Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/292 anonim ***** válasza:
96%
"Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez " azért, mert biztos tetszik a lánynak és azok a fiuk kezdeményeznek. a kezdeményezés nem egy huszadrangu dolog egy kapcsolat létrejötte szempontjából, hanem szinte elsődleges, szerinted hogy jön létre egy kapcsolat ?
2015. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/292 A kérdező kommentje:
Számomra nem mindegy, hogy azzal a lánnyal jövök-e össze, akibe szerelmes vagyok és állandóan ő jár a fejembe, vagy azzal, aki "csak" tetszik nekem. De a hölgyeknek úgy tűnik teljesen indifferens...
2015. dec. 27. 02:20
 33/292 anonim ***** válasza:
97%
nem gondolom, h ez a lányoknak indifferens. ez emberfüggő. egyelőre ott tartunk, hogy te se annak nem óhajtasz udvarolni ,aki tetszik ,se annak, akibe szerelmes vagy. akkor pontosan hogy képzeled egy párkapcsolat létrejöttét ? amugy fejtsd már ki, hogy érted, hogy nem tepertek neked eleget a lányok. mit kellene szted egy lánynak tennie érted ? amugy egyke vagy vagy van tesód ?
2015. dec. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/292 A kérdező kommentje:

Ha bátrabb a lány, akkor vallja be. Ha félénkebb, akkor egyértelmű(!) jeleket adjon. Fiútestvéreim vannak.

Az meg a másik eset, amikor olyan lány bámul, akinek van barátja. Itt aztán végleg nem nekem kellene nyitni, úgy gondolom.

2015. dec. 27. 17:04
 35/292 anonim ***** válasza:
97%

Mert ha ő kezdeményezett többször (amiket leírtál, azok kezdeményezések!), Te pedig nem viszonoztad, akkor az elutasítás. Tehát elutasítottad őket. Egyedül pedig nem lehet kapcsolatot kialakítani, a közreműködésed nélkül.

:)

Hiába akarnak veled kapcsolatot, ha te nem akarod.

2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/292 A kérdező kommentje:
Ha az kezdeményezésnek számít, hogy távolról bámul engem egy lány, akkor nagy bajok vannak a világgal.
2016. jan. 2. 18:44
 37/292 anonim ***** válasza:
93%

nem lehet, hogy veled még nagyobbak ? nem beszolás, de tényleg nem értem..sztem egyáltalán nem baj, ha egy lány ugy mutatja ki az érdeklődését, hogy rád néz párszor. mire vágynál, mit kellene tenniük ?


kezdj el kezdeményezni Te.vagy keresgélj a bevállalosabbak között.

2016. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/292 anonim ***** válasza:
93%
a kérdés amugy biztosan nem vicc ?
2016. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/292 A kérdező kommentje:
Miért lenne vicc?
2016. jan. 2. 18:55
 40/292 A kérdező kommentje:
Ha van egy álommunkahelyem, akkor először ott kopogtatok, oda adom be a jelentkezésemet, csatolva hozzá az önéletrajzomat. Miután visszautasítottak, akkor kezdem el keresni az egyéb lehetőségeket, a többi kecsegtető állást. Sok lány (és ember) úgy érzem már az előtt lejjebb adja az igényeit, mielőtt megpróbált volna az álommelóhelyre bekerülni (Remélem értitek)
2016. jan. 2. 18:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!