Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Ez ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ez ugye megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel két éve ismerjük egymást, fél éve vagyunk házasok. A fiú szülei mindenben segítettek nekünk, vettek nekünk házat egy csendes kertvárosban és egy kocsit. Egyik nap a férjem barátjával találkoztam ( már ovis koruk óta barátok) és valahogy nem tudom hogy hogy de felmelegedett a levegő és lefeküdtem vele. Azóta az eset óta már többször is, nálunk is...tegnap viszont a férjemnek volt egy nagyon súlyos autóbalesete, a kórházban fekszik az intenzíven és nem tudjuk hogy túléli e vagy sem. Minden órában sírok hacsak arra gondolok, hogy elveszíthetem. Ha felébred akkor szerintetek elmondjam neki, hogy mit tettem? Szerintetek meg tudna nekem bocsájtani? 24 é/L

2015. nov. 20. 00:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, szerintem ti mondent annak tudtok be, legalábbbis olyan eseményeket amik nem hétköznapiak...és miért ne nevezhetném fiúnak a férjemet? Nem vagyunk nyugdíjasok sem középkorúak.
2015. nov. 20. 10:28
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu, akkor annál rosszabb. Felőlem nevezheted a haldokló férjedet fiúnak, srácnak, vagy felszarvazott baleknak is, nekem mindegy, a te lelkiismeretednek kell ezzel elszámolni.

Az a helyzet, hogy nekem kifejezetten kellemetlen érzéseim vannak a kérdés kapcsán, és tök mindegy, hogy igaz-e, vagy kamu.

2015. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azért nem életszerű mert nyilván a kórházban lennél a közelében és nem itt posztolgatnál. Illetve ebben az élethelyzetben nem ez lenne az első gondolatod. Felesleges erőlködni...
2015. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem kamu a kérdés. Ha nem akkor nagyon szemét alak vagy. Miután rendbe jön mond el neki és hagyd el. Jobbat érdemel nálad.
2015. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon életszerűtlen a megfogalmazás. Ne törj irodalmi babérokra, mert nem fog menni. Nekem is az ugrott be egyből, hogy ez akkora kamu kérdés, hogy leugrik a monitorról.
2015. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Vagy, ha véletlen mégsem, akkor inkább nem is írok semmi csúnyát, mert kivágnának. :D Undorító.
2015. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Valahogy az Ayreon - The Human Equation ugrott be...

Ami mondjuk a világ egyik legjobb zenei albuma.

2015. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Figyelem! Ez itt az INTERNET! Itt mindenki azt kérdez amit akar, és mindenki azt válaszol amit akar!

Sok értelme nincs, de mégis azt hiszik sokan, hogy itt lehet "észt" osztani büntetlenül. 12-15 éves gyerekként játszani a nagyfiút, aki mindent tökéletesen tud!

Csak tessék, tessék!

2015. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
most komolyan nem ertem miert kell szapulni ezt a lanyt!!!! feltett egy kerdest amire valaszokat var es nem szapulast. o is tudja hogy hibazott de nezzetek mar meg meg csak 24 eves. nagyon fiatal az erett gondolkodashoz. ha nem tudtok neki valaszolni akkor ne tegyetek de ne is bantsatok eleg baj az amit csinalt maganak hat majd megoldja ha tudja. remelem sikerul. csak kerlek kerdezo vard meg amig a parod jobban lessz. utanna beszelj vele. ha valoban problema volt/ van a kapcsolatotokban talan helyre tudjatok hozni bar sokat kell erte teperni. ha nem hagyd el. talan o is elfelejt majd idovel.
2015. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az én (még)feleségem a legjobb barátommal tette meg, szintén többször! Én vigyáztam közben a gyerekekre....! Már nincs egyik sem az életemben!
2015. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!