Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra képesek a fiúk akár éveket is várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés eleve furcsa ömagában, légyszi ne ezen kezdjetek el gondolkodni, mert engem a válasz érdekelne. :) :DD

Szóval hallottam olyan esetekről, hogy a fiú akár éveket is képes volt kitartóan várni arra a lányra akit kiszemelt magának és nem értem hogy ez hogy lehetséges ebben a "mai világban". De nagyon értékesnek tartom az ilyen fiúkat és szeretném megkérdezni őket, hogy miért csinálják ezt, hogyan képesek ennyit várni. Egyáltalán hogy van ekkora türelmük és kitartásuk egy lányhoz és miért képesek érte ennyire küzdeni.

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie egy ilyen lánynak, akire így "várnak a fiúk" ? :)

A válaszokat köszönöm :)

18 L



#szerelem #barátság #erő #kitartás emberi tulajdonságok
2015. márc. 21. 20:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
jól van kérdeztél, válaszoltunk :D ennyi normális átlag ember nem csinál ilyeneket :)
2015. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
De én alá tudom támasztani egy közismert történettel, azt hogy ez nem beteges. Csak kevés manapság az ilyen kialakult érett személyiség ebben a mai mocskos kis világban :( de enm minősítem :) Persze lehet hogy tie ezta történetet nem ismeritek, de rá tudtok keresnni.
2015. márc. 21. 20:57
 13/42 anonim ***** válasza:
figyelj nagyon aranyos hogy tetszenek az ilyen történetek de miért jó ha valaki szenved a másikért hosszú ideig? mi ebben a jó hogy lelkileg gyötrődik és kínlódik és felemészti? ha tényleg szeretnéd az illetőt vagy érdekelne maga az ember nem tartanád szépnek hogy lelkileg szenved
2015. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Kapásból két lehetőség jutott az eszembe:


1: A csaj olyan bombanő hogy szinte megszólal

2: A srácnak sosem volt barátnője vagy nagyon nehezen tud csajt szerezni így képes várni valakire akár éveket is


Persze az már másik téma hogy "vár" valaki egy lányra de addig másokat kufircol

2015. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Ha van vmire garancia, tehát h várok 1 évet és az enyém lesz a kiszemelt, akkor megéri várni. De normál esetben csak addig várnék amíg nem találok jobbat.
2015. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Na jó itt a történet.

Jákobról és Ráchelről szól, ez egy Bibliai történet.

Jákob 7 évig dolgozott nagybátjának, hogy elvegye szeelmét, Ráchelt feleségül. Vár is hét évet, az letelt, de apósa becsapta és az idősebb lányát adta hozzá feleségül, Leát.

Ezért Jákob képes volt megint hét évet várni Ráchelra a kezéért cserébe, mert nagyon szerette.

Persze ez nem a néhai nőcskék iránt érzett szerelem volt, mint ami manapsága divat.

Így hát Jákob kereken 14 évet dolgozott és várt az apósánál Ráchelért. :)

Na tessék a műveltség diadalmaskodott. :)

2015. márc. 21. 21:05
 17/42 anonim ***** válasza:
79%
ohh már értelek próbálkozz hitgyülibe meg vasárnapi iskolákban :DDD
2015. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

hát én már 3 éve szeretek egy lányt és várok rá vagy ő vagy senki akk ink egyedül halok meg. 23/f ha ko is érdekel

de am sztem igazából a szerelem vmi ilyesmiről szól.

2015. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Letezik ilyen, de nem biztos hogy eveken at.

Ram a parom vart 8honapot, es en is ra, ugy hogy nem erhettunk egymashoz a tavolsag miatt.. letezik ilyen, vannak meg ilyenek.

Azota is egyutt vagyunk, 2es fel eve boldogitjuk egymast.. :)

2015. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%

Rám pl nem kell várni. (Nem szexre értem, nyilván nem ugrom az ágyás senkinek hûbelebalázs módjára.) De ha nekem valaki kell, azt nagyon hamar megérzem. Ès ha akkor az elején nem kell, akkor késõbb sem fog. Ha a csillagokat lehozná az égrõl, akkor sem fog. Nem vagyunk egyformák.

Minél jobban kapar, annál inkább taszít.

26N

2015. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!