Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen számotokra életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra életetek szerelme avagy a tokeletes feleseg?

Figyelt kérdés
Milyen legyen milyen ne legyen?
2017. márc. 24. 11:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

En el nem tudom kepzelni hogy a lanyok miert a jo kocsira buknak.

En kinem álhatom a tobb milios autokat. Meg altalaba akinek ilyen kocsija van annak tipikus plazacica baratnoje van.


Legyen jogsija mert nem árt , de nem kell olyan jo auto, csak tudjon menni. :D

2017. márc. 24. 12:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

11.: linkelj be csak egy olyan kérdést, ahol egy lány azt hangoztatja, hogy neki csak olyan pasi kell, akinek jó kocsija van.

Én is szeretem a szép kocsikat, megnézem, mint az állatkertben a zsiráfot, de nem kéne, lehet azt a pénzt jobb dologra is költeni, megkarcolják stb. Egyébként nekem van jogsim, a páromnak pedig, aki férfi, nincs. Mégis vele vagyok.

2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11 & 12 Ezt nem a lanyok irjak, hanem a ferfiak, hogy ok az eletben MINDENHOL ezt latjak, hogy csak a meno autos csavoknak jut baratno :D

En szeretem a jo kocsikat, ha lenne penzem, vennek is, nyilvan akkor arra is lenne, hogy a varosban valami orzott, fizetos parkoloban tartsam, ha nem kertes hazam van garazzsal es akkor nem aggodnek azon, hogy kart tesznek benne. De nem volt feltetel sosem, hogy csak olyannal jovok ossze, akinek ilyen van, jelenleg egyelore semmilyen autonk nincs.

2017. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Legfontosabb jellemzője, hogy képzeletbeli.

Nem létezik. Alapvetően képtelen vagyok a nőket hosszú távon elviselni.

2017. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Beviz Elek ***** válasza:
Ezt lehetetlen így leírni, rengeteg dologban kell passzolni.
2017. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémnek 29 évesen még jogsija sincs, mégis szép, karcsú, kedves és okos barátnője van. Ráadásul még egy kicsit mackós alkat is, de nagyon jófej, rendes srác.
2017. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
16.: és az öcséd az ideális feleség számodra?
2017. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de a korábbi hozzászólásokban az autókról volt szó, mint a barátnő alapfeltétele.
2017. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

A válaszok pontozásából egyértelműen látszik, hogy a nők vannak itt többen, akik pedig mivel nem tudnak (vagy lusták) megfelelni az elvárásoknak, inkább nem ítélik hasznosnak a válaszokat.

Pedig a válaszok nagyon is hasznosak, tanulhatnának belőlük, csak nem a nők szájízének valók.

2017. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Küllemileg: magasabb, mint 150 cm. Adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid. Szép szemek, színe mindegy. Ne nagyon sminkeljen, max csak szolidan, alkalomszerűen, és akkor is inkább beige vagy más krémesebb árnyalatút használjon többnyire. Közepes hosszú vagy hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém, akkor nem tetszik. Szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek, homokórához közelítő alkat, kerek feszes fenékkel, és kisebb vagy közepes feszes cicikkel.


Belső világ:

Legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges, velem kompatibilis humorérzékkel legyen megáldva, szenvedélyes, gyermeki naivitás jellemezze.

Belső hátrányok: elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis, flegmatikus, akarnok, manipulatív, álszent, szűk látókörű, érdektelen, megbízhatatlan, hűtlen, rendetlen a környezetében. Dohányos, gyakran jár szoláriumba és műkörmöshöz, fodrászhoz, vásárolgatni unalmában meg amúgy is, mert neki ez jár...ezek visszataszítóak.

Ne legyen beképzelt, korábbi életét tekintve se legyen ribi, ne legyen hazug, ne használjon ki. Ne legyen empátiakirályné, aki mindenkin és mindenen érzeleg. Ne legyen buta, fanatikus semmiben, se vallás se szekta, se politika, mert rögtön kizáró ok. Ne legyen erőszakos. Ne legyen sértődékeny. NE LÓGJON EGÉSZ NAP A TELEFONJÁN, SZÁMÍTÓGÉPÉN.

Szeressen túrázni, kirándulni, spontán dolgokat csinálni.

Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a legh.ülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, kíváncsi természet. Perverz és tabumentes (egészséges határokig mehetünk közös megegyezéssel) a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. Szeresse a modern dolgokat (lakberendezés stb.), de tisztelje a hagyományokat is.

A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Tudjon jól sütni-főzni, házias legyen. Akarjon gyereket később, családot. Végül jó, ha 18-30 év közötti.

2017. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!