Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom pedig nagyon szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél év történt, beszélgettem egy fiúval aki már régóta tetszett de azelőtt soha nem beszéltem vele és mikor már a barátommal egy éve együtt voltunk akkor rám írt és jól elbeszélgettünk (barátom ezt látta is de ő is beszélgetett lányokkal persze egyikünk se beszélgetett olyanokat...)Na mindegy az a lényeg hogy egyik nap találkoztam azzal a fiúval és odajött, beszélgettünk de egyáltalán nem volt olyan helyes mint képeken és így már nem is tetszett de mondtam magamba hogy barátkozni végülis lehet miért ne...csak ekkor jött hirtelen az hogy megcsókolt...én meg löktem el magamtól meg minden annyira féltem hogy meglát valaki és meg is láttak...Barátom még mindig nem tud erről de nem is szeretném elmondani neki mert egyből szakítana és meg sem várná hogy elmondjam hogy én nem akartam azt a csókot ráadásul még jó sem volt..Azóta LETILTOTTAM azt a fiút és nem is találkoztam vele..Viszont amúgy ha barátom megtudná hogy vele csókolóztam (mivel ismeri azt a fiút és utálja) tenyleg bisztos hogy szakítana velem :( Mit tegyek?probalom elfelejteni az esetet eddig ment is de ahogy mondtam volt egy csaj aki látott azzal a fiúval csókolózni és egy r*bancnak tart és már az egész osztàlya mer elmondta nekik is...igy most megint bennem van hogy Mivan ha elmondják a barátomnak...tényleg nem akarom elveszíteni nagyon szeretjük egymást már 2éve.. :'( egyébként 17 éves vagyok

2014. máj. 15. 12:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Közelítünk a valósághoz...csak a barátod feltehetőleg nem azért találkozott más lányokkal mert "úgy" tetszett neki, hanem mert tényleg haverok. Nem szivatni akarlak, de amint mondtad megtörtént. Mivel neked a barátod mellett megtetszett vki és tulajdonképpen meg is csaltad így nincs értelme tovább folytatni. Szerintem már inkább ő a nagyon közeli haverod kb és félsz hogy nem lesz az sem.
2014. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Én sem azért találkoztam azzal a fiúval mert úgy tetszett.Eszemben sem volt vele találkozni, amint mondtam egyik nap össze futottunk mivel pont rossz helyen voltam rosszkor...Nem kellett volna arra mennem, nem tudtam hogy TETSZEK neki,ahogy az sem hogy le akar smárolni szóval én a csókot sem akartam (már ha nevezhető annak..) de próbáltam ellökni magamtól ami sikerült is és el is szaladtam volna csak nem tudok szaladni (igen lehet nagyon vicces de nem tudok mert van egy betegségem amiről nem tehetek) Egyébként igen hibás vagyok be ismerem,nem kellett volna szóba állnom se vele.És elég rosszul fogalmaztam fent az is igaz,mivel így ahogy látom mindenkinek az jött le hogy én meg akartam csalni a barátom csak azért nem tettem mert nem volt helyes a fiú..Na szóval ezzel nem értek eggyet mivel a találkozás sem volt megbeszélve!Megcsalni meg eszemben sem volt a páromat soha és ezt sem nevezném megcsalásnak mivel NEM AKARTAM, de még csak nem is számítottam rá.Az egy dolog hogy nekem tetszett(barátomnak is tetszik sok lány és beszélgetnek is de akkor mi van? Engem szeret én meg őt ez a lényeg)Egyébként ha helyes lett volna a fiú akkor sem csaltam volna meg a barátomat, hiszen rengeteg helyes fiú van mégsem érdekel(max haverkodok velük) mert barátom a leghelyesebb(szerintem).
2014. máj. 15. 20:33
 33/38 A kérdező kommentje:
Meg ha tényleg annyira csalni készültem volna a barátomat(akit szeretek úgyhogy nem készültem és nem is készültem volna ilyenre) akkor előtte szakítottam volna vele DE NEM ÍGY VOLT.
2014. máj. 15. 20:37
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha mindez így volt miért az a cím hogy "megcsaltam a barátomat"? Azt mondod hogy tulajdonképp egy szájra puszi volt mivel a csókhoz 2 ember kell. Illetve ha nem akartál tőle semmit és te nem csináltál semmit akkor miért van egyáltalán ez a kérdés? Elmondod a barátodnak hogy letámadott ez a srác aztán csapja le vagy valami.
2014. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
48%
Minden nő idióta?
2014. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Költőnő? ***** válasza:
Igen, akkor én sem értem hol itt a gond tulajdonképpen.
2014. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
mert ez mindenkinek már megcsalásnak számít akinek eddig elmondtam...na mindegy vettem a bátorságot és felkészültem mindenre majd elmondtam barátomnak hogy mi történt...erre ő csak annyit mondott hogy semmi baj ismeri azt a fiút és mondta hogy a szeme előtt ugyanezt csinálta egy másik lánnyal és utánna le is köpte a csajt...
2014. máj. 18. 11:36
 38/38 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor akik azt mondták h megcsaltad, azoknak is rosszul adtad elő a dolgot. De a lényeg a végeredmény. :)
2014. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!