Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő még ilyen hatással nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő még ilyen hatással nem volt rám, és gyanítom nem is lesz. Mit tegyek, hogyan szabadulhatnék a hatása alól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudok élni nélküle. Csak nézem minden nap. A mozdulatait, a szavait, ahogy másokhoz beszél. Néha én is beszéltem vele, de egy hülyeség miatt nem lehetek a közelében. Nem tudok más nőt elképzelni magam mellé. Valami eszméletlen erőt és tartást sugároz. Nem fizikai értelemben, hanem belső erőre gondolok. Nekem ő a nagybetűs NŐ. Álmodok vele sokszor, lázálmok ezek. Velem van a nap minden másodpercében gondolatban, nem tudok és nem is akarok szabadulni tőle. Úgy érzem nekem lett teremtve. Az életem mit sem ér nélküle. Abban kételkedem, hogy lesz más. Senki nem fogható hozzá. Az iránta való vágyakozás felemészt, tönkreteszi a mindennapjaimat. Minden gondolatom felé száll. Elalvás előtt elképzelem mit csinálhat. Még soha nem voltunk együtt, de csak elképzeltem azt a szexuális élményt vele, amely valószínűleg nem lenne evilági és én sem lennék az az ember mint előtte. Ilyen szenvedélyes túlfűtött szerelmet és vágyakozást még nő iránt nem éreztem. Valaki átment már ilyen dolgokon?

2023. okt. 27. 20:08
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

29:

Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok valláskárosult, mert legalább nincs olyan prosztó stílusom és alpári mocskos szám mint neked.

2023. okt. 29. 11:13
 32/38 A kérdező kommentje:

30:

Nem tudom miből jutottál erre a következtetésre, de nem vagyok az.

Dehogynem rosszból, különben meg sem kérdezted volna. Te nem ugxanaz vagy mint a rosszindulatúan frusztált alpári 29? Akkor ezzel az erővel már...

2023. okt. 29. 11:17
 33/38 anonim válasza:
30 vagyok, nem, tényleg nem rosszból kérdeztem, csak az írásmódod elég kifinomult egy hímneműhöz képest. Ha meg ez lett volna a helyzet, akkor teljesen más szemszögből kellene a kérdést megvizsgálni, csupán ezért kérdeztem. Jómagam is biszexuális nő vagyok (32), egyáltalán nem bántásból és kötözködésből kérdeztem, csak segíteni szerettem volna, ha arról lett volna szó. De akkor elnézésedet kérem!
2023. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

33:

Olyan helyen dolgozom, hogy muszáj viszonylagosan jól fogalmaznom, így nevezhetjük ezt szakmai ártalomnak. :)

Elnézést a kirohanásomért, csak az ilyen frusztrált emberek mint az előző néha kibillentenek a béketűrésből.

2023. okt. 30. 02:21
 35/38 anonim ***** válasza:
Pròbàlom a helyedbe kèpzelni magam. Voltam èn is nagyon szerelmes mondhatni remènytelenül. Tudatos mòdon űztem ki a szò szerint a szìvemből. Mindennap elmondtam soha nem lesz köztünk semmi, ne vàrj tőle semmit, nem szereted. Nem èrzel semmit. Többè nem lètezik az elmèmben a szìvemben. Több hònap volt, de vègül elfelejtettem. Semmilyen kontaktot nem kerestem vele! Ìgy sikerült. Nehèz èsszel legyőzni a szìvet,ès olykor remènytelennek tűnik de sikerülhet! Sajàt tapasztalat!Ha tovàbb èlsz ebben az èrzèsben csak fàjdalom ès az üressèg èrzèse vàr Ràd! Remèlem valamit segìthettem!
2023. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

35

Köszönöm a jó tanácsot, de sajnos én ezen már túl vagyok és folyamatosan visszatérek hozzá érzelmileg. Úgy érzem kikeszit ez az egész idegileg...

Tudom, hogy a megszállottjává váltam ennek a témának, de egyszerűen nem tudok szabadulni tőle! Van ebben egyfajta kényszeresség is. Folyamatosan a képeit nézem.

2023. nov. 2. 02:42
 37/38 anonim ***** válasza:
35-ös voltam. Sajnàlom amiben benne vagy, ìgy nehèz lesz megoldanod... Magad kellene valahogy ezt eltenned. Nem tudom orvosi segìtsèget vettèl-e màr igènybe? Ne haragudj ezt kèrdezem, de hàtha van valamilyen ùt ami segìt ezen a problèmàdon. Az fontos, amìg igazàn nem akarod nem is fogod őt elfelejteni, örökkè a rabja maradsz! Ha folyamatosan a kèpeit nèzed az nem fog jòt tenni, ès ahogy ìrtad mivel ez kènyszeres talàn nem lenne rossz orvosi segìtsèget igènybe venned.Kitartàst kìvànok!
2023. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, nem szívesen leszek ilyen nyers, mert kedvesnek tűnsz a hozzászólásaid alapján, de valakinek ki kell mondania, mert nőként olvasva ez nagyon durva.


Te mentálisan beteg vagy. Ez a nő egyértelműen kényelmetlennek találta a közeledésedet, azért hátrált ki a veled való beszélgetésből is, és garantálom, hogy közömbös feléd. Érdekesnek találhatott, mint személyt, ezért beszélgetett veled, de ez nem azt jelenti, hogy akart tőled bármit romantikus vagy szexuális értelemben, és teljesen elijesztetted a viselkedéseddel (jogosan).

Mi az, hogy "véletlenül" arra sétáltál, ahol épp beszállt a kocsijába, miért van idézőjelben? Ugye nem követed, te eszement? Mi van a fejedben, hogy képet hordasz róla a tárcádban, és kinyomtattad a képét a hálószobád falára, az engedélye és tudomása nélkül? Normális vagy? Ha ezeket megtudná, garantálom, hogy távolságtartásit kérne ellened, és ki is tudna rúgatni, ha egy helyen dolgoztok (jogosan).

Amit csinálsz, egészséges ember nem csinál. Ez a nő neked senki, nem ismered, ráadásul már az alap ismerkedés elején jelezte feléd, hogy ő nem akar tőled semmit.


Ne kontaktáld, ne nézd, dobd ki a képét. Hagyd békén. Kezdj el pszichiáterhez járni és vedd nagyon komolyan, mert hozzád hasonló eseteket láttunk már a hírekben és, meg gyilkossági-nyomozós sorozatokban is.


Én nem is ismerlek személyesen, nem utánam koslatsz, mégis kirázott a hideg, és adott egy nagyon kellemetlen veszélyérzetet, ahogy elolvastam, amit írsz. Garantálom, hogy a nő nálam sokkal jobban érzi ezt, amikor meglát téged, szállj le róla, tényleg.

2023. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!