Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen számotokra életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra életetek szerelme avagy a tokeletes feleseg?

Figyelt kérdés
Milyen legyen milyen ne legyen?
2017. márc. 24. 11:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%

Nagy mell nagy segg, de vékony test, hosszú haj, szép arc, meg legyen normális és ne legyen hisztis.


27F

2017. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
És még a nők a felszínesek, egyeske :D
2017. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyes, ha már ennyire elrugaszkodunk a valóságtól, inkább kívánj egy sárkányt 😉
2017. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
2 Hat de leirta, hogy legyen normalis, tehat nem felszines! :D
2017. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

4.: ja elnézést, milyen igazad van :'D

Ha egy nő pedih merészel annyit kérni, hogy legyen nála magasabb, az összes többi pedig személyiségi kívánalom, akkor az itteni fiúkák mindennek elhordják :D

2017. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos olyan nem létezik...

Külsőre mondjuk egy filigrán thai csaj nagyon bejönne, de a lényeg a belső.

Ne legyen anyagias, engem szeressen tiszta szivéből és legyen hűséges. Mosolyogjon mindíg, legyen bevállalós vadmacska, kissé exhibicionista, ne akarjon ruhát viselni, imádjon szexelni, legyen kapható mindenre, szeressen pont úgy szexelnni, ahogy én, legyen bújós, imádja ha megmaszírozhat, kényeztethet, fogadja el a szertetem és értékelje, legyen türelmes, ismerje be, ha hibázik, ne legyen munkamániás, de ne legyen lusta sem. Szeressen főzni és tudjon az én ízlésemnek megfelelően. Ne akarjon ölebet, szeressen utazni, szeresse a nyarat, ne akarjon síelni menni, útálja a bagófüstöt, stb.

2017. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
5 Az egy dolog, de ha belsore vonatkozo elvarasaink vannak az meg rosszabb, mert hat hogy legyen megis a mai vilagban egy ferfi magabiztos, amikor MINDEN lany ugy nez ra az utcan, mintha valami utolso eltaposni valo fereg lenne?! Minden lany minden ferfire, aki nem a legujabb BMW-vel jar! :D
2017. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

legyen kedves odaadó figyelmes...

ne legyen hisztis, nyávogós, önző...


hosszabb listát privátban elküldöm ha érdekel


24F

2017. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

7.: persze, mert egy nőnek ne legyen elvárása a férfi felé, hanem fogadja el büdös szájjal, sörhassal, költözzön oda anyösjelöltékhez, törölje a seggét, mosson, főzön rá, de azért dolgozzon is és ne várjon semmit :DD

Istenem, de jó, hogy a valós életben vannak normális férfiak, nem csak olyanok, mint ezen az oldalon, mert akkor inkább magányosan halnék meg

2017. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Természetesen fontos a külseje, de legyen olyan a természete, hogyha elvonatkoztatok a külsejétől, akkor is a legjobb barátok lehessünk.

Legyen kedves, nőies, ne érezze lealacsonyítónak a női szerepeket, cserébe én sem várom el tőle a férfi feladatok elvégzését.

Engem speciel nem zavar, ha nem jár dolgozni, mert képes vagyok egyedül megteremteni a családom jólétét.

Felőlem akár az értelmes hobbijának is élhet, vagy sportolhat, esetleg képezheti magát, csak ne unatkozással töltse a napot.

Legyen társasági ember, legyen őszinte és legyen állatbarát.

Fogadja el a számomra szeretett embereket, ahogy én is elfogadom az övéit, de ne csináljon az életünkből egy folyamatos bölcsődet, vagy óvodát.

Ha nem akar gyereket, az sem baj, ha igen, akkor maximum egyet, azt is csak a 30-as évei második felében.

Lehessen vele napi cirkuszok és hatalmi harcok nélkül élni, egy irányba nézni és hosszútávra tervezni.

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!