Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett. Nekem nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett. Nekem nem ő aki kell. Összeomlik, ha nem vagyok mellette. Magas vezetői beosztásban van. Ha nem vagyok mellette, lemond. Káosz lenne. Rengeteg embert irányít. MI a javaslat?

Figyelt kérdés
Belém szeretett. Nem bír nélkülem élni, dolgozni. Magas vezetői beosztásban van. Jól csinál amit csinál. De ha én nem vagyok mellette, fel akarja adni, ami óriási káoszhoz vezetne. Esélyt adtam neki többször, mert kérte. Egy óriási tömeg sorsa van a vállamon. Ajándékkal halmoz el, csak maradjak vele. Fontos ember számomra, de nem ő a szerelem. Nem tudom már hogy kezelni a helyzetet. Javaslat?
2017. máj. 16. 06:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

ott nem a pasi a legfőbb szánalom, hanem ez a kérdező nő.


egy manipulatív, anyagias, gonoszkodó pi*a.


te élvezed ezt a helyzetet, hogy tönkremegy miattad a pasi, akinek ráadásul szerintem őszinték az érzései, és kétségbeesésében halmoz el sok mindennel, hogy megtartson.


az igazi manipulátor te vagy, kérdező.


elfogadod a lóvéját, rángatod érzelmileg, és eljátszod a drámakirálynőt.


nem téged kell sajnálni!


egy ri*banc vagy, szégyelld magad!

2017. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mire is kérsz javaslatot?Hiszen Neked tetszik ez a helyzet!Javaslatokat kaptál eleget, bár nem hiszem,hogy ezektől a véleményektől megoldódik a "problémád", amit Te magad generálsz.
2017. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Költőnő? ***** válasza:
Jahogy ez neked "valahol" tetszik... Akkor meg ne rinyálj
2017. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg van ilyen szituáció, ki mondta, hogy élvezi a helyzetet? pont hogy nem élvezi, és ne akar szerelem nélkül együtt lenni a férfival. Az, hogy ez a pasas nem bírja elengedni, és közben érzelmileg zsarolja, sajnos össze tud zavarni egy nőt. Kérdező! Nem rajtad múlik a multicég sorsa, ezt ne vedd be senkinek, se magadnak, se neki. Mondd meg neki, hogy ezzel nem tud rád hatással lenni, úgyhogy ha úgy érzi, hogy összeomlik, akkor menjen pszichológushoz. épp én is egy ilyen toxikus embertől válok meg, és nagyon nehéz. Akik itt okoskodnak, biztos, hogy nincs tapasztalatuk erre a helyzetre. nem olyan egyszerű dönteni,d e itt mindenki úgy csinál,mintha ez lenne a világ legkönnyebb dolga! Biztosan nem zsarolta még őket senki az érzelmeivel.
2017. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Akik itt okoskodnak, biztos, hogy nincs tapasztalatuk erre a helyzetre. nem olyan egyszerű dönteni,d e itt mindenki úgy csinál,mintha ez lenne a világ legkönnyebb dolga! Biztosan nem zsarolta még őket senki az érzelmeivel."


A 14-es "okoskodó" vagyok. Ó, dehogynem próbáltak zsarolni, hagyjuk már.. az egész gyerekkorom arról szólt, hogy anyám válogatott formában zsarolt, de zsarolt már ex is öngyilkosságtól elkezdve mindennel. És igen, pont a tapasztalatom miatt állítom, hogy egyáltalán nem nehéz dolog az ilyen hulladékokkal megszakítani minden kapcsolatot, tudod senkinek nem kötelező mások lelki nyomorát magára venni - egy értelmesebb, erősebb lelkű ember nem is teszi.

2017. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
#24: nem egyszer próbálták meg érzelmi zsarolni, csakhogy én nem vagyok vevő rá.
2017. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Kérdező: Abban talán igazatok van, zsarol, ne hagyjam magam. Hát mondjon le! De igazából az ő munkája amiről beszélek, egy kiegészítő munka, amivel nem keresi agyon magát. Csak elvállalta a saját, nagy vállalkozása mellett. Tehát nincs rászorulva és bármikor kiléphet, ha éppen úgy gondolja. Nekem viszont jó, ha ő van ott a poszton. Munkánk összefolyik és nagyon jól lehet vele együtt dolgozni és eredményesen. Tehát ha lemondana, neki igazából hátránya ebből nem lenne. Nekem igen.

A másik: Nyilván ha semmit nem jelentene nekem, könnyen taposnék bele, elég volt, ne zsaroljon, tegye amit akar. De mint embert szeretem. Lelkileg hozzám nőtt. Szeretem a társaságát, mindent meg tudunk beszélni, ha nem találkozunk, hiányzik a társasága. De szerelem nincs és nekem ez így nem oké.

Igen, milliószor próbáltam szépen kilépni, de nem bírom nézni,ahogy lassan már 20 kilóval kevesebb, hogy szomorú, bánatos, és még inkább elhalmoz mindennel. Bár tényleg ezt nem kellene figyelnem. Mindenki túlélt már legalább egy nagy szakítást, ő is túllépne rajta.

Mégis érdekes viselkedést produkál: érett ember és már nem egyszer mondtam neki, nem érzem azt, amit ő és nekem nem elég, nem veszi észre, soha nem kezdeményezek, néha szabályosan elutasítom a csókjait, nincs szex!!!, nem engedem, hogy hozzám érjen a csókon kívül, de azt sem én kezdeményezem és ő mégis csak hív, ír, néha meglátogat, elhalmoz mindennel...ez neki kapcsolat?

És amikor próbálkozom befejezni és mondom neki, igazából nincs közöttünk viszony, megharagszik,hogy ő nem így látja...ennyire vak a szerelemtől???

2017. máj. 18. 07:20
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
"nem engedem, hogy hozzám érjen a csókon kívül..." - te is minek jossz ide panaszkodni? :"D csokolgatod a hapit, akirol itt nyavalyogsz, majd csodalkozol, hogy mi tortenik korulotted. Komolyan? Valld be, hogy nedvesedsz a sok draga kacatra, es ezert szivesen vergodsz ebben a helyzetben, de idejonni hazudni... na, annak semmi ertelme. Ha tenyleg meg akarnad oldani a helyzetet, te is tudod, mit kene tenned.
2017. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a jó hogy egyikotok se normális így szerintem jojjetek össze :)
2017. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

28. +1


Kérdező, benne vagy ebben a helyzetben, kihasználod az embert teljesen, engeded a csókolgatást aztán játszod a hülyét, szóval nem tudlak sajnálni, egy ócska, olcsó kis lotyó vagy, semmi több. Szenvedj csak, megérdemled.

2017. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!