Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretnek a fiatal 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a fiatal 25-30 éves okos, tanult nők a 40-es pasikon?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek ennyi idős korára már van stabil háttere,kiforrott stílusa,és persze tudja,mikor mit mondjon,ha fiatal puncit akar meghódítani.A diplomával meg nem adnak élettapasztalatot vagy intelligenciát,így sokan már csak divatból is beállnak a sorba,vagy mert naivságuk okán bármilyen filléres dumát bekajálnak.
2017. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem két partnerem volt eddig, az egyik 7 a másik 12 évvel idősebb. Nem tudom, ez apakomplexusnak számít-e, nem hiszem, mert nem akkora különbségek ezek, de nekem fiatalabb sosem kellett volna.

Ami a pénzt illeti, a volt férjemnek (én akkor voltam 25 ő 32) semmije sem volt egy 10 éves mazdát leszámítva, nekem lakásom volt (felét örököltem, felét kifizettem) együtt sem értünk el sokkal többet. Intelligens volt, humoros, kedves, de pont nem az érett típus. A második partnerem viszont egy több éves szex kapcsolat volt. Én voltam 37, ő pedig 49. Igaz, ő nem állt rosszul anyagilag, de ez nekem azért nem számított, mert szigorúan csak csokit adtunk egymásnak ajándékba és nem vitt el sehova. Tényleg csak szexeltünk, a válás után én sem akartam mást. Ő okozott először nekem hüvelyi orgazmust, egy állat volt az ágyban. Ötven évesen. Imádtam.

A pénz nem jelent semmit, de a beszélgetések és a szex nagyon sokat jelent. Nem mondom hogy egy fiatalabb ne tudna bármit is, de engem nem vonzottak sosem. Néha randizgattam fiatalabbal még a férjem előtt, de egyik sem fogott meg. Azt hiszem, egész egyszerűen csak ilyen vagyok.

2017. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A pénzét
2017. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ész, határozottság, tapasztalat. És még egyszer: ÉSZ.
2017. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!