Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar házasságot, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasságot, se gyereket csinálni, de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal több éve (7) élünk együtt. Ő 40 múlt, és 35.


Ez egy kerek szülinap mindkettőnk életében, reméltem valami előrelépést: lánykérés, gyerekvállalás.


De sajnos se elvenni nem akar, se gyereket csinálni.


Szeretem, de rossz, hogy a kapcsolatunk nem tud fejlődni, ugyanazokat a köröket futjuk: dolgozunk, eljárunk sportolni, utazgatunk, koncert, mozi.


Erőltetni nem akarom, de nem tudom elképzelni, hogy ha 3 vagy 5, esetleg 10 év múlva is így élünk, azt hogy fogom viselni.

Szakítani nem akarok, de hosszú távon így sem mehet.

Mit tegyek?



2017. ápr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
78%
50: Megnyugodhatsz, magasról tojok rá, mi lesz veled. A te életed, nem az enyém. Viszont ha ennyire nem bírod mások véleményét, akkor ne kérj tanácsot!
2017. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

nem véleménnyel volt baj, hanem a stílussal.


és hogy mit hova írok ki, azt nem te fogod eldönteni.


a gyakori.hu nem erről kéne szóljon, amit ti ma itt műveltetek, széttrolkodva a kérdésemet.

2017. ápr. 19. 14:07
 53/65 anonim ***** válasza:
86%

"a gyakori.hu nem erről kéne szóljon, amit ti ma itt műveltetek, széttrolkodva a kérdésemet."


jaj, istenem, ha meg nem bírod a különböző stílusokat, akkor lehet innen elmenni, tudod, nagyon sokféle ember létezik, különböző stílusokkal

a te extra érzékenységeddel meg mi nem tudunk mit kezdeni, hogy máris felháborodsz, ha valaki egy kicsit is másfajta stílusban ír, mint ahogy azt te a rózsaszínködös világodban megszoktad.


nem trollkodtuk szét a kérdésed, válaszoltunk mindenre, csak te nem voltál hajlandó elolvasni, megfogadni, elgondolkodni rajta és te vagy felháborodva itt a legjobban.


bocsi, de a hiba itt nem bennünk, hanem benned van


Csak egy példa a főzéssel kapcsolatban: ahány ház, annyi szokás.

Ahány ember, annyifajta stílus. Remélem most már kicsit tágítottam a világlátásodat. :)

2017. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Te mondtad már neki, hogy gyereket szeretnél tőle? :)
2017. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
88%
52: Te magad vagy, aki széttrollkodod a kérdést, és te vagy, aki a leginkább bicskanyitogató stílusban írsz! Teljesen normális volt a válaszom, ha gondolkodtál volna egy percet is rajta, akkor hasznodra is válhatna, mert rájöttél volna, hogy mennyire sablonos is a sztorid. De nem. Te egyből ilyen indokolatlanul kötekedő, fölényeskedő pózból provokálsz. Szánalmas.
2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
78%

Én elhagynám, sőt, már rég elhagytam volna ezt az embert. Elhiszem, hogy szereted, de egyrészt a szerelem múlandó, másrészt szerelmed még lehet 100 is, gyereked meg lehet maholnap már nem nagyon a korod miatt. Az hogy szeretnél gyereket, olyan érzés, ami az idő múlásával nem fog csillapodni, csak felerősödni és egyre jobban fogsz szenvedni, ahogy öregszel, de még mindig nincs és tudod, hogy ha nem lépsz, soha nem is lesz. Láttam pár kollégámat ebben a folyamatban és bár nem kell mondaniuk, láttam, mit szendvednek, ha csak fotót látnak egy kisgyerekről.


Még nem vagy annyira idős, simán találnál magadnak egy férfit, aki szintén vágyik házasságra és gyerekre. Egyébként az én párom, aki férfi, 35 éves és bár voltak hosszú kapcsolatai, soha senkivel nem kívánt házasodni, sem gyereket vállalni, de azt mondta, engem annyira szeret, hogy most már mindezekre vágyik.


Az is külön kérdést vet fel, hogy ha be is sikerülne egy gyerek, milyen apa lenne, mennyit foglalkozna vele. Nem akarlak elkeseríteni, de egy olyan 40 éves férfi, akit a koncertek meg a mozi érdekli, de gyerekről hallani sem akar, nem egy érett emberre vall, inkább egy huszonakárhány éves kis suhancra. És ezzel nem azt mondom, hogy ennyi idősen nem szabad szórakozni, de akinek tényleg nincs igénye semmi másra, semmi komolyabbra, attól ne reméld, hogy majd rá tudod venni.

2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
77%

Jaj,lehet itt érzelgősködni,meg szerelmesnek lenni,de a lényegen nem változtat!

Te sem leszel fiatalabb! Van kb.úgy 5 éved összehozni a gyereket,ha nagyon akarsz! Itt vergődsz,de gondolom a pasidnak még egy halvány lila pukkantást sem eregettél meg a témáról,hogy szeretnél gyereket! Ugye?? Vagy miért nem válaszolsz arra a kérdésre,hogy a pasid a kezdet kezdete óta nem akar gyereket vagy csak most jött rá ez??

Hogy lehetsz ennyire elvakultan "szerelmes"valakibe,akivel ennyire nem egyeztek egy alapvető kérdésben??

Én elhiszem,hogy itt néhány ember stílusa fáj,de igazuk van. Talán pont egy ilyen "nem a tartalma,hanem a stílusa" beszólás lesz az,ami felébreszt,hogy ideje számotvetned a kapcsolattal és eldönteni,melyik úton indulsz tovább:

1. A pasiddal kettesben (tart, ameddig tart) gyerek nélkül

2. A pasiddal vagy nélküle gyereket vállalni (na ez már egy életre szóló kaland lesz)

2017. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
70%
Én is normálisan írtam, feltettem kérdéseket, felajánlottam hogy írjon privátban, szívesen beszélgettem volna vele a témában, de nem válaszol semmire, csak arra koncentrál hogy visszaoltsa a többieket. Kérdező: nem igaz, hogy a kérdésedre vársz válaszokat, mert nekem, aki segítő szándékkal írtam, le se szarod a fejemet..
2017. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%
7 együtt töltött év után egy 40 éves ember nem fogja meggondolni magát, ha eddig nem lett, akkor ezután sem lesz sem férj, sem apa. Döntsd el, hogy annyira fontos-e neked ez (főként a gyerek), aztán annak megfelelően határozz.
2017. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
78%

Döntened kell.

Vsgy ő, vagy a gyerek egy másik pasitól, aki akarja is.

Próbálkozhatsz (mert ilyenkor ezek szoktak jönni) a gumi kiszúrással, a bogyó nem beszedésével, de attól még nem fogja akarni, és majd otthagy a fenébe JOGOSAN a gyerekkel együtt, és nincs jogos kierőszakolni belőle, hogy apa legyen!!!


KÜLÖN emberek vagyunk, KÜLÖN vágyakkal, ő nem akar, te igen. Elfogadod, vagy továbblépsz!

2017. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!