Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar házasságot, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasságot, se gyereket csinálni, de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal több éve (7) élünk együtt. Ő 40 múlt, és 35.


Ez egy kerek szülinap mindkettőnk életében, reméltem valami előrelépést: lánykérés, gyerekvállalás.


De sajnos se elvenni nem akar, se gyereket csinálni.


Szeretem, de rossz, hogy a kapcsolatunk nem tud fejlődni, ugyanazokat a köröket futjuk: dolgozunk, eljárunk sportolni, utazgatunk, koncert, mozi.


Erőltetni nem akarom, de nem tudom elképzelni, hogy ha 3 vagy 5, esetleg 10 év múlva is így élünk, azt hogy fogom viselni.

Szakítani nem akarok, de hosszú távon így sem mehet.

Mit tegyek?



2017. ápr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

Te arra vársz praktikát, hogy őt hogyan vedd rá arra amit nem akar.


erről szó nincs!


komoly gondjaid vannak a szövegértelmezéssel!


soha nem verném át, és nem venném rá olyanra, amit nem akar.


a halvány remény ott van, hátha mégis magától is vágyik majd rá, de a fő döntés, hogy én mire vágyom, és az még ezután derül ki.


lehet, h. őrá, és csakis őrá.


szerintem itt hagyjuk ezt abba, mert rég nem érzem már segítőnek és hasznosnak, amiket beírkáltok.


szálljatok rá másra.

2017. ápr. 19. 11:53
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek írd le, hogy számodra mi lenne az olyan válasz ami segítne! Kérlek erre válaszolj, mert baromira érdekel!
2017. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
89%

Nincs gond a szövegértelmezésemmel. Te nem vagy tisztában a dolgok összekapcsolásával.

A dolog margójára még annyit, hogy az a férfi aki 40+ nem akar gyereket. AZ NEM AKAR. Pont. Soha.

Szép napot!

2017. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:

Mert nem tűnsz olyannak aki megáll a lábán! Mielőtt jönnél a jobban tudom dumával: a nem tűnsz egy feltételezés, nem kijelentés!


tehát még egyszer kérem, a személyeskedést és a rosszindulatú feltételezést hagyjátok abba.

nem is ismertek, bakker, és vegyétek végig, mennyi sértő dolgot jelentettetek ki rólam.


ez miért jó nektek?


ennyire betegek vagytok, ennyire jó belerúgni másba, aki nemis ártott nektek.


véleményt mondani úgy egy személyről, mégpedig súlyos véleményt (infantilis, éretlen, önállótlan), hogy az égvilágon semmit nem tudtok rólam?


álljon már meg a menet!

2017. ápr. 19. 11:57
 35/65 A kérdező kommentje:

Kérdező, kérlek írd le, hogy számodra mi lenne az olyan válasz ami segítne!


az baromira segítene, ha elhúznátok a kérdésem alól, és egyetlen sort sem írnátok.

2017. ápr. 19. 11:58
 36/65 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kérdező! Nehéz helyzetben vagy, ez tény. Én 34 évesen lettem anya, akkir már borzasztóan éreztem az idejét és rettenetesen nehéz lett voona tovább várni, egészséges férjjel az oldalamon. Elhiszem, h idő kell a döntéshez, de sajnos akár rá vársz, akár esélyt adsz egy újnak az idő telik, és a nők életkora azért kockázati tényező. Tehát én a helyedben azt hiszem, beszélnék a férjemnel és elmondanám, h ez számomra olyan dolig- mármint az anyaság-, ami nélkül nem szeretném/ nem akarom/ nem tudom leélni valóban boldogan az életem, és mindezt vele szeretném, tőle, mert őt szeretem, de elmindanám azt is, h úgy érzem, vagy végre elindul egyirányba az utunk, vagy kettéválik végleg. Igen, ez vhol ultimátum, de lehetőséget ad a másiknak arra, h átgondolja, mennyire vagy neki fontos. Becsületes út, nem pedig " véletlen" teherbeesés, amit becsapásnak gondolok. Fiatal vagy még ahhoz, h megalkuvást köss a saját életeddel.
2017. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
92%

Ez reménytelen... :D :D :D Na legyen szép napod kérdező! Meg kívánom, hogy szép életed is! És remélem azért átolvasod és értelmezed 1x-2x még, h mit szerettünk volna mondani!


Utoljára megpróbálkozok még: Ha eddig a párod nem akart gyereket, házasságot, akkor az elkövetkezendő években sem fog akarni! Hogy te mit csinálj? Gondolkodj! De ahogy írták, a biológiai órád már vészesen ketyeg... Remélem nem lesz igazam!

2017. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

ez számomra olyan dolig- mármint az anyaság-, ami nélkül nem szeretném/ nem akarom/ nem tudom leélni valóban boldogan az életem


számomra ez még egyáltalán nem biztos, hogy így van.

nyilván, ha ezt érezném, már léptem volna.

most átgondolom, mi is az igazán fontos.

lehet, hogy a kapcsolatunk.


én soha nem tartottam a gyerek nélküli életet értelmetlennek.


az nagyon veszélyes, ha egy gyerek érkezésétől tesszük függővé a saját életünk értelmét, vagy a párkapcsolatunkkal való megelégedettséget.


eldöntöm, átgondolom.

2017. ápr. 19. 12:05
 39/65 anonim ***** válasza:
90%

az baromira segítene, ha elhúznátok a kérdésem alól, és egyetlen sort sem írnátok.


Elhúznátok - Na ez aztán intelligens és egyáltalán nem bántó kifejezés :D Tapsvihar! Még te beszélsz másokra? Te is ugyanolyan faragatlan és bunkó vagy! Normálisan feltesznek egy kérdést, mert kíváncsiak, hogy milyen kérdést vársz, erre, h "elhúznátok". Gratulálok, de akkor ne mutogass másra, h primitív és bunkó, ja meg jelentgeted a hozzászólásokat :D Előbb magadon változtass, a saját hozzáállásodon és aztán legyen elvárásaid mások kifejezéseivel kapcsolatban! Jó önvizsgálatot és szép napot!!

2017. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
82%
azaz hogy milyen választ vársz, nem kérdést :)
2017. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!