Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik! Tetszem neki! Azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik! Tetszem neki! Azert nem kezdeményez mert szégyenli, hogy súlyfeleslegem van, es ciki ha más észreveszi jobban kedvel?

Figyelt kérdés

Nem túl korrekt sztori,de az enyém,es most ezt élem meg,ez van.Nem büszke vagyok rá,de jó erzéssel tölt el!

40 eves vagyok,férjes asszony,gyerekek már nagyok.De ez most más!Vannak súlyproblémáim,(gatlasaim is vannak emiatt)ezért ha egy pasi bepróbálkozott,többnyire,sőt szinte soha nem vettem komolyan!Mindig elvicceltem a dolgot.Nem dagadt vagyok,nőiesen molett,párom szerint megbolondítok mindenkit magam körül (20 eve vagyunk egyutt) de nem kellett félnie soha,hogy könnyen kapható vagyok!

Talán mert nem találkoztam olyanal mint ez a kolléga!!?Mar fél éve flörtölgetünk,(neki is van családja) alig várom,hogy találkozzon a tekintetúnk,mintha újra 20 éves lennék.Tudom,érzem,hogy kölcsönös az erős szimpátia,mégis ez a dolog nem lép előre!Lehet ciki neki a súlyoroblémám,hogy egy jó pasi többet akarhasson egy magamfajta nőtől.Nem sexre gondolok!Csak valami másra!Egy kávéra,vagy egy nagy beszélgetésre kettesben ami csak rólunk szól!Vagy csak annyi lenne az egész,hogy szeret a tásaságomban lenni,ne gondoljak ennyire bele a dolgokba?!Ez most miert más,mint bárki eddig???!



2017. szept. 20. 07:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem minden "súlyfelesleges" nő ilyen, mert ez a sokadik eset, hogy belefutok: szeretnek félremenni...
2017. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus ducis nős gondolkodás, nem a házasságaitok miatt nem mer kezdeményezni, hanem, mert bár tetszel neki, de biztos a hurkáid miatt, jajj anyám!!!
2017. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
Ja... nyilvan a sulyod az oka. Nem az hogy csalados ember, es picit tobbet gondolkozik ezen a tenyen mint te...
2017. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
Mert tisztel annyira,hogy ha te nem adsz egyertelmű jeleket arra,hogy több is lehetne,es tudja házasságban élsz,esetleg még beszéltél is neki a házasságodról amiben nem panaszkodtál,akkor nem fog lépni!A férfiak szeretik a molett nőket,és a ti esetetekben nem arról lenne szó,hogy mutatkozni vele!Bizonyára tetszel neki,és szereti a társaságod,és ő is jól érzi magát ettől a helyzettől.Imponál neki a figyelmed!Azoknak akik azt írják,hogy a saját hazassága miatt nem lép,üzenem,mióta rendszeres olvasója vagyok a GYK-nak,mást nwm látok,mint hogy minden pasi ugyanokyan aljas,szemét,és még a legyet is!Most meg hogy egy molett nő beképzeli,mert csak azt akarja.Olvasd el a kerdező előéletét.Valamiért most ez más!Ha olyan lenne adodott volna rá alakalma!A pasi meg ne játszadozzon!Ha annyira szent a felesége,akkor mar 6 honapja tartó flörtölgetés sem fér bele!
2017. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
64%

Érzelmileg csalod férjed.


Megoldásra még nem vagy elég tanult.


Többire reagálni se érdemes. Menj és nyisd ki picíny, babazsúr szádat.

2017. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
58%

Gerinctelen ember vagy! Ha erre vágysz hagyd el a jelenlegi pasid!

Jaaa hogy jobb a megszokott szar is a semminél, jó a kapcsolat biztonsága amit ő ad, nem akarsz két foasz közül a földre ülni? ...aha gratulálok!


Egyébként hogy segítsek is ,igen jól gondolod, valószínűleg zavarja a kinézeted!

2017. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
32%

Jaaaj #16-os!Mit álszenteskedtek itt!

Fél éve vagy több szimpatizál egymással 2 felnőtt ember,de nem történt még semmi!Mitől olyan rossz ember a kérdező??!

Nem tetszik a külseje szerintetek?!De mégiscsak kacérkodik vele!Magatokból indultok ki!!Ti ebben az esetben csak és kizárólag szexre gondolnátok,ezért hiszitek,hogy más is!

Kérdező:Itt csak megkeseredett emberek vannak,normális válaszra ne is várj,csak sértegetésekre!Várj türelemmel,es valami csak történni fog!Ha másnem az,hogy ez a rajongás ávállt felhőtlen barásággá,akinek nem leszel a társaságában többé zavarban!Ugyis az lesz ami meg van írva,de gondold végig mit nyernél és mit veszítenél ezzel a "kávézassal"!És ő szintén!Mert utána már semmi nem lenne ugyanaz!

2017. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
76%

"Fél éve vagy több szimpatizál egymással 2 felnőtt ember,de nem történt még semmi!Mitől olyan rossz ember a kérdező??! "


Hát bazzeg... ennyire ne legyél már naív és agyatlan. Attól olyan rossz ember a kérdező, hogy ő azt szeretné, ha előre lépne a dolog. Az oké, hogy tetszenek egymásnak, van ilyen, abban még nincs semmi rossz. A probléma ott kezdődik, hogy a Kérdező szeretné, ha előrébb lépne a dolog. Tetszik érteni?


Előbb vagy utóbb úgyis du*gni fognak, a pasinak már tuti megfordult a fejében, és csak idő kérdése, hogy a nő mikor adja be a derekát, mert szemmel láthatóan nem ellenkezik. Inkább hagyd ott a férjed.

2017. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
54%
En is ilyen helyzetben vagyok, írj privit, ha szeretnél róla beszélni. Itt folyamatos gyalazast fogsz kapni a sok erkolcsi mintakeptol.
2017. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ő pasi aggyal már gondolatban le is vetköztetett nincs mit ezen fêlreérteni.Családja van jó szorakozàsnak tartja hogxhogy utánad megy és nem hagy békén .
2017. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!