Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő még ilyen hatással nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő még ilyen hatással nem volt rám, és gyanítom nem is lesz. Mit tegyek, hogyan szabadulhatnék a hatása alól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok élni nélküle. Csak nézem minden nap. A mozdulatait, a szavait, ahogy másokhoz beszél. Néha én is beszéltem vele, de egy hülyeség miatt nem lehetek a közelében. Nem tudok más nőt elképzelni magam mellé. Valami eszméletlen erőt és tartást sugároz. Nem fizikai értelemben, hanem belső erőre gondolok. Nekem ő a nagybetűs NŐ. Álmodok vele sokszor, lázálmok ezek. Velem van a nap minden másodpercében gondolatban, nem tudok és nem is akarok szabadulni tőle. Úgy érzem nekem lett teremtve. Az életem mit sem ér nélküle. Abban kételkedem, hogy lesz más. Senki nem fogható hozzá. Az iránta való vágyakozás felemészt, tönkreteszi a mindennapjaimat. Minden gondolatom felé száll. Elalvás előtt elképzelem mit csinálhat. Még soha nem voltunk együtt, de csak elképzeltem azt a szexuális élményt vele, amely valószínűleg nem lenne evilági és én sem lennék az az ember mint előtte. Ilyen szenvedélyes túlfűtött szerelmet és vágyakozást még nő iránt nem éreztem. Valaki átment már ilyen dolgokon?

2023. okt. 27. 20:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem obszeszív módon kötődsz hozzá, túlidealizálod. Miközben semmi értelme ha ő neked esélyt sem ad (már).
2023. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
45%

Amit te érzel és a hármas (meg még sokan mások) ezotéria szerint ikerláng fajta kapcsolat. Hagyományosan véve pedig az "Igazi/Nagy Ő" megfelelője. Az előbbi megközelíthető szerint az ikerláng típusú kapcsolatban a két fél múlt-múlt életében is találkozott, akár együtt volt, de mivel nem örökké ezért az új életben is összeakadnak míg örökkévaló nem lesz a szerelmük. A második nézet alapján egy életünk van és ha nem lesztek együtt ez életben akkor nem a hozzádvaló társ. Kérdés ki miben hisz.

(P.S Én egyikben se hiszek)

2023. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy kívülállóként megszálottságnak tűnik, és valószínűleg, ha kivülállóként figyelném magam, minden emociótól mentesen, én is ezt érezném, de értsétek meg ez a nő az életem!
2023. okt. 27. 22:03
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez kicsit olyan, mint amikor a kisgyerek földhöz vágja magát, mert nem kapja meg, amit akar. Ember, felnőtt férfi vagy, el kell fogadni, hogy nem lehet minden a tiéd, amit akarsz. Éveket pazarolsz el valakire, akit a fejedben felmagasztaltál, de te igazából nem őt szereted, hanem azt a képet, amit kialakítottál.
2023. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

"de egy hülyeség miatt nem lehetek a közelében."

Mit értesz ezalatt?

2023. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy a 14 és írja. Nagyon nehéz beismerni, de nem is ismered. Nem tudod, milyen, azt hiszed, hogy tudod, de a nagy részét csak képzeletben szőtted róla. Képzeletben pedig könnyű álomszerűen tökéleteset szőni.

Nem mondom, hogy igazán megismerve nem lehet tényleg nagyszerű nő, de ilyen istenség szintjén biztos nincs, és a függésed is alábbhagyna ha ismernéd, és maximum normális szerelem lenne.

2023. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatban vagytok egyáltalán? Van valami szintű viszonzás? Miért nem lehettek együtt?


Azt ígérted leírod, és már írtál azóta, de nem írtad le ezeket.

2023. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Ezen megyek keresztül több éve.

Egy megmagyarázhatatlan szál köt hozzá...


Közelednem nem szabad felé,mert foglalt,így távolról szeretem már évek óta.


Ha van lehetőseged( és nincs amúgy kapcsolatban), akkor megéri nyitnod felé! Hívd el valahová! Beszéljetek!

2023. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

17:

Igen, valóban, de hidd el, nem könnyű még úgy sem, hogy névtelenül írom le. Több éve ezen megyek keresztül csakúgy, mint te kedves utolsó..

És igen "közelednem nem szabad felé, mert foglalt..." ez nálam is fennáll. Mindamellett noha nem közszereplő, de bizonyos körökben ismert a hölgy, így nem szeretnék túl sokat írni, részletekbe menően, kiadni őt teljesen...

De egyébként beszéltünk már sokszor, írtunk is egymásnak, és 1000 %-ra veszem neki sem vagyok közömbös.

Csak magamat tudom ismételni, soha nem éreztem ezt még senkinél, és valószínű nem is fogom.

Ez nem csupán szexuális vágy, hanem mint sokan írtátok, mintha már régóta ismerném, és köt hozzá valami megmagyarázhatatlan ismerős érzés. Amúgy félre ne értsetek, nem akarom zaklatni vagy ilyesmi, de értsetek meg engem is, hogy érzelmileg nagyon kötődöm hozzá. Ha egyetlenegyszer enyém lehetne, csak egyszer, akár a lelkemet is elvehetnék tőlem, az sem érdekel. Nem csak most érzem ezt, hanem hosszú ideje, nem röpke fellángolás ez részemről. Nem tudok elszakadni tőle. Már sokmindent megpróbáltam, de egyszerűen nem megy. Felemészt ez a dolog, de ugyanakkor fel is emel.

2023. okt. 28. 03:04
 20/38 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkit felpontoztam véleménytől függetlenül, mivel nekem ez most kicsit könnyebbséget jelent kiírni magamból, még így is, hogy egy arctalan fórumon teszem ezt. Senkinek nem tudok erről beszélni ugyanis se a szűkebb, se a tágabb környezetemben, se haveroknak senkinek. Évek óta magamba fojtottam ezt. Bár már gondolkodtam azon, hogy megbeszélem egy szakemberrel, mert vannak rossz periódusaim, rossz napjaim emiatt. Boldogtalannak érzem magam.
2023. okt. 28. 03:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!