Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom pedig nagyon szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél év történt, beszélgettem egy fiúval aki már régóta tetszett de azelőtt soha nem beszéltem vele és mikor már a barátommal egy éve együtt voltunk akkor rám írt és jól elbeszélgettünk (barátom ezt látta is de ő is beszélgetett lányokkal persze egyikünk se beszélgetett olyanokat...)Na mindegy az a lényeg hogy egyik nap találkoztam azzal a fiúval és odajött, beszélgettünk de egyáltalán nem volt olyan helyes mint képeken és így már nem is tetszett de mondtam magamba hogy barátkozni végülis lehet miért ne...csak ekkor jött hirtelen az hogy megcsókolt...én meg löktem el magamtól meg minden annyira féltem hogy meglát valaki és meg is láttak...Barátom még mindig nem tud erről de nem is szeretném elmondani neki mert egyből szakítana és meg sem várná hogy elmondjam hogy én nem akartam azt a csókot ráadásul még jó sem volt..Azóta LETILTOTTAM azt a fiút és nem is találkoztam vele..Viszont amúgy ha barátom megtudná hogy vele csókolóztam (mivel ismeri azt a fiút és utálja) tenyleg bisztos hogy szakítana velem :( Mit tegyek?probalom elfelejteni az esetet eddig ment is de ahogy mondtam volt egy csaj aki látott azzal a fiúval csókolózni és egy r*bancnak tart és már az egész osztàlya mer elmondta nekik is...igy most megint bennem van hogy Mivan ha elmondják a barátomnak...tényleg nem akarom elveszíteni nagyon szeretjük egymást már 2éve.. :'( egyébként 17 éves vagyok

2014. máj. 15. 12:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

csak a kinézete volt baj. a megcsalás szándékos volt


most is csak attól rettegsz, hogy beköpnek. más bajod nincs

2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
a 11. kommentelő leírta a lényeget. Csalni készülted a barátod csak ronda volt a srác. R...i..ban..c vagy és kész pont vita lezárva.
2014. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Költőnő? ***** válasza:
100%

Jajj hagyjad már az erőd !

Összvissz 55kg vagyok és sok pasival találkoztam már, mégse kaptak le csak úgy.

Hogy miért?!

Mert rohadtul nem teremtettem olyan szitut.

Az írásodból egyértelműen az jön le, h ha jól nézett volna ki a srác; akármi lehett volna. De mivel ronda volt, így nem akartál tőle semmit.

2014. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Az elejen sem akartam tobbet csak barátkozni de en ezt hiaba mondom ugyse fogja fel senki de a lényeg hogy en tudom...talalkozni sem akartam vele nem tehetek rola hogy pont akkor volt ott amikor en es odajött es beszélgettünk az baratomnak se baj mert neki is vannak lany haverjai.de igy mar tudom h az a fiu nem haverkodni akart
2014. máj. 15. 13:38
 25/38 A kérdező kommentje:
jo en meg 39kg VAgyok :))))
2014. máj. 15. 13:38
 26/38 anonim ***** válasza:
Minket vagy magadat akarod átverni?
2014. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Basszus kamu kerdest minek írnak ki??unalombol?nemhiszem
2014. máj. 15. 14:01
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
nincs sok eszed! nem azt írta hogy kamu kérdés csak azt hogy hazudozol
2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
mit hazudtam???oke igen régóta TETSZETT...vagyis mi az a múlt ido?de itt amugysem ez a lényeg hanem az hogy megtörtént es tudom higy hibáztam nem kellett volna bioszon jon se neki tudom de ha baratom találkozik mas lányokkal...en meg csak összefutottam vele nem volt tervezett találkozás
2014. máj. 15. 14:10
 30/38 A kérdező kommentje:
Bocs a telefonom helyettesit
2014. máj. 15. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!