Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra képesek a fiúk akár éveket is várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés eleve furcsa ömagában, légyszi ne ezen kezdjetek el gondolkodni, mert engem a válasz érdekelne. :) :DD

Szóval hallottam olyan esetekről, hogy a fiú akár éveket is képes volt kitartóan várni arra a lányra akit kiszemelt magának és nem értem hogy ez hogy lehetséges ebben a "mai világban". De nagyon értékesnek tartom az ilyen fiúkat és szeretném megkérdezni őket, hogy miért csinálják ezt, hogyan képesek ennyit várni. Egyáltalán hogy van ekkora türelmük és kitartásuk egy lányhoz és miért képesek érte ennyire küzdeni.

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie egy ilyen lánynak, akire így "várnak a fiúk" ? :)

A válaszokat köszönöm :)

18 L



#szerelem #barátság #erő #kitartás emberi tulajdonságok
2015. márc. 21. 20:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Na a Bibliai történetre hirtelen eltűntek az "okosok". És vannak, akik szépen bevallják, hogy ők bizony várnának/vártak egy srácra/lányra hosszabb ideig.

Az én véleményem erről a kérdésről az, hogy igen is vannak emberek, akik képesek várni valakire, és ezzel nincs semmi baj szerintem. Én 19 lány vagyok, és várnék egy fiúra hosszú időn keresztül, ha megérné. És a kérdéssel kapcsolatban még annyit szeretnék elmondani, hogy szerintem nincs külön olyan típusú lány, akiért várnának a fiúk éveket is akar. Ez egyéni, és egyedi.

2015. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen annyi kell hozzá, hogy szeressék a kiszemeltet és időközben ne szeressenek bele másba. Persze sokan vannak, akiket ha visszautasítanak, vagy nem látnak reményt a dolog működésére, akkor elkeseredettségükben rögtön elkezdenek valaki elérhetőbbet hajszolni, meg beleugranak az első lehetséges párkapcsolatba, csak hogy ne legyenek egyedül, de ez szerintem nem épp egészséges hozzáállás.
2015. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Egyet értek. :)

22#

2015. máj. 14. 21:57
 24/42 anonim ***** válasza:
A másik felemre.
2015. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Éveket egy lányra? Egy átlagos/normális pasi nem tesz ilyet. Vannak olyanok, akik egy hiú ábrándot kergetnek, és/vagy egy bizonyos kor alatt vannak, azok megteszik, de a siker nem garantált.
2015. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Akik képesek várni, azok milyen jelekből látják, hogy érdemes-e?
2015. máj. 14. 22:04
 27/42 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltam. Én nagyon sok időt képes voltam várni nőre, sokszor amúgy feleslegesen. De igazából a lényeg az a "hűség". Nem arról van itt szó, hogy nem veszel észre mást soha sem, csak arról, hogy ennek ellenére is kitartasz a másik mellett. Meg szerintem kell hozzá egy családcentrikus felfogás, én mindig is azt az 1 embert akartam megtalálni akivel leélhetem az életem is, tehát az a pár év várakozás nem sok ha így nézzük
2015. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

és megtaláltad?

27#

2015. máj. 14. 22:08
 29/42 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :D
2015. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
káár..
2015. máj. 14. 22:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!