Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar házasságot, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasságot, se gyereket csinálni, de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal több éve (7) élünk együtt. Ő 40 múlt, és 35.


Ez egy kerek szülinap mindkettőnk életében, reméltem valami előrelépést: lánykérés, gyerekvállalás.


De sajnos se elvenni nem akar, se gyereket csinálni.


Szeretem, de rossz, hogy a kapcsolatunk nem tud fejlődni, ugyanazokat a köröket futjuk: dolgozunk, eljárunk sportolni, utazgatunk, koncert, mozi.


Erőltetni nem akarom, de nem tudom elképzelni, hogy ha 3 vagy 5, esetleg 10 év múlva is így élünk, azt hogy fogom viselni.

Szakítani nem akarok, de hosszú távon így sem mehet.

Mit tegyek?



2017. ápr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
84%

Csak egy mód van a szakítàs kérdezõ.

De kérlek ne,, csússzon be a baba" véletlenül.

Szakítsatok hidd el nem vagytok egymàshoz valók.

Én màr a randin letisztàztam,hogy én soha az életben nem akarok se csalàdot se gyereket,nekem nincsen rà szükségem,túl önzõ vagyok hozzá.

Ez így korrekt.

2017. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
59%

Ha új valakit próbálsz keríteni, akkor már 40 éves leszel, ami első terhességnek bőven nem ideális már.

Ezt eléggé elkúrtad.

2017. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek utan meg lehet parkapcsolatod.Par ev mulva viszont akarmilyen parkapcsolatod lesz,gyereked mar nem lehet.Ezt jol gondold vegig.N
2017. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
79%
Ne beszélje már rá senki a kérdezőt a gyerekvállalásra. Az elején még sajnáltam de azóta egyértelmű, hogy nagyon nem való neki gyerek. Járjon csak moziba meg akárhova azzal legalább nem árt senkinek.
2017. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 piroska és a farkas ***** válasza:
70%
Persze, én csak a saját érzéseim alapján írtam amit írtam, nyilván azt csak te tudod, h a boldogsághoz mi kell neked. Én annyit tudok, hogy ha megfogalmazódik egy hiányérzet, márpedig vitathatatlanul megfogalmazódott, akkor azt hosszútávon nem elégíti ki más, csak a hiányérzet tárgya.
2017. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
92%
Próbálok nagyon kedves és udvarias lenni: Teljesen igazad van. Még türelmesen várjál 5-10 évig, az alatt egészen biztosan meggondolja magát! Egy nap azzal a gondolattal ébred, hogy meg akar nősülni, és gyereket akar tőled! Villámgyorsan megszervezi álmaid lánykérését és esküvőjét, 9 hónap múlva pedig megszületik a gyönyörű, egészséges gyermeketek, akit imádni fog. Ez biztos! (Ha mégis tévednék, akkor üdv a valóságban, mert azt mondta h nem akar házasságot és gyereket!)
2017. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
79%

"Kedves" Kérdező!

Kérlek hanyagold a továbbiakban a privát üzeneteket! Feltettél egy kérdés, leírtam a véleményemet, miszerint ha azt várod h megváltoztatja a véleményét a párod és hirtelen esküvőt és gyereket akar majd, akkor csak homokba dugod a fejed, mint az eddig eltelt 7 évben is. De ha neked ez megfelel, nekem mindegy! Max némi sajnálatot érzek, hogy ilyen ostoba emberek vannak, de a továbbiakban nem érdekel az életed.

2017. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, mit mondunk, úgy is a szokásos lesz. Reménykedsz, hogy majd megváltozik, mert "a szerelem erősebb". Aztán olyan 40 éves korod körül ráeszmélsz, hogy ez nem így működik, egyre többet hisztizel, amiért nem kapod meg azt, amit amúgy senki nem ígért meg neked. Na, ekkor fog lecserélni egy 28 éves csajra.
2017. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:

Kérlek hanyagold a továbbiakban a privát üzeneteket!


blokkoltalak!


viszont te még mindig itt pörögsz az én kérdésemen.


ezen mosolygok csak...

2017. ápr. 19. 13:57
 50/65 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mit mondunk, úgy is a szokásos lesz.


ja, hogy te egy médium vagy? :)


nem tök mindegy neked, hogy mi lesz velem?


mert engem nem érdekel, veled mi lesz, és nem várom el, h. téged izgasson, hogy velem mi lesz.

2017. ápr. 19. 13:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!