Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/292 anonim ***** válasza:
97%

"Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak volna?"


Ez a hozzááállás, a XXI. században, még egy nő részéről is szánalmas.

2015. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/292 anonim ***** válasza:
94%

Azért nyuszika, mert szegények azt hiszik van tököd, és ha akarsz valamit, azért teszel. Ha lóf_szt se teszel azt úgy veszik, hogy kár a gőzért, nem jönnek be neked. Akkor meg minek strapálják magukat?

Ha látod valakin, hogy tetszel neki, és egy kicsit is el tudod képzelni vele komolyabban a dolgokat, akkor hívd el valahova, vagy mittomén. Nem fogja a szentlélek a karjaidba lökni a csajokat, bármilyen jó is lenne :D

2015. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/292 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, volt, hogy egyik este a csaj (akinek tudom, hogy tetszem, de annyira nem ismerem) az egyik bárban háromszor ment el a mosdóba - kb. ötperces szünetekkel, csak azért, mert ott ültem az ajtó mellett. Nem lenne egyszerűbb bevallani? Vagy akkor, ha nem is bevallani, annyit kinyögni, hogy szeretne megismerni? Nem vagyok egy adonisz (mint amit sokan irtok), nem vagyok annyira félelmetes, úgy érzem, hogy tartaniuk kelljen tőlem.
2015. dec. 12. 21:53
 24/292 anonim ***** válasza:
98%

Könyörgöm, hát háromszor elment melletted, ötperces szünetekkel, mi a frászt kellett volna még csinálnia?


Én biztos bevallanám neked a csak helyében, hogy összejöttem volna veled, ha nem lennél ilyen kis tutyimutyi, béna, puhapöts.

2015. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/292 anonim ***** válasza:
95%

Gec, ha nem érdekelnek annyira legalább ne rinyálj itt utólag pls !!

Most komolyan te azonnal kibököd ha tetszik neked valaki hal lóf_sz visszajelzést se kapsz ?!?? Mi értelme? Vénkuki leszel...

2015. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/292 anonim ***** válasza:
18%
Látom eltűntèl de gondolom elgondolkodàl a tènyeken ès magadba zàrkoztàl hogy atràgjad a szâraz tènyeken magadat mert ebben a társadalmi rendszerben ahol èlunk a fèrfinak kell előre nézni ès lèpni ha valamit akar mert ha te vagy leszel egy csalàdfö egy férj neked kell döntèseket hoznod vagy megbeszélni azzal akivel èlsz. Legyen az a felesèged vagy egy fèrfi akivel èlsz de ha férfi akkor màr most érződik hogy nem vagy elèg erős hogy a nők felè közeledjek vagy kommunikálják mert meginogsz ès a sajàt àrnyèkodtól megtàntorodsz ès vèdelmet keresel. Igen lehet hogy nem orientàlodsz az ellenkező nemhez ami miatt nem mersz kezdemènyezni tèves meggyözödèsböl negatív konzekvenciàt levonva ès vàrsz húzód az időt hogy majd valaki felszed mint a parkettàt csak nehogy rossz legyen ès a bizonytalansàgodat a sajàt nemed hasznàlja ki mert akkor rossz irányba fog terelődni az èrdeklödèsed. Legyèl férfi legyen erőd ès energiàd hogy oda mèsz megkérdezem valamit - akar hogy nézed az órád ès szerinted késik vagy siet az órás - es jópofa in megkèrdezted mennyi a pontos idő mert szerinted nem pontos az órás aztan ebből elterelés es barmiròl kezdemènyezhetsz beszelgetèst ....ja mondhatod ez baromsàg de amit eddig tettèk annàl több mert te csak nyalogatni a sebeiket ès másokban keresed a hibàt minthogy belàtnàd hogy te vagy egyedül akinek kezdemènyezni kell. Mèg sem kèrheted apukàdat hogy becserkèsszen neked egy csajt te lèpj előre ne pedig topogj egy helyben mert akkor úgy néz ki mint aki a WC előtt topog mert vizelhetnèkje van . Nyugodj meg szedd össze a gondolataidat ès ahogy alkalom van rà bármikor nem kell speciàlis helyzetre vàrnod akar a suliban vagy az utcán vagy buszon szoba egyeledsz ès sínen vagy akarmiröl beszélgess aztan megy magàtol meglátod. Sok sikert ès jelezd vissza mire jutottàl de ne kezd ujra sajnáltatni magad hogy kritizálják ki mikor mit mondott neked ès nem èrtik a te problèmàdat. Mindenki érti ès neked kell előre lèpned hogy erőt èrezz magadban hogy túllèptèl a nagy csoportos ovodàból ahol kint az èletben magadra vagy utalva ès elèg erős vagy hogy te kezdemènyezz a masik nem felè. Sok sikert testvèr ès kezdemènyezz nàllad van a labda amit felèd dobtak csak el kell kapkod hogy rèszese legyèl a jàtèknak amit èletnek neveznek! Èlj férfi módon ......legyèl férfi !
2015. dec. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/292 A kérdező kommentje:
Elismerem, nálam is volt olyan, hogy annyira szerelmes voltam egy lányba, hogy rá nézni is alig mertem, nemhogy bevallani neki az érzéseimet. De én nem is jöttem össze senki mással, amíg el nem múltak az érzelmeim!
2015. dec. 13. 02:50
 28/292 A kérdező kommentje:

