Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Lesz ebből bármi is?

Figyelt kérdés

Van egy lány annó jártunk.

Azóta meg beszéltünk mindent.

Én szeretném újra kezdeni.

Nyitottam is felé ajándékokkal is kedveskedtem amiket meg is köszönt és örűlt is neki.

Egyik nap rám írt hogy találkozunk ami végűl nem lett mert késő volt már az nap.

Azóta nem keresett.Én szoktam rá írni hogy van beszélgetünk.Szülinapomkor felse köszöntött de én mindig fel köszöntöm szoval nekem ő mindig eszembe jut.

Furcsa hogy azóta nem hozta fel a talit és ír.Nem vagyunk rosszban se persze.

Nyissak talán újra felé vagy hozzam én fel a talit?Vagy ezek ellenére keressem őt beszélgessek vele aztán lesz ah lesz?Vagy hagyam inkább?


2016. febr. 19. 18:37
1 2
 11/20 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sokan vannak, akik sajnáltatják magukat. Aki csak a saját problémáit osztja meg veled, az valszeg csak barátkozni akar, ne engedd neki, mert ez azt jelenti, hogy te nem érdekled. Csak saját magáról beszél vagy érdeklődik utánad?

Lehet célzás az, hogy unatkozik és mit csináljon, meg ha felhozott egy bizonyos helyet, hogy ott szívesen lenne, akkor szerintem érdemes ráugrani és elvinni oda, talán akkor kiderül minden. Amúgy meg nem úgy nézem a szitut, mintha te el tudnád őt fogadni csak barátnak, szóval mindegy, ha rányomulsz.

2016. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szokott érdeklődni.

Meg kérdezni mi a baj.

Amikor anyukám miadt ki voltam tartotta benem a lelket ugyan ez vissza fele is.

Meg mikor végképp felakartam szìvodni az ő életéből erösködött h legyünk barátok.

És tudja azt is h még mindig szeretem őt.

Hiába kérdeztem h kezdjük ujra semmi válasz nem jött.

Ha kedveskedem azt meg köszöni örüln neki.

Persze ki ne örülne.

Mig jártunk se volt egy kezdeményezős.

Majd rá írok h lenne e kedve össze koccani.

Ha igent mond az jó jel?

2016. febr. 22. 12:05
 13/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki kell derítened, hogy valóban csak barátként akar-e vagy most talán komolyabb is lehet. Volt egy ismerősöm, a csaj állandóan visszautasította, majdnem egy évig udvarolt neki, most meg gyereket várnak, szóval nem lehet tudni a nőknél mi a szitu. Ha van energiád meg időd sok, akkor kivárhatod, ha akar valamit, úgyis kezdeményez. Vagy konkrétan elmondod neki, hogy te ezt akarod tőle és kész, nem akarsz barátságot.
2016. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

El mondtam neki mit akarok.

De azért is ezt a barátság dolgot hajtotta h ugy nem bántana.

Szerintem emberek többsége ugy van vele ha valakit nem szeretek már egyátalán elengedik.De ő nem engedett el csak hajtota és hajtotta meg h hordja a karkötöt amit adtam neki.

Érdekes egy nő és még csak 18 éves .

Ha felhozom a talit és ő bele megy az jó nem akkor tuti h valamit még érezhet nem?

Vagy hagyam remènytelen ezek a dolgok után az egész?

2016. febr. 22. 13:31
 15/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
A nők ilyenek, nem fogsz tudni rajtuk soha kiigazodni. Hívd el valahová, gondold végig, mik azok amiket szeret és romantikusan oldd meg, azután tuti nem fogja már a barátságot erőltetni. Vissza kell hódítanod haver. Egyszer már szakítottatok, most lehet, hogy agyal ő is az újrakezdésen, de azt ne gondold egy percig se, hogy egy pillanat alatt visszamegy hozzád. Lássa, hogy megváltoztál, hogy tényleg akarod, shit tesztnek hívják. A csajok mindig ezt csinálják. Csak kezdj el cselekedni.
2016. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Érte

Így fogok tenni

Furcsa mert olyan dolog miadt mentünk szét amin lehetett volna változtatni.

Alig szánt rám időt.Alig taliztunk.

Alig volt intimitás csok stb....

És egyikőtünk se mondta ki h vége.

Egyszer csak nem kerestük egymást.

Majd ő írt rám.

Na mind1.

Rajta leszek a dolgon és minden tőlem telhetőt meg fogok tenni .

2016. febr. 23. 07:19
 17/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Veszíteni valód nincs. Amúgy meg ha jól érzem, a barátság úgysem lenne részedről elfogadható.
2016. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen

Így van

Nem tudnék a barátja lenni

Pont azért amit érzek íránta.

2016. febr. 23. 10:27
 19/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy csak döntésképtelen, viszont járna veled, ha nyomulnál egy kicsit, néha kéretik magukat. Sok sikert!
2016. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszi

2016. febr. 23. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!