Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom feleségébe és szerintem Ő is belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondhatni, hogy együtt nőttünk fel. A barátom már 4 éve együtt volt a barátnőjével és idén májusban elvette feleségül. (Én 30 éves vagyok, a barátom 29, a felesége pedig 26.)

Amióta ismerem a barátom párját, nekem azóta nagyon tetszik. Mindig arra gondolok, hogyha én ismerem meg előbb, akkor most az én feleségem lenne és nem a barátomé. Ez nagyon elszomorít! :/ Nagyon jól el szoktunk beszélgetni és nagyon jól megérjük egymást ha találkozunk. Néha már az a helyzet, hogy nem azért találkozom a barátommal, hogy vele beszélgessek, hanem azért, hogy lássam a feleségét. Érzem, sőt tudom, hogy én is tetszem neki, mert ha pl egy baráti társaságban többen vagyunk, akkor folyamatosan figyel engem. Ha pedig ránézek, akkor gyorsan elfordítja a fejét. Ráadásul az egyik barátnőjének - akit én is ismerek - megemlítette kb. egy hete, hogy milyen helyes vagyok és csodálkozik, hogy nincs most barátnőm. Korábban nem volt ennyire érdeklődő felém, mert nekem is volt barátnőm és nem mert jeleket adni. Kb egy éve, amikor szakítottam a barátnőmmel, azóta Ő rengeteget foglakozik velem. Mindig kérdezősködik, hogy hol voltam, van-e már másik barátnő az életemben, ismerkedem-e most valakivel stb... Szerintem féltékenységből kérdezgeti ezeket. Nem tudom... nagyon tanácstalan és bizonytalan vagyok.

A barátomhoz pedig szerintem csak azért ment hozzá, mert esküvő előtt az utolsó pillanatban már nem akart már visszalépni. Óriási botrány lett volna belőle mindenki részéről.

Nagyon rossz szituáció! Szerintetek mit kéne tennem? Arra gondoltam, hogy tiszta vizet öntök a pohárba és elmondom Neki az érzéseimet négyszemközt. Bár azt sem tudom, hogy az hova vezetne... De éljünk le egy életet boldogtalanul inkább?? A barátommal már most elég sokat veszekednek, pedig nem is olyan régóta házasok. Ha nyílt kártyákkal játszom, akkor viszont elvesztek egy nagyon jó barátot és szerzek több ellenséget is. Ezt sem akarom! Pusztán az etika miatt inkább hallgassak mindörökre??

Nekem nagyon tetszik ez a lány!!! Szinte hiányzik, ha nincs a közelemben.



2015. júl. 20. 14:47
1 2 3 4
 21/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha abbyira odalenne érted, nem megy a haverodhoz feleségül. Lehet h a kémia erős, de h csak a balhé elkerülése végett ment hozzá... ugyanmár.
2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet hogy tenyleg csak bekepzeled? Az emberek olyanok hogy ha tetszik nekik valaki mindent belekepzelnek a dolgokba. Nekem is volt hogy valakibe bele voltam esve es ha mar ram nezett vagy hozzam szolt azt hittem felesegul akar venni..

Mindenesetre szerintem ha elmondanad nekik akkor mindennek löttek. Barmikor kettesben maradnal a novel a baratod feltekenykedne (okkal). Szerintem hagynod kene oket es keresned mast. Az hogy errol kulo mi a velemenyem jobb ha nem irom le mert tiltananak de egy szoval gusztustalan ember lehetsz ha a baratod ennyit er. En ezt mindig is eliteltem..

2015. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen beszélgess el vele erről a dologról mert különben állandóan nyomasztani fog!! Majd a lány elmondja mit gondol.
2015. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Mellesleg, lehet tényleg nem az igazi házasság, én azt mondom véletlenek nincsenek.
2015. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

3 -assal értek egyet.

Amúgy négyszemközt elmondani neki a legrosszabb ötlet. Egyenlő a barátod hátbadöfésével. Úgyis elmondaná neki.

2015. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Borzasztó helyzet. :(

Sajnálom, hogy így alakult, de nem tudom elfelejteni ezt a lányt. Ő pedig folyamatosan kínálgatja magát. Pár napja kettesben maradtunk együtt a lakásukban és szorosan odaült mellém és olyan gesztusai/megnyilvánulásai vannak amit már NEM LEHET FÉLREÉRTENI. Nem tudom mit tegyek...

2015. aug. 21. 09:40
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
Te rohadtge*i. Az isten mentsen meg az ilyen barátoktól engem. Nem szégyelled a pofádat hogy egy pillanatra is ránéztél a barátod barátnőjére, késöbb feleségére olyan szemmel??????? Milyen ember vagy te?
2015. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

NNa 27-es válaszoló!

Gratulálok a kulturált hozzászólásodhoz.

Nagyon más világban élhetsz Te, ha ennyire fölháborít ez a szituáció. Pedig számtalan ilyen sztorit tudnék neked mesélni. Egy ismerősöm pl. 7 éve dugja a legjobb haverja feleségét. Hangsúlyozom, hogy ÉN ADDIG NEM FEKÜDNÉK LE a barátom feleségével amíg együtt vannak. Nem vagyok patkány! Szerintem ha én ebben a szituban "rohadtge*i" vagyok, akkor a barátom felesége legalább annyira az... Ennyi!

2015. aug. 21. 10:03
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Aztamindenit. És még én élek más világban? Jaaa bocs az a normális hogy nálatok a te ismerősied közt nem lehet a feleségeket társaságba vinni mert olyan tetvedékek vagytok hogy rámertek nézni olyan szemmel. OKÉ. Gratulálok neked meg a haverjaidnak is, kritikán alúliak vagytok. A kutyámmal nem ehetnél egy tálból te rohad*k
2015. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt mered mondani neki hogy más világban él mert számtalan ilyen sztorit tudnál mesélni? :D:D:D hol laksz? melyik ilyen szennyes város? Amúgy azt írtad hogy akkor a barátod felesége is ugyanekkora g*ci? Nagyon nagy de nem akkora mint te! Mert te egy BARÁT kellett volna legyél, az meg lehet hogy csak egy háborodott nőszemély akit hiba volt elvennie a "barátodnak" de emberek közé egy fruska nem tud betolakodni, csak állatok, ösztönlények közé mint amilyen TE IS VAGY
2015. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!