Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Eltudtok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Eltudtok képzelni hosszú távú kapcsolatot valakivel, akivel már az első randin volt szex?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol ez titeket? Elítélitek az ilyen nőket?

2012. ápr. 3. 15:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy nőcsábásztól tudom, hogy qurvának tartja az első randin szexre kapható nőket. Utána már nem kell neki másra."


Ebben a logikai gubanc ott van, hogy hogyha nagy nőcsábász, akkor azok a csajok se kellenek neki tovább, akikkel x db randit ki kellett várni a szexig.

2012. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Határozottan nem!


És attól függetlenül, hogy eléggé ellene vagyok a dolognak (és meg sem tenném valójában) elítélni nem tudnám a nőt.


De mivel garantáltan nem tudja egy randi alatt megismerni két önmaga és a leendő párja iránt is felelős ember, így azt feltételezném róla, hogy nem igazán komoly jellem, legalábbis tartós párkapcsolatban nem bíznék vele.


Persze egyéjszakás kalandokból is lesznek házasságok, de ez hazárdjáték kategória. A párkapcsolat meg nem erről kell, hogy szóljon ha már embernek születtünk.

2012. ápr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%

Igen, simán!

Nekem konkrétan így indult a párkapcsolatom a párommal. Neten ismerkedtünk meg, megbeszéltünk egy találkát, persze a témát nem kell mondanom, hogy mi volt a találkozás tárgya... :)))) Egy alkalmat beszéltünk meg, a későbbieket pedig a helyzettől tettük függővé. Találkoztunk, fél óra múlva már egymásnak is estünk. :)

Azon a hétvégén annyira megszerettük egymást, hogy megbeszéltünk egy következő randit is. Végül összejöttünk, és most e hónapban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk! ;)))

2012. máj. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

:P Dettó mint az előző :))))

Annyi különbség, hogy a kétéjszakás első randival indult. Minden gátlás azonnal levetkőzve!

2012. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De ez nagyon függ az adott körülményektől. Ha olyan az az első alkalom, hogy vibrál a levegő és nem nagyon lehet mit csinálni, mindketten akarjuk érezni a másikat.

Ám meg lehet érezni azt is, ha a csaj minden alkalommal, minden új partnerével ezt csinálja. Ha a randit megelőző beszélgetésben (pl. telefon, skype stb) azt vettem észre, hogy könnyen lehet vele a szexről beszélni, netán épp ő kezdeményezi és szinte le sem száll a témáról, akkor az nagyon szar. Számomra mindig is fontos volt, hogy a nőnek legyen tartása, legyen jelleme. Eddig mindig jobban megbecsültem azt a nőt, aki az első néhány randin nem hagyta, hogy lehúzzam a bugyiját. A feleségemet is, akivel már 7 éve vagyunk együtt, azért kezdtem el tisztelni kezdettől fogva, mert kedvesen és a szemében vágyakozással ennyit mondott csak: Most még nem akarom, hogy megtörténjen! - Neki volt igaza.


36/f

2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek úgy van boldog párkapcsolata hosszú idelye hogy lefeküdtek első randin, várni is felesleges, ha csak a csaj nem fél még. De azért mert mások aztmondják hogy úgy illik nem szükséges várni.
2012. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Sok ismerősömnek úgy van boldog párkapcsolata hosszú ideje, hogy nem feküdtek le az első randin. Csak azért mert mások azt mondják, hogy nyugodtan feküdj le az első alkalommal, mert nem szükséges várni, azért ne csessz el egy jónak ígérkező kapcsolatot. A 25-ös válasszal értek nagyon egyet. Jó, hogy még ilyen férfiak is vannak, mert különben csak az egyéjszakás kapcsolatok maradnának nekünk. :/


44N

2012. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de olvasgattam a véleményeket. Úgy kb. a szokásos.

Egyébként szerintem nem azon múlik a jó párkapcsolat, hogy mikor fekszenek össze a felek, teljesen helyzete válogatja.

2012. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Mi délután megismerkedtünk, este randi, egész éjjel pedig szeretkezés. 1,5 éve vagyunk együtt! ;) L/20
2012. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Társkeresőn megismerkedtünk, komolya kapcsolat reményében. Pár nap múlva randiztunk, és úgy az ötödik napon ott aludtm nála. Jövő nyáron házasodunk. :)


Volt már több olyan komolyabb kapcsolatom, amikor hamar lefeküdtünk egymással. Ha egy férfi szintén komolyat szeretne, felőle az első napon is szexelhetnétek. Persze, volt, hogy átvertek, én meg naiv voltam. De hát ez van, megtörtént, nem sajnálom. Egy bizonyos kor után már az ember nem vár annyit, mint mikor még szűz volt.

2012. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!