Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett. Nekem nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett. Nekem nem ő aki kell. Összeomlik, ha nem vagyok mellette. Magas vezetői beosztásban van. Ha nem vagyok mellette, lemond. Káosz lenne. Rengeteg embert irányít. MI a javaslat?

Figyelt kérdés
Belém szeretett. Nem bír nélkülem élni, dolgozni. Magas vezetői beosztásban van. Jól csinál amit csinál. De ha én nem vagyok mellette, fel akarja adni, ami óriási káoszhoz vezetne. Esélyt adtam neki többször, mert kérte. Egy óriási tömeg sorsa van a vállamon. Ajándékkal halmoz el, csak maradjak vele. Fontos ember számomra, de nem ő a szerelem. Nem tudom már hogy kezelni a helyzetet. Javaslat?
2017. máj. 16. 06:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el. Símán csak zsarol érzelmileg.

Amiket leírtál, szerinted egy jó kapcsolat ismérvei?

2017. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

"Esélyt adtam neki többször, mert kérte."


hát, itt hibáztál!


miféle esélyt kellett neked adnod egy olyan férfinak, akibe nem vagy szerelmes??


hülyítetted, áltattad?


mert az esélyadással bizony a nem létező reményt tápláltad benne.


hol maradt a világos kommunikáció?


a legelején kellett volna közölnöd vele, hogy egyoldalúak az érzései.


amúgy nyugodj meg, nem fogja a jó életét, magas státuszát és fizetését eldobni miattad, annyit nem érsz.

2017. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Jelentsd a főnökeinél, avagy rendőrségen. Mondj fel és keress másik munkahelyet. Nem tudok jobb ötletet mondani.

Ha meg kirúgják, akkor lesz helyette más. Nem tudom mit kell parázni.

2017. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
szegény 2-eske
2017. máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Te komolyan elhiszed Neki,hogy lemondana a jól fizető vezetői állásáról?És ha lemondana, majd menne helyette más, biztos találnának megfelelő vezetőt helyette.

Vezesd már végig ezt gonodlatban, és Te is rájössz, ahogy a többiek is írják, csak zsarol mindezzel.


Te pedig ettől függetlenül is vevő vagy Rá. Az ajándékaira, amit elfogadsz úgy,hogy elvileg Te nem akarsz tőle semmit. Esélyt adsz Neki úgy,hogy nem kötődsz Hozzá érzelmileg...elvileg...amit még el is hiszek, de azt már nem,hogy valahol nem élvezed ezt a helyzetet.


Sosem tudna egy pasi érzelmileg zsarolva magához kötni, ez valahol egy megalázó kapcsolat, hiszen valamit valamiért cserébe elven működik.

2017. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
:)) és elhiszed hogy minden téged fog terhelni ? Bruhaha
2017. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolás. Ne hagyd magadat
2017. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
És látva, hogy ennyire ostoba nők léteznek komolyan sajnálom a férfiakat...
2017. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Lopikula sem fog tortenni. Ezt ugy hivjak ugyanis hogy erzelmi zsarolas (es senkinek nem kene barmilyen pozicioban ulnie, aki ennyire semmilyen erzelmi intelligenciaval rendelkezik, hogy hasznalja). Ugyanaz mikor valaki azzal fenyeget, hogy megoli magat. Nem fogja. Azert csinalja egyedul mert latja hogy foglalkozol vele.
2017. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A te válladat nyomja a multinacionális cég sorsa? :D Azta.

Figyu aki ennyi embert irányít az nem lehet eleve labilis ember azt elhiheted. Ez csak szöveg nehogy be vedd!

2017. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!