Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg/álljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg/álljak a páromnak azzal, hogy "válasszon a fű és közöttem"? Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ő ilyen. Bővebben lent. (N)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapos kapcsolatom van egy két évvel idősebb férfival. Nagyon szeretjük egymást. Sok kis hülyeség miatt volt nagyobb veszekedésünk, de ezek ellenére is együtt maradtunk,mert túlságosan odavagyunk a másikért...:)

Ez eddig szép(nek tűnik!!)! Az első nagyobb veszekedésünk alkalmával próbálta ki a füvet. Azóta pár héttel ezelőttig nagyon ritkán szívott,de tényleg,havonta 1x! Ez még nem is zavart. De február végétől-március elejétől egy héten 2x-3x betép.(Családi körülmény miatt-állítólag.) Ez alatt a hónap alatt emiatt sokszor veszekedtünk,mert én belé kötöttem. Mondta hogy ne aggódjak érte,meg semmi ilyesmi,ettől még ugyanaz az ember marad,meg hogy megérti hogy ez nekem új,csak próbáljam megszokni,hogy ő ilyen. Először azt mondtam 'oké',végül is ettől csak nem változik a kapcsolatunk annyit,megpróbáltam. De nem megy,nem tudom megszokni,nagyon frusztrál engem ez az egész. Nagyon nincs szükségem egy füves barátra,hogy állandóan idegeskedjek miatta,pedig nagyon szeretem,elhagyni nem tudnám...:/

Mit tegyek,mit mondjak neki,hogy letegye? Vagy nem tudna valaki valahogy megnyugtatni? Mert minden aggódásom közepette "tudom"-legalábbis bennem van-,hogy nem okoz fizikai függőséget,nem káros annyira(mint pl az alkohol),még is,valahogy nem tudom ezt elviselni!



2014. márc. 31. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
De ha úgy érzed ? személyesen folytathatjuk az eszme cserét xd
2014. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 30%-os észlény itt remekül példázza azt, mi lesz a párodból, ha állandóan füvezik.
2014. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
én ha úgy van oda álok :)de ez az elött is így volt mikor még nem voltam ekkora de ekkora fizikai fűggűű ügyebár xd de ez baj hogy aki nem tetszik le verem :DD tán ez baj ?? , :D jah és valószínű hogy azt se tudjátok hogy a fűvet eszik vagy isszák ,,DE AZÉRT TANácsokat azt osszátok rendesen
2014. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! De tanácsokat csak igen elenyésző számban kaptam tőletek, várnék még ötleteket,tippeket hogy mit mondjak, vagy esetleg mit tegyek! Mert elhagyni (ezért) egyszerűen nem tudom,ahhoz túlságosan szeretem, és kötődöm hozzá!

A további vitákat ha kérhetem privátban tudjátok le! Köszönöm!

2014. ápr. 2. 13:03
 15/15 anonim válasza:
39%
nincs semmi gond a fuvezessel, nem lesz rosszabb ember. probalt meg megerteni hogy van egy uj hobbija. biztos vagyok benne hogy sokkal tobbre becsulne a parod is, ha megertened ot , ahelyett hogy csak probalnad eltiltani tole. nem az anyja vagy... ameddig a fuvezes nem tesz kart a kapcsolatotokba, vagy nem nyul kemenyebb drogokhoz is( azt ne hagyd) addig folosleges aggodnod. a semmin aggodsz es ezt o is tudja, csak te nem erted
2014. ápr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!