Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar házasságot, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasságot, se gyereket csinálni, de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal több éve (7) élünk együtt. Ő 40 múlt, és 35.


Ez egy kerek szülinap mindkettőnk életében, reméltem valami előrelépést: lánykérés, gyerekvállalás.


De sajnos se elvenni nem akar, se gyereket csinálni.


Szeretem, de rossz, hogy a kapcsolatunk nem tud fejlődni, ugyanazokat a köröket futjuk: dolgozunk, eljárunk sportolni, utazgatunk, koncert, mozi.


Erőltetni nem akarom, de nem tudom elképzelni, hogy ha 3 vagy 5, esetleg 10 év múlva is így élünk, azt hogy fogom viselni.

Szakítani nem akarok, de hosszú távon így sem mehet.

Mit tegyek?



2017. ápr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
50%

Ja persze, pontozzatok csak le.

Akkor csináltassátok fel magatokat, majd írjatok még ki ide 60 kérdést, hogy "Nem törődik velünk az apuka, mit csináljak??" - általában pont így kezdődnek az ilyen sztorik.

Egyszerűen csak tiszteletben kell tartani a másik akaratát, ennyi.

2017. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
71%

#62

Szerintem nem kamu.

A kamuzók nem töröltetik a válaszok 2/3-át és kulturált válaszokat adnak.

És a kérdésedre:

Hát persze hogy tudta első perctől kezdve, nem most érte derült égből villámcsapásként, csak remélte, hogy a fickó meggondolja magát.

2017. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
69%

" csak remélte, hogy a fickó meggondolja magát."


és mikor erre írtam, hogy mennyire naiv és hogy fel kéne ébredni a meséből, még én lettem lehordva.


akkor lehet, hogy nem kamu, de lehet, hogy az, az itteni felhasználók már lehet, hogy tökélyre fejlesztették a h..lyeségeiket.

2017. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
82%

#64

Minden lehetséges! :)

Csak az nem, hogy ez a pasi 7 év után nősül és gyereket "csinál" (a Kérdező megfogalmazása szerint)

De várjon rá, hátha ... :D

2017. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Csak nem az expasim nője vagy??

Nagyon hasonló a sztori,még az életkor is stimmel.

Ha az vagy,akkor azt javaslom dobbants! A pasi nem normális,és sosem lesz az. Te csak egy kis eszköz vagy,hogy jobb legyen az élete!

2017. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!