Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki véleménye érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki véleménye érdekel. Heterók és melegeké is. A barátommal hogyan szakítsak, hogy megértse?

Figyelt kérdés
A barátommal 22 évesen jöttem össze. Mindig is ismertük egymást, jól kijöttünk. Gyerek korunkban is sokat voltunk együtt. Csak az az igazság, hogy 7 év után elmúlt a láng, már nem szeretem. El vagyunk, de ez már inkább csak megszokás mint szerelem. Csak itt az a gond, hogy ő homoszexuális. Én voltam az első nő az életében. Én vagyok az első és egyetlen aki tudja a titkát. Mindig is tetszett nekem, és mivel tudtam, hogy elfogadási problémákkal küzd. És ő is szeretett engem. Így én rávettem, hogy próbáljuk meg. Mert úgy gondoltam, hogy ő ahhoz túl jó pasi, hogy férfiakkal legyen. Vagy hogy tönkretegye az életét a depresszióval. Ha úgy vesszük ment is a dolog, jó volt a kapcsolatunk, minden téren. De én már nem szeretem. Pár napja felvetettem neki, hogy mi lenne, ha szakítanánk. Ő pedig azt válaszolta, hogy öngyilkos lenne. Meg hogy ő engem nagyon szeret. El se tudja mással képzelni az életét.

2013. márc. 12. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Így én rávettem, hogy próbáljuk meg. Mert úgy gondoltam, hogy ő ahhoz túl jó pasi, hogy férfiakkal legyen."


lol, látod, mégiscsak te voltál a hülye, edd meg amit főztél.

2013. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

És te kedves kérdező, elég jó csaj vagy ahhoz, hogy veled legyen?

És miből gondolod, hogy egy másik férfi mellett boldogtalan lenne? Rengeteg boldog meleg kapcsolat van és rengeteg rossz heteró kapcsolat. Ilyen alapon az ember senkivel ne kezdjen, mert még a végén boldogtalan lesz.

2013. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt akarod, hogy elengedjen, érd el, hogy fogadja el magát.

Eleve egy sérült emberről van szó, így nagyon vigyázz, nehogy valami őrült pszichopatává változzon.

Lehet, hogy megöli magát, de talán előtte végez veled is.


Mivel nem élhet melegként, mert nem képes elfogadnia magát és talán a környezete is homofób, ezért úgy érzi, nélküled az egész élete összeomlik, de ne felejtsd el, hogy nem a két szép szemedért ragaszkodik hozzád, csak egy pajzs vagy neki.

2013. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A parod nem meleg!Hanen egy olyan pasi aki mivel maganyos volt maga teremtette meg a not sajat maganak,azzal h meleg szexkapcsolatokban volt.Te meg probald vele megbeszelni
2013. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!