hogy érted? Talán dugtok is? Mert ha igen, és akkor sincs több érzelmileg, az gáz. Mondjuk akkor pláne mondd meg hogy te többet érzel.

2023. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

14, a stílusból látszik, hogy pofátlan kis kamasz vagy még, akinek még fogalma sincs arról, hogy működik egy férfi. Tanácsokat azonban felelőtlenül osztogatsz, hátha megjárja a kérdező…

Emellett meg nehezen megy a szövegértés is, mert itt egyáltalán nem arról beszéltem, hogy nem lehet viszonozni az érzelmeket!

Ha egy férfinak vannak érzelmei, akkor az esetek jelentős részben -biológiai, idegrendszeri okok miatt- nem fogja eltitkolni a kiszemelt hölgy előtt… az élet élni akar bármilyen meglepő. Tehát, ha a pasinak teszik a kérdező, nem fog csendesen a sarokban tűrni.

2023. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ellenben, ha egy nő kezd el nyomulni ezerrel, szintén biológiai okok miatt az esetek nagy részében nem fog nemet mondani, de ha nem teszik neki a nő, nem fog vele hosszú távra tervezni. Ha tetszik a nő, akkor pedig ezt jelezni fogja a hölgy felé, pláne ha figyeli a nő jelzéseit és nem pillangókat kerget.
2023. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén!

Mi tart vissza, hogy megkérdezd hányadán áll a dolog? Nem azt kell megkérdezni, hogy le szeretne e veled feküdni, mert, ha vonzódik, akkor az tuti. Kérdezd az érzéseiről.

Az meg, ha őszinte vagy, egy valamire való normális pasinál jó felé mozdítja a mérleg nyelvét, amennyiben mérlegelni kell neki a választ.

2023. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
40%
Mi tartja vissza?! Az, hogy ő még ÉRZI, hogy nőként ez nem biztos, hogy jó irányba vinné el a dolgot! És nem szeretne bohócot csinálni magából!
2023. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

#17 Pofátlan itt maximum te vagy, aki képtelen más véleményét tiszteletben tartani és kötekedik jobbra-balra, mert ésszel fel nem bírja fogni, hogy nem csak neki lehet igaza. Messze nem kamasz vagyok, hanem felnőtt nő és volt már dolgom férfival. Elhiszem, hogy muszáj valahova kienged a fáradt gőzt, de saját magad járatod le azzal, hogy mindenkibe beleállsz, aki nem a te szent véleményeden van.

Semmiféle felelőtlen tanácsot nem osztott senki, veled ellentétben mi nem kötekedünk, hanem igyekszünk a kérdezőnek segíteni kulturált, normális hangnemben, ami neked eddig egyszer sem igazán sikerült. Nem kell előadni, hogy te minden férfit ismersz és tudod, hogy minden férfi kinyilvánítja, ha érzései vannak egy nő felé. Lehet újat mondok, de nem vagyunk egyformák, van olyan férfi, akinek kell egy kis "nyoszogatás", hogy meg merje tenni az első lépést, van aki meg annyira félénk, hogy mindig halogatja, hogy "majd-majd", amíg végül azt a bizonyos első lépést a nő teszi meg. Nincs ezzel semmi baj. Legjobb barátnőm is így jött össze a mára már férjével, hogy leültette és elmondta neki, hogy ő többet érez, aztán lássanak csodát, összejöttek és a mai napig együtt vannak. Ha nem jó irányba viszi el, akkor nem jó irányba viszi el, na és?? Jobb, ha a barátjának tetteti magát és közben szenved, hogy ő valójában ettől többet akar? Inkább mondja el és lesz, ami lesz. Én nem tudnék ugyanolyan barátja maradni egy férfinek, aki iránt érzéseim vannak, inkább vállalnám, hogy ő nem viszonozza és befejeződik a dolog, semmint felemésszen az egész.

2023. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
75%

#22


Jó beszélsz. Tiszta vizet a pohárba, és kisebb lesz a kár.

Ha lesz. Vagy éppen nagy a haszon.

2023. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!