Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom feleségébe és szerintem Ő is belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondhatni, hogy együtt nőttünk fel. A barátom már 4 éve együtt volt a barátnőjével és idén májusban elvette feleségül. (Én 30 éves vagyok, a barátom 29, a felesége pedig 26.)

Amióta ismerem a barátom párját, nekem azóta nagyon tetszik. Mindig arra gondolok, hogyha én ismerem meg előbb, akkor most az én feleségem lenne és nem a barátomé. Ez nagyon elszomorít! :/ Nagyon jól el szoktunk beszélgetni és nagyon jól megérjük egymást ha találkozunk. Néha már az a helyzet, hogy nem azért találkozom a barátommal, hogy vele beszélgessek, hanem azért, hogy lássam a feleségét. Érzem, sőt tudom, hogy én is tetszem neki, mert ha pl egy baráti társaságban többen vagyunk, akkor folyamatosan figyel engem. Ha pedig ránézek, akkor gyorsan elfordítja a fejét. Ráadásul az egyik barátnőjének - akit én is ismerek - megemlítette kb. egy hete, hogy milyen helyes vagyok és csodálkozik, hogy nincs most barátnőm. Korábban nem volt ennyire érdeklődő felém, mert nekem is volt barátnőm és nem mert jeleket adni. Kb egy éve, amikor szakítottam a barátnőmmel, azóta Ő rengeteget foglakozik velem. Mindig kérdezősködik, hogy hol voltam, van-e már másik barátnő az életemben, ismerkedem-e most valakivel stb... Szerintem féltékenységből kérdezgeti ezeket. Nem tudom... nagyon tanácstalan és bizonytalan vagyok.

A barátomhoz pedig szerintem csak azért ment hozzá, mert esküvő előtt az utolsó pillanatban már nem akart már visszalépni. Óriási botrány lett volna belőle mindenki részéről.

Nagyon rossz szituáció! Szerintetek mit kéne tennem? Arra gondoltam, hogy tiszta vizet öntök a pohárba és elmondom Neki az érzéseimet négyszemközt. Bár azt sem tudom, hogy az hova vezetne... De éljünk le egy életet boldogtalanul inkább?? A barátommal már most elég sokat veszekednek, pedig nem is olyan régóta házasok. Ha nyílt kártyákkal játszom, akkor viszont elvesztek egy nagyon jó barátot és szerzek több ellenséget is. Ezt sem akarom! Pusztán az etika miatt inkább hallgassak mindörökre??

Nekem nagyon tetszik ez a lány!!! Szinte hiányzik, ha nincs a közelemben.



2015. júl. 20. 14:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Találkozz ritkábban velük, találj mindig valamilyen hihető alibit és kicsit próbálj meg másfelé élni. Ha nincs barátnőd és folyton velük vagy, nem csodálom, hogy a szexi 26 éves vonz - akinek ráadásul most kötötték meg a kezét, pedig még nagyon fiatal, könnyen lehet, hogy házasság nélkül még kalandozott volna.


Erre nem az a megoldás, hogy mind a ketten engedtek ennek az illúziónak, hanem hogy kicsit hátrébb léptek és megnézitek távolabbról a dolgot.

Ha neki van bármi szándéka veled, akkor először azon kéne elgondolkodnia azon, hogy akkor miért ment hozzá máshoz, hogy miért hazudik magának, a férjének és még annyi embernek - ha pedig rájött erre, akkor vagy a házasságát gatyába rázni, vagy válni stb.


Neked szintén hátrébb kell lépni és rendbe tenni a dolgokat. Férjes nővel nem kezdünk. Barátot hátba nem szúrunk, még a lehetőségét is kizárjuk. Egy lépés hátra és élj tovább, kicsit vedd észre, hogy nem csak a biztonságosan megismerhető és mindig kéznél lévő csinos feleség (nem a tiéd) van ott, hanem egy rakás nő, akik közül az egyik tényleg a tiéd lesz és közben nem kell se magadból, se másból hazug embert csinálni.

2015. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2016. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha az embernek ilyen barátai vannak, ellensegre mar nincs is szuksege...


Egyebkent velem is megtortent ez a dolog, csak itt en voltam az utban levo ferj/barat, es hat senki nem hezitalt, hogy atlepjen rajtam. Mar eleve ott kezdodik, hogy a baratom felesege tabu, hogy nem kepzelem el, hogy megkurom, nem kepzelem el, hogy velem talalkozik elobb, tarsasagban nem leseget3ny nem nezegetem a kepeit. Mert ha elmultal 16, akkor tudhatod, hogy nincs szerelem elso latasra, csak egy borzalmas eros.vonzalom. ha olyan vam, akkor inkabb direkt tavol tartom magamtol.

Szoval patkan vagy, megkivantad a felebaratod asszonyat, es folyamatosan fantazialsz rola

2018. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Mi lett a tiltott szerelemből?

Happy end vagy depi end?

2018. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!