Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet a “haveromnak”?

Figyelt kérdés

Legyek teljesen őszinte, és mondjam el neki, hogy még soha nem éreztem ilyet senki iránt, hogy teljesen elvarázsol mindennel amit csinál, hogy mennyire vonz, mint férfi és mennyire különleges embernek tartom és a lehető legjobbakat kívánom neki(nagy esély van rá, hogy ez esetben el is sírnám magam.) Vagy csak ridegen mondjam meg, hogy többet érzek, mint haverság?


Az fix, hogy neki is vannak érzései irántam, de nem tudom milyen mértékűek. Azt tudom, hogy fontos vagyok neki mint ember és tudom, hogy szexuálisan nagyon vonzónak tart, de félek, hogy azért a szerelemtől messze vannak az érzései…Ti mit tennétek, mondanátok mindent ami szívből jön, és őszinte, vagy visszafogottan , kimérten közölnétek a dolgot?



2023. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
27,28 vagyok: aki lepontozott . Azért mert a kérdező érzelmes, őszinte az egy dolog de a pofára esetről nem véd meg sajnos. Tanuljon a saját “hibájából” jól is elsülhet a dolog, nyilván akik az ellenkezőjét mondjak nem véletlenül.:) ;) ugye olvashat a sorok között .. ettől függetlenül le a kalappal. Szerintem nem érdemes vallomást tenni legalábbis ilyen módon .
2023. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
30%
Ha foglalt hagyd beken!
2023. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval nem írta a kérdező, hogy foglalt lenne!
2023. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
22%
33. Ha nő ír ide , akkor mindig foglalt szinte a férfi..
2023. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%
Ha foglalt ha nem, szerintem mond el és lesz ami lesz. Nem kell tolakodónak lenni, de ha tényleg fontos ő neked és most nem lépsz később biztos bánni fogod. Legrosszabb esetben elutasít, de legalább tudni fogod hányadán álltok és neked is könnyebb lesz tovább lépni.
2023. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogja elutasítani… élni fog a helyzettel! Mármint, ami az ingyen dugást jelenti.
2023. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod hogy a kérdező benne lenne csak szexben?

Ha meg igen, az is az ő dolga.

Elvégre a szex mindkét félnek jó, nem csak a férfiaknak.

2023. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
56%

#36


Ha neked csupán a szex körül forog minden gondolatod, igen sivár életed lehet.

2023. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy “szinte mindig” foglalt, nem jelenti, hogy a szóban forgó srác is az, azt nyilván írta volna a kérdező.

Ha a férfi csak szexelni akar, akkor csak azt akar, majd a kérdező eldönti, hogy neki ez így megfelel-e vagy sem, elvégre a szexet nem csak a férfi élvezi, hanem a nő is. Bár szerencsére nem minden férfi szexmániás ösztönlény, így simán benne van az is a pakliban, hogy ő is akar majd ennél többet, amit ha nem mond el neki a kérdező, akkor sose fog kiderülni, szóval hajrá!

2023. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" szexelni akarna, már kapott volna az alkalmon. Valami más állhat a háttérben, ha a kérdező jól érzi amit leírt.
2023. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!