Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik! Tetszem neki! Azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik! Tetszem neki! Azert nem kezdeményez mert szégyenli, hogy súlyfeleslegem van, es ciki ha más észreveszi jobban kedvel?

Figyelt kérdés

Nem túl korrekt sztori,de az enyém,es most ezt élem meg,ez van.Nem büszke vagyok rá,de jó erzéssel tölt el!

40 eves vagyok,férjes asszony,gyerekek már nagyok.De ez most más!Vannak súlyproblémáim,(gatlasaim is vannak emiatt)ezért ha egy pasi bepróbálkozott,többnyire,sőt szinte soha nem vettem komolyan!Mindig elvicceltem a dolgot.Nem dagadt vagyok,nőiesen molett,párom szerint megbolondítok mindenkit magam körül (20 eve vagyunk egyutt) de nem kellett félnie soha,hogy könnyen kapható vagyok!

Talán mert nem találkoztam olyanal mint ez a kolléga!!?Mar fél éve flörtölgetünk,(neki is van családja) alig várom,hogy találkozzon a tekintetúnk,mintha újra 20 éves lennék.Tudom,érzem,hogy kölcsönös az erős szimpátia,mégis ez a dolog nem lép előre!Lehet ciki neki a súlyoroblémám,hogy egy jó pasi többet akarhasson egy magamfajta nőtől.Nem sexre gondolok!Csak valami másra!Egy kávéra,vagy egy nagy beszélgetésre kettesben ami csak rólunk szól!Vagy csak annyi lenne az egész,hogy szeret a tásaságomban lenni,ne gondoljak ennyire bele a dolgokba?!Ez most miert más,mint bárki eddig???!



2017. szept. 20. 07:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy férfiként ilyen helyzetben nincs jó megoldás... ha kezdeményez az a baaaj, ha nem, az a baaaj.


Egyébként neked is lehet kezdeményezni, a 21. században élünk.

2017. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#21 Es mi van ha beégek?! :/ :)
2017. szept. 23. 17:05
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beégtél. Ezt a férfiak minden egyes alkalommal megkockáztatják, nem nagy ügy.
2017. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi ég be, az oké? Szerintem az egyenjogúságba beletartozik a beégéshez való jog is.
2017. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Annyira nem szeretem a kávét ;) igy legalabb a barátsagat nem veszitem el!!! :)
2017. szept. 23. 23:32
 26/36 anonim ***** válasza:
63%
Legyél bátor!Nem fogsz beégni!Ő is ugyanúgy akarja,csak attól fél beég,mert bátortalan vagy te is!Ha szexig nem is ertek el,a lelkednek ez jot tesz!Ettől még nem vagytok hűtlenek!Kis izgalom,kis adrenalin a munkahelyen ;) a munka is jobban megy!Szorítok nektek!
2017. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
36%
rib*anc
2017. szept. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nős férfivel jártam így : nem mutatta,de már ezerszer eljátszott a szex gondolatával.. nekem fel se tűnt,ő meg magától nem lépett vna,mert nem tudta mi lesz a reakcióm.Aztán egyszer feldobtam a poént,ott ismerte be mi is van ,úgyhogy ameddig konkrét jelet nem adsz,nem mondasz semmit,magától nem fog lépni.
2017. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Még nem gondoltàl szexre .Majd fogsz ha vele beszélgetsz nyugodt lehetsz .:)
2017. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ömm... ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Igen, 40 éves vagy, de... ennyi idősen azon agyalni, hogy talán azért nem kezdeményez nálad valaki (egy családos ember!), mert súlyfelesleged van????

Gondold már át még egyszer az egész szitut...

2018. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!