Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta megszületett a gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megszületett a gyermekünk azóta a párom nem akar szexelni. Miért?

Figyelt kérdés

Olyanról már hallottam, hogy szülés után a nő nem kívánja a szexet de egy pasit mi fog vissza ebben? Már 3 hónapja akárhogy teperek mindig valamivel elutasít, hogy most miért ne csináljuk.

A legtöbbször az a kifogás, hogy törődni kell a babával,de mindég olyankor próbálkozok be nála, amikor a baba alszik. Lehet, hogy már nem is szeret?


24/l és 25/f



2014. nov. 19. 16:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, mióta megszülettek a gyerekek :( .
2014. nov. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
de te a család férfi tagja vagy nem? mert általában ez a jellemző ha a nő nem akarja de hogy a férfi
2014. nov. 23. 09:00
 23/32 anonim ***** válasza:
Neeem! Sajna én is a házaspár nő tagja vagyok, és frászt kapok azoktól az esetektől, mikor a férfiak panaszkodnak, hogy a nő nem akar szexelni, mert csak a baba érdekli. Hát engem érdekel a szex ugyanúgy, mint előtte, attól még ellátom és szeretem a gyerekeimet, de ez a két dolog nem zárja ki egymást.
2014. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
:( megkérdezhetem ti hány évesek vagytok és a gyerekek hány évesek? lehet hogy ez csak valami ideiglenes becsípődés a hatalmas gyerek utáni foglalkozási vágy és egy idő múlva el fog múlni?
2014. nov. 23. 18:57
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem látok a férjemnél extrém gyerekmániát. Teljesen átlagos, nálunk tényleg az van, hogy csak akkor jutna idő egymásra, mikor a gyerekek alszanak, de akkorra ő is elalszik, mert korai fekvő-kelő típus, én meg fordítva, éjszakai madár vagyok.Azt mondja, fáradt, vagy most nincs hangulata, vagy más dolga van, és így kb 1 hónapban 1 alkalom van. Leginkább az anyagi gondokon agyal sokat, ez köti le a figyelmét. Mi amúgy idősebbek vagyunk nálatok, de még semmivel sem kevésbé aktívak, szóval a kor nem magyarázat, max nyugdíjasoknál. Én 35, ő 38, gyerekek 3 és 1. Szerető kizárva, ez biztos.
2014. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hogy tudtad egyaltalan a havi alkalomra rabeszelni?
2014. nov. 23. 22:08
 27/32 anonim ***** válasza:
Nektek most mekkora a babátok? Hát azért valahol vágyik rá ő is, csak messze nem annyira, mint én, így igen, rá kell kicsit beszélni, de nem mindig sikerül, de van, hogy ő is akarja.
2014. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Már eléggé belefáradtam sajnos a kezdeményezésbe, de múltkor vettem egy ruhát magamnak például, nem azért vettem, de ha már vettem, bemutattam neki, hogy hogy is áll rajtam tűsarkúval stb., és azonnal beindult :), ennek örültem, mert nem tudtam, hogy fog reagálni.
2014. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

lassan 4 honapos lesz es en is probalkoztam mar akarhogy csilivili szexi fehernemuk de nem mukodik

azt nem tudom hogy felall e neki mert olyanok a puloverei hogy pont takarja ott ha meg csak a labara teszem a kezem leveszi

meg ami nagyon faj hogy nem nagyon bujik hozzam talan egyszer vagy ketszer bujt ide mindeg en bujok hozza es akkor is nagyon vigyaz hogy se o ne erjen nemi zonaba es en se erjem el vagy kenyelmetlen odanyulni

most egy picit konnyebb mert annyit sikerult kieroszakolni belole hogy megujjazzon es kinyaljon meg hogy izgassa a csiklomat de azt semmilyen formaban nem hagyta hogy ugy alakuljon ami neki is jolesik

megvarta amig 3x elelvezek es befejezte mert altalaban a harmadik utan mindig kertem hogy hagyja abba

mar azt is felajanlottam neki hogy semmit nem kell tennie csak en lovagolok rajta meg kielegitem kezzel oralisan de azt hogy neki egy picit is jo legyen sehogy nem hagyta :( azt mondta tovabb nem megyunk es ne is varjam. miert kinoz ennyire? ez korubelul olyan mint duettet egyedul enekelni vagy egyedul sakkozni

nem hinnem hogy erekcios problemai lennenek soha semmi baja nem volt meg azt elmondana

2014. nov. 24. 00:55
 30/32 anonim ***** válasza:

lehet hülye felvetés...de nem lehet, hogy fél a következő gyerektől, vagy más "kockázattól"?


am meg a családi hátteret azért kérdeztem, mert lehet azért törődik ennyit a gyerekkel, mert az apjától ezt nem kapta meg és minta apa akar lenni...mert az apja lehet végig az anyjával foglalkozott és ő ezt megszenvedte...

2014. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!