Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozzak vele, hogy elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, hogy elfogadja: szakítottunk?

Figyelt kérdés

6 hónapig jártam a barátommal, majd múlt pénteken szakítottam vele. Egyszerűen nem működött már, kihűlt a kapcsolat, egyre jobban idegesített, nem volt kedvem találkozni, stb. Pénteken találkoztunk és mindezt elmondtam neki, amire nagyon rosszul reagált. Ő még mindig nagyon szerelmes, olyanokat mondott, hogy nem tudja elképzelni az életét nélkülem, ő azt hitte, hogy együtt fogunk megöregedni, stb. Könnyezett is. Igyekeztem rövidre fogni a dolgot, mert fájt így látni őt, és minden mondatomra visszakérdezett, hogy van-e még remény rendbehozni a dolgot. Világosan megmondtam, hogy nincs, hogy ne reménykedjen feleslegesen.

Szombaton felhívott apukám, hogy megkereste őt a barátom, majd estefelé a legjobb barátnőm, hogy őt is. Hogy nagyon ki van borulva és nagyon szeret. Ez nagyon fáj nekem is.

Tegnap délután írt egy sms-t, hogy lezáratlannak gondolja és szeretne találkozni velem még tegnap este, csak azért, hogy beszéljünk. Továbbra is azt szeretné, hogy újra megpróbáljuk, de beszéljünk mindenképpen.

Jó ötlet lenne találkozni vele? Nem lenne csak rosszabb a helyzet?

L/21



2015. máj. 12. 08:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mit is vártam a gyk-s szakértőktől, itt mindenki jobban tudja mi volt másfél évig, meg éjszaka, mint az, aki átélte.:D Egyébként azért mondtam, hogy ha a lány is szerette a srácot, és neadjisten utóbbi kárt tesz magában, a lányt is megviselheti lelkileg. Bár sokszor kételkedem, hogy van még ilyen az emberekben.


Az az egy jogos, hogy felcseréltem az intro- és extrovertáltat, mert sietve írtam.

2015. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Akkor magyarazd meg legyszi hogy miert is pattintott le a csaj dugas utan.


Ha minden olyan csodalatos volt, maga a beteljesult alom.

2015. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem fogom ide leírni az elmúlt 1,5 évünket, senkinek semmi köze hozzá amúgyse. Felőlem aztán hidd azt, hogy szar vagyok az ágyban, ha ettől van magömlésed.;)
2015. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nem is az elmult masfel evedre vagyok kivancsi, hanem arra hogy szerinted miert pattintott le.
2015. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy jóval egyszerűbb így neki, mintha engem választott volna. Ezzel neked semmit nem mondtam, de én pontosan tudom, miért alakultak így a dolgok, és mit jelent ez pontosan. Ezt nem lehet 5 sorban leírni.
2015. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaazokat! Nem találkozom vele egyelőre, csak bánt kicsit a dolog, mert jelenleg barátként sem vagyok ott neki, pedig a kapcsolat előtt barátok voltunk... de most tényleg nem jó ötlet barátkozni még.
2015. máj. 12. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!