Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Az egyik fiúbarátommal nagyon kívánjuk egymást, szóba jött hogy lefekszünk egymása. Egyikünknek sincs kapcsolata. Viszont a barátnőnek nagyon tetszik a fiú, viszont barátja van. Hogy döntsek? Nézzem a lány érdekeit és mondjak le a srácról vagy legyek egy picit önző(?) és tegyem meg azt amit a fiú és én is szeretnénk egymástól?

2013. jún. 20. 08:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
Légy önző! Ebben az esetben az a legjobb választás. Dugjatok egy jót, lehet, h több alkalom is összejön majd ;)
2013. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást de könyörgöm szépen fogalmazzatok! :D Egyébként nézhet bárki r.bancnak emiatt? Mármint hogy nem vagyok együtt a fiúval csak szex lenne.
2013. jún. 20. 09:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Ma már teljesen megszokott egy szexkapcsolat. Egyszerűen nem kell híresztelni. Am jól gondold meg mert ha valamelyikőtök egyszercsak többet akarna/érezne abból baj is lehet.
2013. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy az a valaki én lennék...félek hogy elkezdek nem csak szexuálisan, hanem érzelmileg is vonzódni hozzá.
2013. jún. 20. 10:04
 15/18 kolosszus22 ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a másik is beléd tudna szeretni, mivel mindketten egyedülállóak vagytok semmi akadálya. Én tudok példát, hogy szimpla szexkapcsolat szerelemmé és normális párkapcsolattá nőtte ki magát.
2013. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Reméljük így lesz! :) Jó lenne ha lovalnám bele magam.
2013. jún. 20. 10:29
 17/18 anonim ***** válasza:
na mizu? :)
2013. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a tiéd :)
2013. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!