Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra képesek a fiúk akár éveket is várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés eleve furcsa ömagában, légyszi ne ezen kezdjetek el gondolkodni, mert engem a válasz érdekelne. :) :DD

Szóval hallottam olyan esetekről, hogy a fiú akár éveket is képes volt kitartóan várni arra a lányra akit kiszemelt magának és nem értem hogy ez hogy lehetséges ebben a "mai világban". De nagyon értékesnek tartom az ilyen fiúkat és szeretném megkérdezni őket, hogy miért csinálják ezt, hogyan képesek ennyit várni. Egyáltalán hogy van ekkora türelmük és kitartásuk egy lányhoz és miért képesek érte ennyire küzdeni.

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie egy ilyen lánynak, akire így "várnak a fiúk" ? :)

A válaszokat köszönöm :)

18 L



#szerelem #barátság #erő #kitartás emberi tulajdonságok
2015. márc. 21. 20:39
1 2 3 4 5
 41/42 Starlight99 válasza:
Én lány vagyok de elképzelhetetlennek tartom hogy egy fiú ennyit várna egy lányra. Lehetetleen xD
2015. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
mert még kislány vagy.
2015. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!