Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Ez ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ez ugye megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel két éve ismerjük egymást, fél éve vagyunk házasok. A fiú szülei mindenben segítettek nekünk, vettek nekünk házat egy csendes kertvárosban és egy kocsit. Egyik nap a férjem barátjával találkoztam ( már ovis koruk óta barátok) és valahogy nem tudom hogy hogy de felmelegedett a levegő és lefeküdtem vele. Azóta az eset óta már többször is, nálunk is...tegnap viszont a férjemnek volt egy nagyon súlyos autóbalesete, a kórházban fekszik az intenzíven és nem tudjuk hogy túléli e vagy sem. Minden órában sírok hacsak arra gondolok, hogy elveszíthetem. Ha felébred akkor szerintetek elmondjam neki, hogy mit tettem? Szerintetek meg tudna nekem bocsájtani? 24 é/L

2015. nov. 20. 00:24
1 2 3
 11/30 Clark Kent.. ***** válasza:
19%

01:03-as!


Egyetértek. A nők sokkal rosszabbak mint, amilyenek mi vagyunk. Ezt még a tapasztalt nők is elismerik, csak lúzer lányok vonják kétségbe, mert sérti az egójukat.


Lám, ez a kérdés is egy újabb "gyöngyszem", amely hitelesen igazolja ezt. Van egy olyan érzésem is, hogy az önző kérdezőt, nem is a férje érdekli, hanem hogy az ő lelkének jobb legyen, ahogyan fentebb utaltak már rá.

2015. nov. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz , amúgy milyen gyerekkori barát az aki ilyet megtesz? benne lehetett volna annyi tisztesség, hogy elhajt téged
2015. nov. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%

Elég átlátszó kamukérdés. Az a baj, hogy látszik a fogalmazásról.

Ha valóban igaz lenne akkor nem közlöd ilyen lazán a tényeket, inkább jobban kifejted. Az autóbalesetes rész nem kellett volna már, ott bukott el az egész.

2015. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
nos kedves kerdezo. azt irod 2 eves hazasok vagytok. szeretted te igazabol a ferjedet? v.mas okbol mentel hozza? a friss hazasok min 3 ev a mezes mazas elet nagy szerelem addig ra sem neznek mas pasira. de ha igaz amit irtal ti sz.tem nem lehettetek valami joviszonyban. nem elegjtett ki az agyban v.elmult a vagy? ezt csak te tudhatod de en megsem itellek el mindossze annyit irok barmiert is tetted most ne hagyd cserben!!! maradj mellete amig felepul aztan mondd el neki es hagyd el. miert? mert pont a legjobb baratjaval kef.ltel es mert eleted vegeig a fejedhez veri majd es ezzel elcseszted az egeszet. persze mas lenne a kerdes forditott esetben vajon miert? de most rolad van szo egy norol!!! igaz szemet dolgot tettel de sz.tem okkal es latod rogton ri.anc vagy. ilyen ez a gyik!!!
2015. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
25%

Hagy békében szenvedni a férjed! el ne mondd neki semmiképpen!

Ha szereted maradj vele, és tanítsd meg dugni, ujjazni, nyalni. Nem olyannagy dolog! Mindenki képes lenne megtanulni, csak a Te férjedet nem érdekelte hogy Te kielégülsz-e ebben a kapcsolatban!

Nem szép dolog amit tettél, de senkinek sincs joga ahhoz hogy itt ribizlizzen, akár igaz, akár kamu a kérdés!

Egy nőnek kell hogy nőnek érezhesse magát, és hogy kielégüljön a szexben. Ha ezek hiányoznak, nem nehéz meginogni, és félrevakerálni!

Ha nem szereted, akkor se bántsd meg ezzel a sztorival, hanem szépen váljatok külön!

A közös barátot itt nem méltatnám!

2015. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Fél év házasság után...

Én nem mondom, hogy ri*anc vagy, nem tudhatom, te tudod.

A kérdéseidre sorban a válaszom: igen, nem

Ne az intenzíven mond el neki, de minél előbb. Teljesen mindegy, hogy vársz-e a teljes felépüléséig, mert ez mindenképp sokkolni fogja. Mivel többször megtörtént, a mély hallgatás nem megoldás. Válni fogtok.

2015. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az első mondat nem stimmel. Teljesen életszerűtlen, hogy valaki "egy fiúnak" nevezi a férjét.
2015. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#18 Ott a pont!
2015. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18 vagyok.

De még az sem életszerű, hogy egy kamu kérdést kiíró nő így nevezze a férjét. A kérdező valószínű férfi, és hogy mi a célja ezzel, azt mindenki ítélje meg saját maga.

2015. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A posztoló túl sok szappanoperát néz...
2015. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!