Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele akar nézni a telefonomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele akar nézni a telefonomba, ti megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
Ma kitalálta,hogy meg akarja nézni a telefonomban a levelezéseket.Nem adtam oda neki,erre teljesen felhúzta magát és ott hagyott. Probáltam vele beszélni,de ő csak hajtogatta,hogy meg akarja nézni,hogy kikkel írogatok. Persze itt jött a kérdésem,hogy: Nem bízol bennem? Amire ő: Ha nincs titkolni valód,akkor miért nem mutatod meg?.Én: De én sem Kérem el a tiédet!!! Amire ő a kezembe nyomta,hogy "Tessék,nézd meg!" De én visszaadtam neki,mert nem fogok kutakodni a telefonjában....Na hát igen,nem jutottunk semmire,de én úgy gondolom,hogy ez mindenkinek a saját magánügye,és nem akarok "behódolni" neki,hiszen innen kezdődik a beteges féltékenység és uralkodás kiterjedése a kesőbbiekben a kapcsolatunkra. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Titkolni valóm nincs,viszont legyen mindenkinek meg a magánélete,és attól mert lány vagyok,még nem kötelességem minden "parancsát" teljesíteni,és ha nem teljesítem,akkor olyan mint egy sértődött gyerek.(3 Hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Én vagyok neki az első,akibe szerelmes volt eddig életében. Eddig is tudtam,hogy féltékeny típus,de ez már sok) 18 éves lány vagyok,ő is 18

2015. jan. 21. 20:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mi minden további nélkül odaadjuk egymásnak a telefonjainkat, ha a másik kéri. De nem szoktuk nézegetni egymás leveleit, üzeneteit, stb, megbízunk egymásban.
2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
szerintem a párod megnézhetné nyugodtan, mivel szeretitek egymást és elvileg nincs titkolni valótok egymás előtt, szerintem az tök jó érzés, amikor mindent megoszthatsz a másikkal. én az eddigi barátnőim előtt simán facebookoztam, meg volt hogy otthagytam őket a facebookommal amíg letusoltam stb. az egyik bnöm a jelszavamat is tudta szóval sztem nem kellene rajta ennyire kiakadnod. és nem azt mondom hogy jogos az elvárása, de ha látod hogy ettől megnyugszik, lehet hogy jobb lenne megmutatnod neki hogy elkerüljétek a konfliktusokat.
2015. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lol, kedveskéim. Egy gond van itt: ezek a ti párkapcsolataitok. Azok jól működtek/működnek. De itt nem rólatok van szó. Itt nem olyan ideális a helyzet. Vili?
2015. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Na igen, amiatt is lehet bizalmatlan, mert már korábban lehet átverték, hazudtak neki. Sajnos én is éltem már át ilyet, és hiába bízok meg alapvetően az emberekben, azért ott van bennem is a félelem.
2015. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legalapvetőbb probléma, hogy máshogy álltok a privát szféra kérdéséhez. Ebben a kérdésben is össze kell csiszolódnotok. Vagyis valaki, vagy mindkettőtök kompromisszumot fog kötni. Én a helyedben leülnék vele (vagy ültem volna) beszélgetni, hogy ez miért olyan fontos neki. Elmondanám neki, hogy a kontrollal van a problémám és nem azért zavar a dolog, mert tilosban járok. A beszélgetés végén felajánlanám neki, hogy megnézheti a telefonomat, most az egyszer, de a későbbiekben a bizalom fenntartása érdekében hagyjon fel ezzel a szokásával, mert nem tartom egészségesnek.
2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az előző tökéletesen leírta... most az egyszer engedném.

Persze sok jelentősége már nincs, mert ő is nyilván úgy ment oda, hogy volt ideje törölni a gyanús dolgokat, és most már neked is volt.

Ha féltékeny, akkor így már nem fog megnyugodni.

Ezért aztán tisztázd vele azt is, hogy a következő ilyennél vége mindennek.

2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#14 Attól még nem kell másokat büntetned a fojtogató... "kíváncsiságoddal".
2015. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 Igen, így van, szerintem sem helyes, amit tett a srác, én sem tennék ilyet, de valamilyen szinten megértem. De én ilyen helyzetben már csak azért is odaadnám megmutatni a telefont.
2015. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

úgy dobnám ki, ahol van

sértő, nem bízok bennem, és mellé nevetséges is

mi párommal 24, 42 évesek vagyunk , és nem jut eszünkbe ilyen

2015. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#18 Egyből behódolás? Nem a legjobb stratégia.

Nem gondolod, hogy így azt az érzetet kelted benne, hogy erőszakkal többre megy?

2015. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!