Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de elszeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de elszeretik tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én: 18F LÁNY: 18L Másik srác: 28F

Neten megismertem egy gyönyörű lányt, akivel hamar összehoztunk egy találkozót. Minden nap beszéltünk, és sokszor egymás követő napokon is találkoztunk. Érdeklődő volt, és lelkes. Második együttalvásunkkor megtörtént az a bizonyos dolog is.

Megbeszéltük, hogy nem vagyunk együtt csupán élvezzük egymás társaságát.


Volt már nyílt kapcsolatom, de ez más.

Beleszerettem a lányba.

Sajnos egy veszekedés következtében ő elment bulizni, ahol összemelegedett egy nála 10 évvel idősebb férfivel. Azóta eltelt pár hét, és ők egyre közelebb kerültek egymáshoz, a férfi pedig kapcsolatot akar tőle. (Közben persze még mi is találkozgattunk)


Szeretem ezt a lányt, így kérlek ne szídjátok. Kár volt belemennem ebbe a nyílt kapcsolatos dologba, mert mostl ehet ez miatt veszítem el. Féleg, és napról napra rosszabbúl érzem magam.


Mit tegyek, mondjak neki? Mi az érv mellettem?

Tettem utalásokat, hogy én is megpróbálnám vele komolyabban, de konkrétan nem mondtam ki. Érzelmeimről sem tud semmi konkrétat.


SEGÍTSETEK!:(



2016. febr. 27. 13:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Most is fent van, és alig bírom ki hogy ne beszéljek vele.

Korábban sokszor írt ő, de az utóbbi 2-3 napban csak én kerestem, és már nemtudom hogy írjak-e neki vagy sem...

2016. febr. 27. 16:09
 12/26 anonim válasza:

Ez még nem a szerelem, az a kapcsolatban fog kialakulni (teljes bizalom, feltétlen szeretet, stb.), ez még csak a fellángolás. Persze, nyilván nem azt mondom, hogy pár apróbb dologban különböztök, de ha nagyon eltér a gondolkodásotok, akkor kár az energiáért. Ha meg totál úgy gondolod, hogy egymásnak rendelt a sors, akkor meg harcolsz érte, nem feladod... :)


Egyébként papi, miért nem hívod fel? :) Az fb az totál személytelen.

2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Rengeteg barátja van, így szinte sosincs egyedül. Félek, hogy pont akkor hívnám, amikor az egyik fiú haver vagy barátnő ott ülne mellette. És az rohadt gáz..


Tudom mit érzek, és ez több mint rajongás vagy hasonló. Szinte bármit megtennék érte.


Egyéb ötlet:(?

2016. febr. 27. 18:48
 14/26 anonim válasza:
"Rengeteg barátja van, így szinte sosincs egyedül. Félek, hogy pont akkor hívnám, amikor az egyik fiú haver vagy barátnő ott ülne mellette." - kit érdekel? Kit érdekel másnak a véleménye? Egyébként telefonon csak egy időpontot beszélj meg vele, amikor személyesen tudtok beszélni. Ezeket személyesen érdemes megdumálni. Aztán mondd meg neki face to fae, hogy mit érzel, neked milyen szándékaid vannak. Ekkor ne hebegj-habogj (bár úgyis az lesz, ilyen fiatalon mindenki hebeg-habog ilyenkor), legyél határozott és ha negatív reakció érkezik, akkor ne törj le. Ha úgy érzed, hogy ezért a lányért érdemes harcolni, akkor harcolj. Taktikázz egy kicsit...
2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Neked csak szexre kellett, de jött egy normális férfi, aki többre értékeli. Naná, hogy a csaj őt választja.


Így jártál.



Amúgy mindig mondom, hogy ezek a "csakszex" kapcsolatok csak leírva mutatnak jól...nincs kötelezettség, nem kell tábla csokit venni, üdítőre meghívni a csajt, tiszta királyság. Az egyik fél mindig!! durván sérül benne, mert emberek vagyunk, érzelmeink vannak és csak addig királyság a dolog, míg nem te vagy az, aki egy gyors koccoltatás után magára marad az érzéseivel.

2016. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Elég erős, hogy nekem csak szexre kellett. Inkább ezt én érezhetném a leírtak alapján is. Azért bőven töltöttünk együtt időt máskor is, nem csak amikor az volt..
2016. febr. 27. 19:19
 17/26 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza attól, hogy megbeszélj vele egy találkozót?

A szerelemben nincsenek érvek. Mondd el neki. Még most, mielőtt valóban kialakul valami a másik pasival, mert akkor aztán tényleg bukta.

2016. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Miért nem vallod be neki szemtől szembe? Csak el kell hívnod beszélgetni kettesben.
2016. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Elég nehéz vele összehozni találkozót. Facen is alig tudunk beszélni...
2016. febr. 28. 12:32
 20/26 anonim válasza:
A telefont már tényleg mindenki elfelejtette? Tényleg ne foglalkozz azzal, hogy ki van vele, hívd fel és erőszakolj ki belőle egy találkozót. Nem nehéz!
2016. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!