Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, megfordult már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megfordult már a fejetekben, hogy ha lesz gyereketek, akkor azt egyedül is felnevelhetitek? Mindenképpen együtt kell hozzá élni egy férjjel/élettárssal? Ha nem találjátok a szerelmet, akkor is bevállaljátok?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok.

2013. okt. 21. 08:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Megfordult a fejemben bizony.Ha a baba összejön és a párommal már nem szeretjük egymás vagy olyat csinál akkor viszont látásra.Inkább nevelem egyedül a kisgyereket mint hogy azt kelljen hallgatnia hogy veszekszem a párommal.
2013. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Engem az apám elhagyott, így eleve rohadt nehezemre esik azt feltételezni, hogy egyáltalán létezik férfi, aki akar gyereket, úgyhogy én kompletten a szülés ellen vagyok, nem csak az ellen, hogy egyedül vagy ne egyedül kelljen nevelnem. Az a baj, hogy rengeteg csonka család van, ahol az apák szarnak az egészbe, és ezt a modellt másolják az ő fiaik is, így jóformán senki nem tudja, hogy egy apa az mit csinál. Persze egy gyereknek szüksége lenne apára, de manapság igen kevés gyereknek van. Mert az, hogy biológiailag hozzájárult a születéséhez, az még nem tesz senkit apává.

22L

2013. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nincs stabil kapcsolatom, amiből legalább esélyünk van normális családba, nem vállalnám.

De tény, hogy azzal kell számolni, hogy még ha most melletted is van a másik, bármikor leléphet, szóval úgy kell gyereket vállalni, hogy tudd, szükség esetén egyedül is képes vagy felnevelni.

2013. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm azt mondta neki nem kell koma csak gyerek összejött egy pasival aztán lett baba aztán elhagyta a komát.Azt mondta neki nem kell gond nyűg ami egy asival jár(tapasztalta már) azóta is együtt van a lányával semmi gondjuk bajuk élnek mint a fene,nem dirigál,vitázik velük senki:)


Szerintem semmi gond ha egy nő aki eltudja egyedül is látni a gyereket egyedül vág bele.Többen donort vesznek egyedül igénybe.

2013. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Girgoy ***** válasza:
0%
Egy fiúnak kell egy megfelelő apa, hogy ő maga is megfelelő férfivá váljon. De egy lánynak is kell az, hogy lássa, hogyan kell egy nőnek viselkednie egy férfival. Ez a minimum. Aki szereti a gyerekét, az nem eleve úgy megy bele, hogy egyedül neveli fel, aki ennyire nem szereti a ygerekét, csak valami frusztrált önzőség vezérli, az ne szüljön gyereket. Nem bántásból mondom, csak kijózanításként egy elmezavarodott világban... Sok sikert, szerintem megtalálod az igazit, ha Te is normálisan állsz a kérdéshez. Senki sem tökéletes, de tőlünk különböző embereket is lehet azért szeretni, ha akarjuk...
2013. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Csak meg kellene ismerni! Én rendes családban nőttem fel és én is azt szeretném a gyerekemnek!
2013. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

A gyereknek szüksége van apára. Igen bele lehet vágni így is, ha csak annyi a cél, hogy legyen egy gyerek, de ha a gyerek érdekeit nézed, akkor meg kell várnod, amíg megtalálod azt akivel együtt élsz.


Arról már nem is beszélve, hogy ha az apa nem mond le a gyerekről, akkor az ezt követő bírósági eljárásokkal az egész gyerekkorát tönkre lehet tenni. Az egyik volt osztálytársam szülei óvódás korától egészen 12 éves koráig pereskedtek azért, hogy ki-é legyen a gyerek, a másik szülő ellen hangolták őt, a bíróság ide-oda pakolta a gyereket az apa és az anya között.

2013. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utolsó több az ismerősöm aki direkt azért járt egy pasival,hogy babája legyen el sem mondta az apának,hogy mi van egyszerűen lelépett így nincs semmi per.
2013. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De azért egy valamiben egyeztünk meg, nem ez a normális amit az előző írt. Egy gyermeknek szüksége van apára, ez vitathatatlan. Sokan sérülnek azert, mert nincs nekik, de vágynak rá. Nézik az osztálytársukat, akiknek az apa fogja a kezét és jönnek a nehezen megválaszolható kérdések..."Anya, nekem miert nincs apukám? Nem szeret engem? ....stb."
2013. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
És ahol az apa elhagyja a nőt miután megtudja,hogy terhes?vagy miután meglett a gyerek elmegy?Mennyi ilyen van.És ott mit mond a gyerek?lehet annak a gyereknek jobb ha egyedül van az anyjával mint egy vitatkozós apával aki velük van.
2013. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!