Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő még ilyen hatással nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő még ilyen hatással nem volt rám, és gyanítom nem is lesz. Mit tegyek, hogyan szabadulhatnék a hatása alól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok élni nélküle. Csak nézem minden nap. A mozdulatait, a szavait, ahogy másokhoz beszél. Néha én is beszéltem vele, de egy hülyeség miatt nem lehetek a közelében. Nem tudok más nőt elképzelni magam mellé. Valami eszméletlen erőt és tartást sugároz. Nem fizikai értelemben, hanem belső erőre gondolok. Nekem ő a nagybetűs NŐ. Álmodok vele sokszor, lázálmok ezek. Velem van a nap minden másodpercében gondolatban, nem tudok és nem is akarok szabadulni tőle. Úgy érzem nekem lett teremtve. Az életem mit sem ér nélküle. Abban kételkedem, hogy lesz más. Senki nem fogható hozzá. Az iránta való vágyakozás felemészt, tönkreteszi a mindennapjaimat. Minden gondolatom felé száll. Elalvás előtt elképzelem mit csinálhat. Még soha nem voltunk együtt, de csak elképzeltem azt a szexuális élményt vele, amely valószínűleg nem lenne evilági és én sem lennék az az ember mint előtte. Ilyen szenvedélyes túlfűtött szerelmet és vágyakozást még nő iránt nem éreztem. Valaki átment már ilyen dolgokon?

2023. okt. 27. 20:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdeményezel nála?
2023. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyet találtál, akkor találsz többet is. Ezzel együtt örülj inkább neki, mint vágyakozz utána. Nehéz, de lehet működik, aztán még össze is jöhettek.
2023. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostanában megtörtént a szerelem első látásra. Az sem evilági volt ahogy ő nézett rám, egyenesen a lelkéből az én lelkem mélyéig, mintha már ismertem volna valahonnan, nem is tudom elmagyarázni. Örökre belém égett az a tekintet. Ráadásul pont érdekes időzítés volt, hogy pont ott, pont akkor... Nem tudtam, hogy van ilyen.
2023. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Ez nem tiszavirág életű dolog. Évek óta tart.Nem tudok és nem is akarok más nőre figyelni. Mint amikor megtalálod a másik feled. Nem helyettesítheti más. Nem tudom érthetően fogalmaztam e, de ilyesmit érzek.

Kezdeményeztem amúgy, de az a baj, hogy ez nagyon hosszú és bonyolult, nem akarok untatni vele senkit, nekem csak a vágyódás maradt.

2023. okt. 27. 20:19
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdeményeztem amúgy, de az a baj, hogy ez nagyon hosszú és bonyolult, nem akarok untatni vele senkit, nekem csak a vágyódás maradt."


Nanaaa kérdező.

És ezt mégis hogy gondoltad, elhúzod a mézesmadzagot előttünk, de részletekbe nem mész bele???

2023. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

3-as: Köszönöm pontosan!

Mintha már együtt lettünk volna, mintha már évezrededek óta ismernénk egymást. Olyan érzés. Senki mással nem volt ilyen. Mióta ismerem a negatív dolgokat is félvállról veszem, illetve megoldom pillanatok alatt, mert tudom, hogy ő létezik a világban, és ilyen erős nőt én még soha nem is láttam. Ez inspirál engem. 5: Megpróbálom majd leírni, de nemrég regisztráltam így 3 percenként írhatok csak, ehhez meg össze kell szedjem magam, mert egyrészt hosszú történet, másrészt meg mély sebeket tép fel nekem...

2023. okt. 27. 20:25
 7/38 Bitorló37 ***** válasza:
13%

Szerintem túlgondolod. Lehet, hogy te nem is tetszel neki, csak valamennyivel, egy paraszthajszállal jobban kiemelkedsz a tömegből, de csak ennyi. Mindenki nem hogy nem akar, hanem egyenesen rosszul van attól, hogy "párkapcsolatban" (ilyen nye-nye-nye stílusban képzeld el, ahogy mondom) éljen, vagy a szexuális ösztöneit kövesse minden nap, mint egy állat.

Ilyenek a gyerekgyilkosok és a pedofilok is. Hát szép kis kombináció. Az igen. De tényleg. Le a kalappal. Az ilyeneknél MINDENKI jobb. Mindenki.

2023. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Valaki legyen szíves segíteni az utolsó hozzászólás értelmezésében.
2023. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdeményezz nála még egyszer és kommunikáljátok le, hogy mi a baj. Utána könnyebb lezárni a dolgokat, ha nem maradnak elvarratlan szálak.
2023. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
50%
Azt már megtudtuk, hogy ez a módszer nem működik.
2023. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!