Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Eltudtok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Eltudtok képzelni hosszú távú kapcsolatot valakivel, akivel már az első randin volt szex?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket? Elítélitek az ilyen nőket?

2012. ápr. 3. 15:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

Nekem például volt szex az első randin durva berugással és lám 3 éve együtt vagyunk lassan esküvő lesz.

De ez csak egy.

2012. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
akivel lefeküdtél vagy szeretnél első randin azzal miota ismeritek egymáést??
2012. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
persze. eletem legszebb kapcsolata kezdodott egy viharos szenvedelyes szeretkezessel!
2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

12-es azt gondolod, hogy egy konkrét kapcsolat miatt kérdeztem ezt?

Nem.

Általánosságban érdekel, mivel a női körökben azt mondják, hogy nem szabad rögtön lefeküdni a pasival, mert akkor utána már mindent megkapott és többet nem fogod érdekelni.

2012. ápr. 3. 17:34
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alapból nem feküdnék le senkivel sem az első randin.
2012. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%

annyira hihetetlen egyébként, hogy egy magánvéleményt képesek itt az emberek lepontozni, csak azért, mert nem egyezik a saját nézeteikkel.


attól, hogy pár álszent bányarém minden nőt, aki a 675. randi előtt hajlandó lefeküdni a párjával, ribancnak titulál, még nem lesz kevésbé igaz, amit írtam.


ÉN eltudom képzelni magam egy ilyen lány mellett hosszú távon, mert NEKEM imponál, ha egy lány nem egy mások által megálmodott forgatókönyv szerint akarja megélni a kapcsolatunkat. Ennyi.


Ez egy 100%-ban hasznos válasz.

2012. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 elektron ***** válasza:
100%

Osztom Mau@ velemenyet. A valaszokbol is latszik, hogy ez a forum nem szentiras. A TV, a baratok, a tarsadalom sem az. MINDEN csak valakinek a velemenyet tukrozi. Jol megfigyelheto a szocializalodas mikeppen alakul ki, es hogyan alakitjuk ki a hatarainkat, normainkat, amit a tarsadalom annak itel.

Nem is tudom. Azert ha korulnezek a jelenlegi tarsadalmon, akkor korantsem vagyok biztos, hogy erre hallgatnom kellene. Eroszak, haboru, gyulolkodes, szex stb. Ezek omlenek a mediakbol (es a mozifilmekbol), mint megoldasi formak a problemakra.

Sajna be kell, hogy lassuk: termekek vagyunk. Fogyaszto termekek. Ahhoz, hogy ez a termek tovabbra is fogyasszon ahhoz az osztoneit eletben kell tartani, mert ezen a csatornan lehet a legjobban megfogni az embert. Ezert hatasosak a reklamok....


Igy a valaszom a kerdesre szinten egy velemeny:

Mivel a parkapcsolat resze a szex, es igen komoly hatassal van ra, ezert ez a megismerkedes fontos resze. Ha nem jo a szex akkor az megingathatja a folytatast. Ha ez minel hamarabb derul ki, annal jobb.

Azonban ha valaki hagyomanytisztelo, akkor neki ez a valtozat nem jarhato ut.

En sokkal tisztabb fejjel tudom szemlelni a masikat, ha mar volt szex. Mert akkor tudom, hogy nem a tudat alatti, osztonos vagyak tartjak fent az erdeklodesemet, hanem a szintiszta oszinte erdeklodes.

Ez egyebkent ott dol el egy ferfinal (nalam legalabbis), ha vege a szexnek es atolelem lanyt vagy sem.


Ugyhogy kedves kerdezo: ahogy erzed, ami a neked legjobb azt tedd.

2012. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm 17-es, az a mondatod nagyon tetszett, hogy ha már volt szex, akkor tudod, hogy nem az ösztönös szex utáni vágy miatt érdeklődsz továbbra is a nő után.

Én is ezt szeretném. :)

2012. ápr. 4. 13:28
 19/34 Lifeishard ***** válasza:
100%

Elektronnál a pont. Az, hogy el tudom-e képzelni, attól függ, a folytatás milyen.

Sajnos sok fejben benne van, hogy aki első randin odaadja magát, az rib@nc (ismét sajnos, de jópár esetben van alapja...), de ez így sarkítás, mert a körülmények, a "körítés" és az előzmények is meghatározhatják azt az első randit, ami az ágyban végződik.

Summa summarum, én igen.

26/F

2012. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nagy nőcsábásztól tudom, hogy qurvának tartja az első randin szexre kapható nőket. Utána már nem kell neki másra.
2012. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!