Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta megszületett a gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megszületett a gyermekünk azóta a párom nem akar szexelni. Miért?

Figyelt kérdés

Olyanról már hallottam, hogy szülés után a nő nem kívánja a szexet de egy pasit mi fog vissza ebben? Már 3 hónapja akárhogy teperek mindig valamivel elutasít, hogy most miért ne csináljuk.

A legtöbbször az a kifogás, hogy törődni kell a babával,de mindég olyankor próbálkozok be nála, amikor a baba alszik. Lehet, hogy már nem is szeret?


24/l és 25/f



2014. nov. 19. 16:20
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Ha erre gondoltál akkor megcsalni biztos nem csal meg, mert gyakorlatilag minden szabad idejét itthon tölti nem is tud hol meg mikor megismerkedni valakivel...
2014. nov. 19. 17:45
 12/32 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy egy igazi szexéhes férfi aszexuálissá válik?
2014. nov. 19. 18:04
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség, nem tudom, de én már hallottam olyat is, hogy a gyerek születése után a férfi már nem tudott nőként nézni a feleségére, hanem a gyereke anyjaként, és nem kívánta mint nőt, mert ő anya, és nem olyan nő akit dugni lehet. (remélem nem valami ilyesmi agybajról van szó). Biztos nincs senkije?
2014. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincsen. Nem nagyon tud hazudni senkinek az előző barátnőjénél is úgy volt hogy amint egy picit is elkezdett irántam érezni valamit az előző barátnőjét rögtön lapátra tette. Neki van egy olyan tulajdonsága, hogy hosszú távon nem tud hazudni. 3 hónapig meg végképp nem.Na mindegy nemsokára hazajön és megpróbálom vele újra megbeszélni de csak felesleges köröket futok.
2014. nov. 19. 18:27
 15/32 anonim ***** válasza:
na majd írj, h h alakult a beszélgetésetek
2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam valamilyen beszélgetés félét lerendezni de körübelül 2 perc alatt lerendezte annyival, hogy mostmár szülők vagyunk felelősségteljesen kell viselkednünk és nem lehet jobbra balra kefélgetni. Ezt szó szerint így mondta.
2014. nov. 19. 18:45
 17/32 anonim ***** válasza:
ő mennyire várta a babát?
2014. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
ja és milyen a szüleivel a kapcsolata? főleg az apjával...
2014. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Most akkor csak mert van egy gyereketek, nem szexel veled többet? Hát az nem lesz valami jó élet...


A jobbra balra kefélgetést értem, nem menne el másokkal. De veletek mi lesz?

2014. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
ő nagyon várt a a babát igazábólő beszélt rá bár mostmár látom hogyha nem mentem volna bele megbántam volna mert csodálatos érzés de akkor se értem a szüleivel nem túl jó a kapcsolata az anyjával még úgy ahogy megvan de az apjával folyamatosan balhéznak
2014. nov. 22. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!