Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett. Nekem nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett. Nekem nem ő aki kell. Összeomlik, ha nem vagyok mellette. Magas vezetői beosztásban van. Ha nem vagyok mellette, lemond. Káosz lenne. Rengeteg embert irányít. MI a javaslat?

Figyelt kérdés
Belém szeretett. Nem bír nélkülem élni, dolgozni. Magas vezetői beosztásban van. Jól csinál amit csinál. De ha én nem vagyok mellette, fel akarja adni, ami óriási káoszhoz vezetne. Esélyt adtam neki többször, mert kérte. Egy óriási tömeg sorsa van a vállamon. Ajándékkal halmoz el, csak maradjak vele. Fontos ember számomra, de nem ő a szerelem. Nem tudom már hogy kezelni a helyzetet. Javaslat?
2017. máj. 16. 06:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
De azért megírhatnád a cég nevét és hogy mikor szakítasz vele hátha zuhanni fognak a részvények. Na légysziiiii ;)
2017. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

"Egy óriási tömeg sorsa van a vállamon."


Akkor sem lenne, ha ez a férfi komolyan gondolná a felmondást.

2017. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

95 % eséllyel manipulatív érzelmi zsaroló.


5 % pszichésen labilis - akkor alkalmatlan vezetőnek.

2017. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

Ugye te se hiszed el a nevetséges kifogásaid? Ha annyira nem akarnál vele lenni, akkor nem lennél, kész és pont, a többi csak szánalmas maszlag.


Tudod mit csinál majd a cég, amikor felmond az ember? Talál egy másik (sanszos, hogy ugyanolyan kompetens) vezetőt, mint minden másik cég. Nem pótolhatatlan a kedves zsarolómajmod, még ha azt is hiszitek.


Javaslat? Kapcsolat megszakítása ezzel az érzelmi zsaroló, manipulatív s-ggfejjel. Persze ha továbbra is hagyod magad manipulálni, akkor szenvedj csak, de akkor meg is érdemled.

2017. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ennek az ócska trükknek csak nem ugrasz be.
2017. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
.... Mondjon le!
2017. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Semmi nincs a te valladon, csak az öven. Simán manipulál és zsarol, te meg bekajalod. Majd hülye lesz lemondani a jo munkahelyéről egy pun.i miatt.
2017. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat.

Valóban érzelmi zsarolásról van szó.

Nyilván valamennyire élvezem, hiszen mindent megad és munkában is függők tőle, támogat ezerrel és senki nem mer bántani. Tehát nyilván élvezem a kiváltságos helyzetet, ugyanakkor bánt is,hogy nem tudok neki többet adni és ez nem fer. De ő még ezt is elfogadja.

Ma próbálkoztam elmondani,nem megy. Megint a pénzzel jött. Mindent megad nekem...amit csak akarok...

Úgy látszik, ő csak a pénzzel állja meg a helyét az életben.

Először megértette, de azóta folyamatosan ír és küldi a képeket, melyik cipőt kérem,megveszi...

2017. máj. 16. 15:53
 19/34 anonim ***** válasza:
Jezusom... ilyen szanalmas faroktol te mi a jo eget akarsz? Vagy ha nem akarsz, akkor mi a kerdes? A csavo csak meg akarja vasarolni a lyukadat par alkalomra, ne gondolj bele ilyen sulyos dolgokat.
2017. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóbaállsz vele, tehát megérdemled.
2017. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!