Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra képesek a fiúk akár éveket is várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés eleve furcsa ömagában, légyszi ne ezen kezdjetek el gondolkodni, mert engem a válasz érdekelne. :) :DD

Szóval hallottam olyan esetekről, hogy a fiú akár éveket is képes volt kitartóan várni arra a lányra akit kiszemelt magának és nem értem hogy ez hogy lehetséges ebben a "mai világban". De nagyon értékesnek tartom az ilyen fiúkat és szeretném megkérdezni őket, hogy miért csinálják ezt, hogyan képesek ennyit várni. Egyáltalán hogy van ekkora türelmük és kitartásuk egy lányhoz és miért képesek érte ennyire küzdeni.

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie egy ilyen lánynak, akire így "várnak a fiúk" ? :)

A válaszokat köszönöm :)

18 L



#szerelem #barátság #erő #kitartás emberi tulajdonságok
2015. márc. 21. 20:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
aki börtönben ül, nagy szerelemmel, éveket vár arra, akivel utoljára volt :D
2015. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Aha, hát úgy érzem, hogy a legtöbben nem értékelik már az ilyeneket. Az is fura egyes embereknek ha én várok valakire, vagy nem a szex az elsődleges pont, és egyéb ilyenek. Teljesen felgyorsult világban élünk, ahol ha valami elromlik azt lecseréljük, nem megjavítjuk meg stb :D De nem okoskodom. Sok sikert, remélem te találsz majd olyan srácot aki bármennyit várna rád!
2015. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
:)
2015. máj. 14. 22:21
 34/42 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kizárt, bár kissé lehetetlennek tűnik első hallásra, ránézésre a dolog.

De lehetséges, hisz bárkire akár rátok is várhat valaki, úgy ahogy én is...valakire.

persze nem ez volt a kérdés célja, hogy most mindenkit felzaklasson a dolog. Én csak "közvélemény kutatást" végzek. :)

Igazából nem is magam miatt írtam ki a kérdést, hanem, mert kíváncsi voltam, hogy az emberek mit és milyen arányban válaszolnak. !!!!!!

:))

2015. máj. 14. 22:27
 35/42 anonim ***** válasza:

Megmondom milyen srácok csinálnak ilyet:

Azok akik a barátzónába kerülnek, és balfékek. Senki más. Tudják hogy semmi remény, de reménykednek, és várnak. Utólag persze át vannak költve az ilyen történetek amikor magukhoz térnek, hogy ne tűnjenek balféknek, de ez az igazság.


Itt nem a csajon van a hangsúly, hanem a pasin, és senki máson. Annyi a lényeg hogy nagyon szerelmes legyen a srác. Fiataloknál jellemző az ilyen, én is voltam barát zónában, tudom miről beszélek. Hál istennek magamhoz tértem, és tököt növesztettem.

2015. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Szia !

Remélem elolvasod az én válaszomat is :) .

Lányként/nőként mondom, hogy az a nő akire várni kell, az nem teljesen komplett, vaaagy csak szórakozik a másikkal.

Az meg hogy a nő kéreti magát egy kicsit, szerintem teljesen rendben van, és nem sorolható ebbe a várakozós kategóriába.

Viszont én megtanultam hogy várni valakire nem érdemes mert elmegy melletted az idő.

Lány létemre annó én vártam egy fiúra két és fél évet, de sejthettem volna hogy nincs jövője mert irtóra megváltozott a mentalitása idővel. Tönkrement, úgy a kapcsolat, úgy a saját életem is, még jelenleg is épitgetem azokat a téglákat.


Számomra már nem létezik az a férfi akire én tudnék várni, még egyszer nem ! Pedig jelenleg is párkapcsolatban vagyok, szeretem őt (szerelemmel), de az hogy rá ha várnom kéne, szakitanék.

2015. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, természetesen elolvastam a te válaszodat is. :)

De én olyan esetekre gondoltam, amikor nincs más megoldás és várni kell mindkét félnek. Tudom ez eléggé filmes történetként hat, de ez volt a cél.

2015. máj. 14. 22:38
 38/42 anonim válasza:
Mai világban nincs olyan nő akire érdemes várni akár csak egy napot is. Felesleges. MGTOW
2015. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ha szeretik egymást meg ilyenek, akkor lehetséges. De ehhez már kell valami alap, valami kézzel fogható. Nem pedig olyan hogy asszem tetszem neki, és nekem is tetszik, de jajjjjh nemtudom hogy tudja e, de félek mondani, és jjajjjjh sztem ő is fél mondani, de elutazik külföldre egy évre, és most mi lesz...

Szóval ezt felejtsd el.

2015. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Annyit mondjuk én is hozzáfűznék a válaszomhoz, hogy szerintem is hülyeség rágni meg emészteni magunkat olyasvalaki miatt, akivel nem megy, meg hitegetni magunkat, hogy ha türelmesek vagyunk, akkor majd csak összejön. Csak annak sem látom értelmét, amikor valaki úgy reagál a csalódásra, hogy rögtön keres mást és eljátssza még maga előtt is, hogy túl van azon a bizonyos valakin, miközben pedig csak őt akarja pótolni az aktuálissal is. A kudarcot szerintem el kell fogadni, együtt kell élni vele. Más örömök is vannak a szerelmen kívül, amik bőven kitölthetik az ember életét. Ha később adódik egy második lehetőség, vagy feltűnik valaki, aki tényleg feledtetni tudja az előzőt, akkor jó, de abban sem látok semmi lenézendőt vagy megvetendőt, ha valaki akár az egész életét úgy éli le, hogy (a szó hagyományos értelmében) nem lép túl a reménytelen szerelmén.
2015. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!