Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni a szeretői szerepen?

Figyelt kérdés
Adott egy 30éves egyedülálló ffi, és én 24L. Nem egyszerű a mi történetünk, neki jó ideje nincs kapcsolata, ellentétben nekem egy 3éves amiből jelenleg egyéb okok miatt egyenlőre képtelen vagyok kilépni.. Már hosszú évek óta ismerjük egymást, nagyon jo a kapcsolatunk, párszor be is próbálkozott, sikertelenül. Fél éve azonban történt egy áttörés, egy jóra sikerült buli alkalmával mégis megtörtént a dolog. Nem kerítettünk neki nagy feneket, igazából meg sem beszéltük hogyan tovább, csak sodródtunk az árral egyre többet és többet akarva a másikból. Ez a mai napig nem csillapodott. Szinte minden nap de minden másnap keressük egymás társaságát ilyen olyan indokkal. Sajnos egy pici faluban lakunk, ahol 20km-es körzetben semmilyen szórakozási lehetőség nincs, így a baráti társaságunk is szinte közös és elég nehéz mindent titokban tartani, vagyis leginkább a látszatot fenntartani.. Gyakran csipkelődik, zavarodott és nem tudja kontrollálni magát féltékenységi jeleneteivel, mégis azt veszem észre hogy csak sexuálisan akar birtokolni. Mindketten tüzes jegyűek vagyunk, elég szélsőségesek, már jó párszor feljött a téma, de valahogy mindig elzárkóztunk abban a pillanatban. Nem vonjuk egymást kérdőre, mégis mindent tudni akarunk a másikról kivel/hogy/mikor/hol.. Egyik pillanatban borzasztóan tud szeretni, sugárzik, a másikban meg teljesen érzéketlenné válik. Mi lehet az oka ? Hogyan tudnám más irányba terelni a kapcsolatunkat, hogy ne csak egy tárgynak tekintsen ? a Megköszönöm a hozzászólók elvonatkoztatását :)

2014. ápr. 7. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy anélkül, hogy kilépnél a párkapcsolatodból, szeretnéd, ha ez a csávó nem egy tárgynak tekintene? Megvan az oka arra, hogy csak egy szerető legyél, nyilván a körülményeitek ennyit engednek. Előbb szakítani kéne a jelenlegi pároddal, mielőtt valaki másnak akarsz a barátnője lenni. Idióta.
2014. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A válasz elég egyértelmű.

Nem szereted a jelenlegi barátodat, az új pasi a nyerő.

Akkor talán szakítani kéne a régivel és csere.

Ettől persze te leszel a rohadt r.i.b.anc mindneki szemében és tuti neked esnek, hogy a srác már korábban képben volt (nem is fognak tévedni), de vagy ez vagy titkolóztok amíg le nem buktok. Közben rabolod a pasid idejét is aki lehet, hogy találna magának más lányt, akivel jobban passzol (meg aki nem csalja meg az első kósza f.a.sz.al. :)

2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak megsúgom hogy nem minden kósza fasszal csalom meg, mivel nem láttok a helyzetembe elmondom. Amióta tart a viszonyom azóta nem voltam együtt jelenlegi párommal és senki mással rajta kívül, de ő mai napig azt érzi hogy köztünk minden rendben van. Fővárosban tanulok és kapóra jött a közös albérlet, így nem tudom jelenleg otthagyni..
2014. ápr. 7. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs szex és minden rendben? hihető, elhiszi :D
2014. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:

"Egyik pillanatban borzasztóan tud szeretni, sugárzik, a másikban meg teljesen érzéketlenné válik." - abba gondolj bele, hogy te hogy viselkednél fordított helyzetben. Elképzelhető, hogy odáig van érted és azt várja, hogy lepattintsd a másik csávót, aztán jön egy érzelmi hullám, amikor nem lát erre esélyt (végülis jó ideje nem léptél le a másik pasastól, így joggal hullámzik szerintem) és befordul, ilyenkor látod érzéketlennek. A régi pasi meg nem lehet ennyire vak, hogy jó ideje semmi szex és azt hiszi, minden rendben. Az is lehet, hogy csak ezt a látszatot kelti, hogy minden rendben, pedig belül tudja és érzi, hogy vége a dolognak, csak ezt fél belátni és inkább hitegeti saját magát.

Ami téged illet, azt nehezem hiszem, hogy nem tudsz lelépni az albérletből, mert sokan csinálják azt, hogy többen laknak egy albérletben és közösen fizetik. Lehetőség mindig van. Szerintem félsz kilépni a régi kapcsolatodból olyasmi dolgok miatt, hogy jajj mit fognak szólni a haverok, mit fog szólni a régi pasas, meg majd biztos megbántódik. Egy szakítás mindig fájdalommal jár, ezt elkerülni nem tudod, de azzal, hogy megcsaltad a másikat és átvered, még nagyobb lelki sebeket fogsz okozni, mind a régi pasinak, mind saját magadnak. Szerintem mindenképp lépj ezen túl és mondd meg a régi pasinak, hogy mi a helyzet és zárjátok le.

2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A képlet egyszerű. A régi pasidat te nem szereted annyira, hogy összekösd vele az életedet, az új meg téged nem szeret annyira.
2014. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszeru...illetve nagyszeru hivjad oket ossze egy KV ra...beszelgess veluk es tajekoztassad oket hogy ma nagy nap van! Nagy napon nagy dolgok szoktak tortenni es ma a itt bika viadal lessz a fiatalasszony kezeert..tehat a ket fiunak meg kell verekednia a te kezedert...aki kiuti a masikat leveri az nyer es azzal mesz tovabb a vesztes meg keres masik lanyt..Az erosebb kutya baszik szoktak mondani .ebben az esetben az erosebb fiu baszik vagy szebben fogalmazva az erosebb fiu kapa meg a lanyt a vesztes eloldalaz es meghuzza magat ..Te itt csak nyersz!
2014. máj. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a közös albérlet, vagyis a pénz miatt vagy a pasiddal.

Akkor csak kicsit vagy qrva...

2014. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek a storynak vajon mi lett a vége?
2023. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!