Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő még ilyen hatással nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő még ilyen hatással nem volt rám, és gyanítom nem is lesz. Mit tegyek, hogyan szabadulhatnék a hatása alól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok élni nélküle. Csak nézem minden nap. A mozdulatait, a szavait, ahogy másokhoz beszél. Néha én is beszéltem vele, de egy hülyeség miatt nem lehetek a közelében. Nem tudok más nőt elképzelni magam mellé. Valami eszméletlen erőt és tartást sugároz. Nem fizikai értelemben, hanem belső erőre gondolok. Nekem ő a nagybetűs NŐ. Álmodok vele sokszor, lázálmok ezek. Velem van a nap minden másodpercében gondolatban, nem tudok és nem is akarok szabadulni tőle. Úgy érzem nekem lett teremtve. Az életem mit sem ér nélküle. Abban kételkedem, hogy lesz más. Senki nem fogható hozzá. Az iránta való vágyakozás felemészt, tönkreteszi a mindennapjaimat. Minden gondolatom felé száll. Elalvás előtt elképzelem mit csinálhat. Még soha nem voltunk együtt, de csak elképzeltem azt a szexuális élményt vele, amely valószínűleg nem lenne evilági és én sem lennék az az ember mint előtte. Ilyen szenvedélyes túlfűtött szerelmet és vágyakozást még nő iránt nem éreztem. Valaki átment már ilyen dolgokon?

2023. okt. 27. 20:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20, kérdező, neked közben van párod? Vagy csak neki?
2023. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

21:

Nekem nincs.

2023. okt. 28. 11:15
 23/38 anonim ***** válasza:
Ha neki van párja, akkor őt szereti, ő jelenti számára a biztos helyet és nem rúgja fel miattad. Fogadd el és lépj tovább. Nyilván ha nem megy egyedül hosszú ideje akkor keress fel szakembert!
2023. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Egy érdekes olvasmány, hátha segít:

[link]

2023. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Mégis mióta tart ez az állapot?Azt írod több éve, de nem mindegy hogy mennyi...Miből gondolod, hogy ő sem közömbös irántad?
2023. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

3 éve tart ez az állapot.

Úgy indult, hogy megszereztem az elérhetőségét és ráírtam. Kedvesen visszaírt és kialakult a társalgás közöttünk. Egészen mély témákat érintve írogattunk, közel engedett magához. Emlekszem akkoriban a melóhelyen is folyamatosan azt néztem, mikor válaszol. Ha jelzett a telefonom, hogy írt szinte eufórikus örömet éreztem. Aztán bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Elmondtam, hogy csak rá tudok gondolni, ekkortól ugyan még írt, de már fokozatosan ritkult, hogy visszaír. Majd utána már egyáltalán nem. De én mégis néztem minden nap és nézem őt a mai napig és ő szerintem tudja. (úgy ertve nézem, nem leskelődök utána vagy ilyesmi, de szerepel, ezért nézem természetesen. Azt nem irom le hol, mert ennyire nem akarom kiadni. Szóval nézem. Nem tudok ellene tenni, hogy ne lássam legalább minden este. Ez az élmény, a látványa ad nekem életet.

Egy hónapja találkoztam, illetve beszéltem vele. Épp a kocsijába szállt be, mikor "véletlenül" arra mentem. Ellenállhatatlan vágy húzott oda, hogy beszéljek vele, a torkomban dobogott a szívem de megszólítottam. Közben gyönyörködtem benne. Hosszú fekete kabátban volt, csak a fekete magassarkú cipője látszott alóla, de ő így tökéletes, neki nem kell élnie azokkal a közönséges eszközökkel, mint más nők, kirakják a melleiket stb.. Ő így önmagában egy jelenség. Hülyeségeket beszéltem sajnos, mert teljesen zavarban voltam. Kozben ereztem az illatát, valami különleges rafinált orientális, keleties megrészegítő illat. Senki máson nem éreztem még ezt a parfümöt. Aztán már nem találkoztunk. Nem ír vissza. Egyedüli vigaszom, hogy láthatom minden este.

Amúgy valaki kérdezte, ezt nem tartom annyira fontosnak, de 1.5 éve voltam szakembernél emiatt. Egyetlenegyszer mentem el, következő időpontra már nem mentem vissza. Mivel azt mondta sürgősen felejtsem el. Úgy jöttem el a rendelőjéből, hogy pánikrohamot kaptam és aznap este tajreszegre ittam magam. Egyébként nem iszok amúgy. Utána felregisztráltam mindenféle társkeresőre, hogy akkor ok, megpróbálom elfelejteni. Néhány nővel találkoztam is. Őszinte leszek, egyikőjük sem volt fogható hozzá, nem is történt semmi velük. 1 hónapja nem adtam neki magamról eletjelet, de mar nem birom sokáig, kapcsolatba kell lépjek vele. Van róla egy képem, egy gyönyörű portré. Azt a tárcámban hordom, illetve felnagyíttattam 1 meter szer 1 meteresre vászonképnek és kiraktam a hálószobámba igy mindig amikor felkelek az ő gyönyörű arca az, amivel először szembesülök. Múltkor bementem egy Douglasba, szagolgattam a parfümöket hátha felismerem az övét, de sajnos nem. Jó lenne itthon a lakásban is érezni az illatát, úgy kicsit olyan lenne, mintha mellettem lenne mindig. Nem tudom mit írhatnék még. 3 éve az életem jelentős részét a vele való foglalkozás tölti ki. Kívülről nézve lehet, hogy én is azt mondanám, hogy ez az illető nem normális. De sajnos az érzelmeimnek nem tudok parancsolni. Alakuljon bárhogy is, abban teljességgel biztos vagyok, hogy halálom előtti utolsó tudatos gondolatom is ő lesz. Aki már átment ilyenen talán megért engem egy kicsit.

2023. okt. 28. 15:43
 27/38 anonim ***** válasza:
94%
Ez már beteges. Kezeltesd magad!
2023. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg sok, van azért valaki akit tényleg neked szántak, csak kicsit nyílj meg abba az irányba
2023. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
32%

"csak a fekete magassarkú cipője látszott alóla, de ő így tökéletes, neki nem kell élnie azokkal a közönséges eszközökkel, mint más nők, kirakják a melleiket stb.. Ő így önmagában egy jelenség."


Biztos vagyok benne, hogy több faszt fogott mint kilincset, ő is csak egy kis szajha!

És nem tökéletes, ez csak a te képzeletedben létezik.

Isten az egyetlen tökéletes!

Kezeltesd magad beteg vagy.

2023. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Kérdező, nem rosszból, csak kérdezem, te amúgy lány vagy?
2023. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!