Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele akar nézni a telefonomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele akar nézni a telefonomba, ti megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
Ma kitalálta,hogy meg akarja nézni a telefonomban a levelezéseket.Nem adtam oda neki,erre teljesen felhúzta magát és ott hagyott. Probáltam vele beszélni,de ő csak hajtogatta,hogy meg akarja nézni,hogy kikkel írogatok. Persze itt jött a kérdésem,hogy: Nem bízol bennem? Amire ő: Ha nincs titkolni valód,akkor miért nem mutatod meg?.Én: De én sem Kérem el a tiédet!!! Amire ő a kezembe nyomta,hogy "Tessék,nézd meg!" De én visszaadtam neki,mert nem fogok kutakodni a telefonjában....Na hát igen,nem jutottunk semmire,de én úgy gondolom,hogy ez mindenkinek a saját magánügye,és nem akarok "behódolni" neki,hiszen innen kezdődik a beteges féltékenység és uralkodás kiterjedése a kesőbbiekben a kapcsolatunkra. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Titkolni valóm nincs,viszont legyen mindenkinek meg a magánélete,és attól mert lány vagyok,még nem kötelességem minden "parancsát" teljesíteni,és ha nem teljesítem,akkor olyan mint egy sértődött gyerek.(3 Hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Én vagyok neki az első,akibe szerelmes volt eddig életében. Eddig is tudtam,hogy féltékeny típus,de ez már sok) 18 éves lány vagyok,ő is 18

2015. jan. 21. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Itt tényleg arról van szó, hogy ki melyiket tartja jónak...


Én is nyugodtabb lennék ha a pasim megmutatná, ettől függetlenül bízom benne.

Szerintem ha egyszer a kérdező megmutatná még nem jön el a világ vége. Max miután megmutatta és a párja semmit nem talált, szidja le, hogy látszik mennyire bízik benne...

2015. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Vad-Ász ***** válasza:

Egyik ismerősöm - csaj és a palija átnézte a telóját meg a facebookját és törölt engem mind 2 helyről meg még pár arcot , mikor semmit rosszat nem tettem a barátnőjének.

Ha szerinte az rossz volt , hogy a roszabb napjaimban többet beszéltem vele telón akkorneki az volt.

Szerintem ha nincs senkid akit titkolsz előtte add oda neki majd b*szd le a sárgafődig , hogy mit képzel

2015. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám oda, tuti. Semmi titkolnivalóm nincs, nem csalom meg, nem flörtölgetek másokkal, de vannak olyan beszélgetéseim, amiket neki nem kell látni. A legjobb barátnőmmel való beszélgetésemet se kötném az orrára, mert semmi köze hozzá. De vannak srác csoporttársaim, haverjaim a fősulin, akikkel szoktam beszélni. Egy olyan pasi, mint a tiéd, mindegyikre rákérdezne, hogy ki ez, honnan és mióta ismerem és minek beszélek vele, majd az is lehet, tiltaná őt a nevemben, mert egy féltékeny barom, aki ki akar sajátítani. Nálunk eddig minden pasimmal alap volt, hogy nem nyúlunk a másik telefonjához, mert az privát szféra, és a másiknak nincs hozzá köze, úgy, mint ahogy nem ülünk le a másik e-mail fiókja, vagy FB-ja elé a géphez, vagy ha esetleg megnyitva marad, kijelentkezünk anélkül, hogy belenéznénk. Millió alkalmam lett volna erre amúgy, mert az egyik exem rendszeresen belépve maradt a gépemen, de soha nem léptem be az üzenetei közé, mert nem érdekeltek, és mert megbíztam benne annyira, hogy tudom azt, semmi olyat nem találtam volna, ami bizalmatlanságra adhat okot. Én nem tudnék féltékeny emberrel együtt lenni, szeretni sem tudnám, mert teljesen kikészítene. Az meg a másik, hogy engem nem kell félteni, nagylány vagyok, és nem a telefonomban lévő levelezések azok, amik veszéllyel fenyegetnek, így nem kell őket olvasgatnia.
2015. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi titkolnivalód, mutasd meg, majd magyarázd el neki, hogy ennek nincs értelme és bízzon benned. azzal, hogy megmutatod neki, szerintem jelzed, hogy bízhat benned.
2015. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki. Mégpedig azért,mert rájött,hogy a múltkori kirohanásával nem ért el semmit,sőt csak a "már csak azért sem mutatom meg neki" gondolatot erősítette bennem. Alapjába véve makacs vagyok,és önfejű,még senkinek nem hagytam,hogy megnézze a leveleimet,de ez a mai napon máshogy volt.Azt mondta megbízik bennem,de megnyugodna,ha megmutatnám.Azt mondta,hogy csak most az egyszer,és a leveletéseimbe sem néz bele,mert az az én dolgom,csak meg szeretné nézni,hogy kikkel írogatok. Odaadtam neki,mert láttam,hogy tényleg nagyon szeretné.Legörgette a neveket,két srácra rákèrdezett,mondtam,hogy osztálytárs,meg ismerős. Visszaadta a tekefonom,és megköszönte.Láttam rajta,hogy megkönnyebbült és teljesen feldobódott.Szerintem ebben a szituációban ez volt a helyes cselekedet.Nem mindegy,hogy miként kérünk a másiktól valamit!!!
2015. jan. 22. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!