Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet a “haveromnak”?

Figyelt kérdés

Legyek teljesen őszinte, és mondjam el neki, hogy még soha nem éreztem ilyet senki iránt, hogy teljesen elvarázsol mindennel amit csinál, hogy mennyire vonz, mint férfi és mennyire különleges embernek tartom és a lehető legjobbakat kívánom neki(nagy esély van rá, hogy ez esetben el is sírnám magam.) Vagy csak ridegen mondjam meg, hogy többet érzek, mint haverság?


Az fix, hogy neki is vannak érzései irántam, de nem tudom milyen mértékűek. Azt tudom, hogy fontos vagyok neki mint ember és tudom, hogy szexuálisan nagyon vonzónak tart, de félek, hogy azért a szerelemtől messze vannak az érzései…Ti mit tennétek, mondanátok mindent ami szívből jön, és őszinte, vagy visszafogottan , kimérten közölnétek a dolgot?



2023. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

22, én itt nőt nem látok kedves válaszoló. Egy nőnek van tartása, van kisugárzása és stílusa.

Továbbra is azt tudom javasolni, hogy olvass kicsit vissza, hátha sikerül értelmezni is és észrevenni, hogy ki is kommunikál agresszíven. Engem nem zavar az agressziód, elég baj ez neked.

Én leírtam mit gondolok a helyzetről, természetesen nem kell követni, itt nem az a lényeg, hogy kinek van igaza….Én statisztikára és pszichológiai működésére alapozom, te érzelmekre es kivételekre 22-es.

Érdemes elolvasni, végiggondolni, kipróbálni azt az utat, amit magadénak érzel kérdező. Majd pár év múlva visszaolvasni a kérdésedet. Sok sikert!

2023. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ne haragudj, de szerinted az jelenti a tartást, hogy gyáva módon nem képes egy nő felvállalni az érzéseit? Szerintem is itt Te gondolkozol kissé gyerekesen, de ez csak az énvéleményem
2023. ápr. 11. 19:41
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

#25


Igaz amit írsz.

Viszont amit előzőekben írtak, akkor leszel nő a pasi szemében, ha őszinte vagy. Ezzel le van tudva az érzések és egyéb dolgok felvállalása.

Tartásod attól lesz, hogy nem azt mondod, hogy "dugjál meg", hanem attól, hogy elmondod neki konkrétan mit érzel.

2023. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
20%

25, akkor utoljára fussunk neki, ha már feltettél egy igazából számodra értelmetlen kérdést!

Ha egy férfinek KELLeSZ (!), akkor LÉPÉSEKET fog tenni! Ez nem azon fog múlni, hogy szerelmet vallasz neki! Ha tetszel neki, mint nő, ha akar tőled valamit, akkor lépni fog!

Ez a srác nem lép, te pedig éppen szerelmet készülsz vallani….


A te életed kérdező komolyan , én a munkám miatt nagyon sok férfival dolgoztam együtt, rengeteget beszélgettem velük beleértve olyan emberrel is, aki több ezer másik férfit oktatott.

Ennek alapján írom le utoljára:

Ha egy férfinek kellesz, akkor lépni fog!

Ha nem lép, akkor nem kellesz neki ( másnak viszont jó eséllyel igen) , vagy ki eséllyel töketlen, ami a dominakon kívül más nőnek nem fog bejönni!


Te döntesz!

2023. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%

#27


Megcáfollak!

Én anno nem léptem, mert nem mertem. Féltem a kudarctól az elutasítástól. Lett más nekem is, a lánynak is. Majd 23 év után találkoztunk és túl 1-1 qrva sz@r kapcsolaton, elmondtunk egymásnak mindent. Most együtt vagyunk, de elqrtunk 23 évet.

Vágod?

2023. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
27, egészségetekre! Gyáva férfi így jár! Kimarad 23 év az életéből!
2023. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
8as: biztosan menekülni fog erre fogadást is köthetunk
2023. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező (utolsó vagyok) nem rosszindulatból, de ez szerintem nem jó ötlet és nagyon bánni fogod ha nem kölcsönös, jó döntést! Szép dolog hogy el akarod mondani egyébként és bátor lépés
2023. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
74%

#24 Ja, én kérek elnézést, nem tudtam hogy egy nőnek attól lesz tartása meg kisugárzása, ha "a férfi dolga, hogy megtegye az első lépést, én aztán be nem vallom, hogy többet érzek iránta" elvet vallja. Szerencsére normáliséknál egészen mást jelent az, hogy egy nőnek van tartása, így ehhez a részhez nincs is hozzáfűznivalóm.

Továbbra is te vagy, aki első perctől agresszívan beleköt minden válaszolóba, aki azt meri tanácsolni, hogy legyen őszinte a kérdező. Téged nem tanítottak meg más emberek véleményének tiszteletben tartására?

Személyes és barátnők általi TAPASZTALATRÓL, megtörtént és valós dolgokról beszélek, ezt igen nehezen tudnád megcáfolni. Ellenben rendkívül érdekelne miféle statisztika és/vagy pszichológiai tanulmány állítja azt, hogy a földön létező ÖSSZES férfi ugyanúgy viselkedik, ha megtetszik neki egy nőt és midig, minden körülmények között megteszi az első lépést, ha tetszik neki egy nő. Nehezen tudnál akárcsak hasonlót is felmutatni, lévén hogy az emberek különbözőek és nem ugyanúgy működnek. Hiába döngeted a mellkasod, hogy márpedig a férfi igen is fog mindenképpen lépéseket tenni, ha tetszik neki egy nő, mert ez így, ebben a formában nem igaz és akkor sem lesz az, ha még 5x leírod. Egy példának ott volt a barátnőmék esete, de ott a 28-as is és kapásból tudnék még sorolni jó pár olyan szitut, ahol nem a férfi tette meg az első lépést, mert pl nem volt elég bátor hozzá/félt h a nő nem akar tőle többet és beégne/mindig halogatta, hogy majd a megfelelő pillanatban stb.

Őszintén nem értem mit hőbörögsz itt azon, hogy a kérdező azt az utat akarja választani, hogy őszinte, egyenes lesz és elmondja többet érez. Ha a srác nem viszonozza sem a te problémád lesz, akkor meg mit erőlködsz?? Az az állapot sem sokkal jobb, hogy a barátjának "tetteti" magát, miközben belül őrlődik, mert többet akar.

Ha nem tűnt volna fel egyébként nem az volt a kérdés, hogy elmondja-e, hanem az hogy HOGYAN! Szóval neked kéne újra nekifutni szerintem a kérdésnek, mert eddig már ég tudja hány hasztalan, kötekedő kommentet böffentettél ide.

2023. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
52%
29 Aham és ezt arra alapozod, hogy...? Hagyjuk, költői kérdés.
2023. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!