1, Amúgy a fentebbi válaszomban említett lányhoz azért nem mentem oda, mert nem tetszett annyira. Csak most, hogy összejött egy másik fiúval, kezdtem el iránta érzelmeket táplálni.

2, Azt sem szeretem a lányokban, hogy sok esetben, mikor nem "fogadom" a jeleiket, visszajut a fülembe, hogy balféknek tartanak, holott ez ugye nem igaz. Fogalmam sincs, hogy tényleg így gondolják-e vagy csak önmagukat és az egójukat mentik-e a helyzetből.

2015. dec. 13. 02:59
 29/292 anonim ***** válasza:
13%
A baj hogy te sajnos mèg ha nem is làtod be de nagy fiatal vagy es ez nem bántásból mondom hanem mert amiket leírtál arról szól hogy jaaa hat tetszik a lâny de....es itt van hogy gyerek vagy mert gátlásaid vannak es nem tudod levetkóznimès azert van hogy nem mersz közeledni a lánchoz aki tetszik neked tehát ez lebenit es ezért ha ott àlsz a lány mellett nem jutsz szóhoz es elmenekülnêl mert annyi mindent akarnál mondani de éppen semmi nem jut az eszedbe . Semmi baj nem egyedül vagy ezzel rajtad kívül sok fiatal lány vagy fiú küszködik ezzel es sokan be se válnak de te ennél jobb vagy meg te leírtad es attól függetlenül hogy volt aki lehúzott de te azert próbáltad a pozitív oldalát nézni es mind bol követted vagy is megpróbáltad kivenni ami neked hasznos lehet. Semmi gond előtted az élet lesznek csalódása is es lesznek jo élményeit amik előre visznek . Jegyzés meg ne legyél nagyképű es add meg a tiszteletet a lányoknak es aki arra érdemes lesz az viszonozni fogja neked de aki lenéz vagy kinevelt arra se legyél dûhos az meg nem jutott oda hogy megfelelő kontaktust teremtsen másokkal mert meg azt hiszi hogy ő a világ közepe pedig tèged mert mêg csak a szèle sem tud lenni ezzel a hozzáállással. Egy a lényeg, hogy ragadjon a bèlyeg mert ha nem ragad a bèlEg akkor le marad a lêyeg!
2015. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/292 anonim ***** válasza:
95%
én sok területen hiszek az egyenjoguságban. de egy tanács a jövőre nézve, hogy legyen egy jó kapcsolatod is és változz is kicsit : tanulj meg Te udvarolni. értem, hogy jól esik az egódnak ,ha tetszel vkinek, de ezt hogy érted, hogy nem tettek meg érted mindent, mielőtt feladták ? bakker, tegyél meg te sokmindent, aztán vagy nem aztán, hanem közben- kölcsönösen a lány is megteszi, ha érdekled, és ha nem egy félénk mimóza.egy félénk mimózának is bejöhetsz, persze, csak akkor ott többet kell kedveskedned. szóval nem értem, honnan jön ez, hogy a lány teperjen utánad. teperj te, ha férfias vagy vagy teperjetek mindketten, ha olyan tipusu a lány, azzal sincs gond. de nehogy már térdre boruljon.
2015. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!