Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok belé, de még nem lehetünk együtt, nagyon fáj. éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok miatta,el sem tudom mondani,hogy mennyire fáj az,hogy ő benne él egy olyan kapcsolatban,ami rossz,már minden tekintetből,azért ismerkedünk,hogy majd együtt legyünk.

Köztünk nagyon jó minden,és még mindig nem változtatott,pedig semmi nem köti össze őket.

Nincs köztük semmi,csak élnek egymás mellett,nem boldog,de velem lehetne az!

Nagyon fáj,most is sírok ez miatt,mert szeretem Őt.

Miért kell ennek ennyire fájni?

Miért ilyen kibírhatatlan ez?



2015. aug. 22. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Istenem, a nők, meg az ő rózsaszín álmaik! Néha nagyon kiábrándítóak tudnak lenni. Biz' isten, olyan is megesett, hogy noha a kapcsolat elején megmondtam, hogy nős vagyok, és nem fogok elválni, a nő mindvégig abban a hitben élt, és azt híresztelte a barátnőinek, hogy ez csak idő kérdése, és otthagyok érte csapot-papot.

Kérdező, légy szíves, ébredj fel! Te ezt akarod hinni, ezt akarod hallani, és nem veszed észre, hogy meg lettél vezetve.

2015. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,nem vagyok megvezetve,nem szerető vagyok. Anno voltam,az más tészta.

Itt tényleg ki akar lépni ebből a kapcsolatból,mert boldogtalan,csak minden idő kérdése,ezt az időt fájó kivárni.

2015. aug. 22. 16:32
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező én is ilyen kapcsolatban vagyok pontosabban én szerető vagyok. Nem tudtam hogy van valakije amikor megismertem, de hamar belezúgtam. Nem vagyok büszke magamra. Viszont ostoba sem vagyok. Nem fogja otthagyni azt a nőt, mondjuk náluk a közös gyerek miatt, de részlet kérdés. Amint összeszedtem az erőmet, lépek ebből a kapcsolatból, de az igazság az hogy én sem kerestem komoly kapcsolatot. Azt hittem nem lesz gond, de tévedtem. A lelkiismeretem is felőröl meg a szerelem is.


Nem akarlak elkeseríteni, de nem fogja otthagyni. Ha téged szeret és nincs gyerek aki miatt aggódna, már lépett volna. A férfiak hazudnak ha szexelni akarnak, és nyilván kényelmesebb állandó szeretőt tartani mint össze vissza nőzni, és a lebukás esélye is kisebb.

2015. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak etet ezzel a nincs köztük semmi dologgal. Rendszeresen lefekhetnek egymással, másképp miért maradna benne?
2015. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mi lett a kapcsolatból?
2017. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát sajnos semmi.

Én nagyon szerettem őt,máig nem tudom,miért,de teljesen magával ragadott.

Ezt a kérdést,ahogy nézem 2015.08.20-a utáni.

Nos ezután még 2-3 alkalommal találkoztunk,utoljára 2015.09.03-án.

Soha nem fogom elfelejteni azt az estét.

Eljött hozzám,a kedvencét főztem,sütöttem.

Már amikor kiszállt az autóból,akkor éreztem,hogy valami nem oké.

Aztán semmit nem kért,se enni,se inni.

Gondolhatod,hogy szíven ütött,mikor annyira vártam.

Majd valami mondvacsinált indokkal összevitáztunk,de annyira piti dolog volt,nem is tudom,hogy jött ez oda,aztán kirohant a kocsihoz,és elhajtott.

Azóta sem beszéltem vele,mert ő elzárkózott előlem,tiltott mindenhonnan.

Ezt sem értem,miért,soha nem kaptam rá magyarázatot.

Még pár hónapig ott dolgoztam a cégnél mas területen,időnként láttam,de nem is köszönt.

Teljesen belebetegedtem anno ebbe,fogytam 14 kg-ot rövid időn belül,aztán mivel nem tudtam őt elfelejteni,1 éve kiléptem a cégtől,máshová mentem.

Így jobb,bár sokszor gondolok rá így is,mi lehet vele.

Soha senkit nem szerettem úgy,mint őt.

Viszont neki csak egy strigula voltam.

Hihetetlen,hogy heti több alkalommal autózott annyit azért,hogy velem legyen,és akkor nem szeretett?

70 km-re lakik tőlem.

Még a férfiak mondják,hogy nem értik a nőket,na akkor erre én mit mondjak?

2017. jún. 23. 20:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Szervusz kérdező, nagyon sajnálom, de ez várható volt. Én a 13. válaszoló vagyok, én 2016 januárban szakítottam a szeretőmmel és jól tettem. Nagyon szenvedtem, egy évig utána minden éjjel úgy aludtam el hogy rá gondoltam. Egy év után megkeresett, hogy kezdjük elölről, de többet nem tudott ígérni akkor sem. Egy-két randi, mert a hiúságomnak jót tett, hogy egy év után is keresett, de aztán végleg megkértem, hogy soha többet ne keressen.


Vannak nők, mint mi is, akik nagyon tudunk szeretni és ragaszkodni. Minket a legkönnyebb ilyen helyzetbe hozni, de ez nem jelenti azt, hogy ne tanulhatnánk belőle. Ilyen kapcsolatba nem szabad belemenni. Jó, én nem tudtam hogy nős, de akkor kellett volna lelépnem amikor megtudtam. Ha te is olyan szerelmes típus vagy mint én, vigyázz az érzéseidre, hogy csak olyan kaphassa meg,aki megérdemli. Mondj le róla, engedd el. Még szakítani is gyáva volt veled, jobbat érdemel. Ne alázd meg magad. Jön másik. Ha nem, akkor is jobb így.

2017. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!