Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozzak vele, hogy elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, hogy elfogadja: szakítottunk?

Figyelt kérdés

6 hónapig jártam a barátommal, majd múlt pénteken szakítottam vele. Egyszerűen nem működött már, kihűlt a kapcsolat, egyre jobban idegesített, nem volt kedvem találkozni, stb. Pénteken találkoztunk és mindezt elmondtam neki, amire nagyon rosszul reagált. Ő még mindig nagyon szerelmes, olyanokat mondott, hogy nem tudja elképzelni az életét nélkülem, ő azt hitte, hogy együtt fogunk megöregedni, stb. Könnyezett is. Igyekeztem rövidre fogni a dolgot, mert fájt így látni őt, és minden mondatomra visszakérdezett, hogy van-e még remény rendbehozni a dolgot. Világosan megmondtam, hogy nincs, hogy ne reménykedjen feleslegesen.

Szombaton felhívott apukám, hogy megkereste őt a barátom, majd estefelé a legjobb barátnőm, hogy őt is. Hogy nagyon ki van borulva és nagyon szeret. Ez nagyon fáj nekem is.

Tegnap délután írt egy sms-t, hogy lezáratlannak gondolja és szeretne találkozni velem még tegnap este, csak azért, hogy beszéljünk. Továbbra is azt szeretné, hogy újra megpróbáljuk, de beszéljünk mindenképpen.

Jó ötlet lenne találkozni vele? Nem lenne csak rosszabb a helyzet?

L/21



2015. máj. 12. 08:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%

Szerencsétlen, most én is kb ebben a helyzetben vagyok, bár én sose voltam szó szerint együtt a lánnyal, de másfél évig minden titkunkat megosztottuk egymással (közben volt faszija, elég régóta, aki szart rá magas ívből), küzdöttem érte, felvállaltam az érzéseimet, végül pár hete eljött (nem egy városban lakunk), és beteljesedett a szerelem, lefeküdtünk. Hazament, hogy szakít a pasival, most ott tartunk, hogy csávó leígérte a csillagokat, és kb. úgy kezel a csaj mint valami idegent, miközben előtte megszámlálhatatlan alkalommal dumáltunk hajnalokig, és nem arról, hogy ki milyen ruhát vett a hétvégén...

Nagyban függ milyen a srác. Persze ha bulizós, introvertált menőgyerek, akkor nincs nagy gáz. Ha egy szerény, extrovertált jófiú, mint jómagam, akinek te jelentettél mindent, és nem látja nélküled a jövőjét, nos, akkor kezdj el reménykedni, ha picit is szereted, hogy ő nincs megáldva szuicid hajlamokkal...

2015. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

" beteljesedett a szerelem, lefeküdtünk ..... kb. úgy kezel a csaj mint valami idegent"


szerintem eleg egyszeru a megfejtes, csodalkozom hogy nem jottel ra magadtol.

2015. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Avass be kérlek, ó mindenttudó.
2015. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
rossz vagy az agyban. meghozza szanalmasan rossz.
2015. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire jutottál?:DDD El kell szomorítsalak, az együttlét nagyon is jó volt.
2015. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Elég furcsa 70% hogy te zsarolod a kérdezöt hogy reménykedjen nincs öngyilkos hajlama a srácnak!

Miért? Ha van? Éljen le vele egy életet gyülöletben? Netán legyen a végén a kérdező öngyilkos?

2015. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Interferencia ***** válasza:
11: Úgy sejtem, hogy kevered az introvertált és az extrovertált szavakat.
2015. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%-os, akkor most elvárnád, hogy szánalomból veled maradjon a csaj, mert különben kárt teszel magadban. Ez elég szemét zsarolás, te kezdtél ki más csajával és még sajnáltatod magad.
2015. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"El kell szomorítsalak, az együttlét nagyon is jó volt"


Engem nem szomorit el ha jol volt, de valszinuleg nem volt jo. Vagy legalabbis neki nem.


Lehet a farkad nevetsegesen kicsi, es/vagy tapasztalatlan vagy es ugyetlen. Az ilyeneket a nok ugysem fogjak a szemedbe mondani.


De azert az eleg komoly indikator, hogy sokaig ti voltatok a lelki tarsak, aztan jott a dugas, utana meg szoba se akar veled allni.


Bar tolem becsaphatod magad tovabbra is. Nekem mindegy.

2015. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

vagy még ha nem is volt olyan rossz az együttlét, nem véletlen, hogy másfél évig friendzone volt

valószínűleg hibának fogja fel a dugást

2015. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!